• deda
    27.6k
    Nema tu filozofije. Istrčat će istih 11 kao u Krasnodaru.
  • Majki2111
    2.6k

    u 18:00 njihova presica ovdje
  • Carrasco
    4k
    Jedino možda Atiemwen umjesto Lovre jer baš nije u formi.
  • Infinity
    15.2k
    Ma razbit cemo ih.
  • Nolifer
    6.5k
    Tekstualna presica Krasnodara:

    Pred novinare su izašli trener Murad Musajev i igrač Ruslan Kambolov.

    "Trebamo zabiti što prije i krenuti ofanzivno od prve minute. Čeka nas jako teška utakmica, nemamo izbora nego napasti", započeo je Kambolov, pa dodao: "Sastav ćemo znati tek sutra. Što se tiče taktike, mi moramo na sredini terena biti agresivniji, boriti se za svaku loptu".

    Trener Musajev smatra kako je momčad spremna: "U prvoj utakmici napravili smo puno grešaka. Imamo 90 minuta da to ispravimo. Znamo gdje smo promašili i moramo raditi na tom".

    "Imali smo ozbiljan razgovor nakon prve utakmice, i ja s njima i oni međusobno. Među njima vlada dobra atmosfera. Sutra ćemo manje pričati, a više pokazati na terenu što trebamo", dodao je Musajev.
  • Mali dioničar
    14k
    nije ni on najavljivao, nego se kod njega nije imalo kaj fulat za Europu. Svi znamo izdiktirat Bjeličinih 11 za Europu. :)Neki tip sa Zapada

    Vidiš, Gasperini nije znao.
  • Nolifer
    6.5k
    Trening Krasnodara na Maksimiru, snimili su na storyu, pa stavio na svoj kanal pa evo ukratko..

  • Neki tip
    19k
    Vidiš, Gasperini nije znao.Mali dioničar

    :) pošteno.. za tu tekmu mislim da nitko živ na stadionu nije znao da će takva postava izaći, u toj formaciji. :)
  • Nolifer
    6.5k
    Navodno nema sutra Berga, ne zna se razlog..
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ako je istina, velik hendikep za njih!
  • xavier
    11.1k
    Vidiš, Gasperini nije znao.Mali dioničar

    :up:

    :) pošteno.. za tu tekmu mislim da nitko živ na stadionu nije znao da će takva postava izaći, u toj formaciji. :)Neki tip sa Zapada

    Kad se samo sjetim šoka i nevjerica na stadionu kad su gledatelji shvatili da će Bjelica promijeniti formaciju u zadnji tren prije utakmice LP :grin:
  • Nolifer
    6.5k
    Ako je istina, velik hendikep za njih!BBB Sibenik

    ''Berga nije bilo na posljednjem treningu na glavnom terenu Maksimira i postalo je jasno da nešto ne štima. Ta je informacija, čini se, promakla i ruskim novinarima jer o tome na konferenciji za medije nije bilo ni riječi'' 24 sata
  • BBB Sibenik
    3.9k
    U svakom slucaju plus za nas. Liku triba minimalno prostora da zabije. Nezgodan je.
  • marcio amoroso
    32k
    Berg ima 34 godine. Igrao je protiv nas cijelu utakmicu u četvrtak, u nedjelju preko 80 minuta protiv Sochia. Ovo bi mu bila treća utakmica u 7 dana. Nije baš lako sa 34 godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.