• Infinity
    15.3k
    Google translate ti cirilicu prevodi prilicno dobro. Jedino ako nisi prevodio nesto s ruskog. Sa srpskog ide jako dobro.

    Ako trebas nekad pomoc, mogu ti ja prevesti. Kod nas je cirilica sluzbeno pismo, uci se, nauci se, zna se :rofl: Koliko god se zivcirao u toj fazi skolovanja, sad mi je drago da ju znam. Osjecam se pametnije :lol:
  • reziser
    6.4k
    niste off topic :rofl: :rofl:

    mastam da je normalna situacija, sad bi se kretalo na tekmu, cuga, dvije, tri ..pa na stadion
    a ovak...drustvo i pred telku... :angry:
  • Nolifer
    6.7k
    Infinity
    3.2k
    ↪bbbjura Google translate ti cirilicu prevodi prilicno dobro. Jedino ako nisi prevodio nesto s ruskog. Sa srpskog ide jako dobro.

    Ako trebas nekad pomoc, mogu ti ja prevesti. Kod nas je cirilica sluzbeno pismo, uci se, nauci se, zna se :rofl: Koliko god se zivcirao u toj fazi skolovanja, sad mi je drago da ju znam. Osjecam se pametnije
    Infinity

    Hvala na ponudi, da ne odemo previše off, uglavnom, pokušao sam ja više toga online prevesti, kaj su stavili na taj svoj portal, al neće ga prevesti, jer je kao jpg brijem, a ne pdf ili word datoteka..

    Ja ju nisam trebal naučit, nit namjeravam, tako da nema veze, kaj god tam piše na onom prošlom, do njih je, ne do mene

    mastam da je normalna situacija, sad bi se kretalo na tekmu, cuga, dvije, tri ..pa na stadion
    a ovak...drustvo i pred telku..
    reziser

    onaj kafić tamo, pa živciranje oko toga kad će ta piva, pa budem u drugom poluvremenu išo na stadion i te fore, baš fali da, a poslije tekme pekara i ''pica bez gljivica''.... al neka, znat ćemo cijenit to, kad se ponovo vrati...
  • SAS1987
    13.5k
    da je normalna situacija, sad bi se kretaloreziser

    Da je normalna situacija, bi sad ja zderao pizzu u Duksi :smile:
  • flexXy
    1.9k
    Ista postava kao prosli tjedan
  • reziser
    6.4k
    Ista postava kao prosli tjedanflexXy

    očekivano
  • Nolifer
    6.7k
    Berg se pojavio?
  • reziser
    6.4k

    bez berga
    i novi golman
  • reziser
    6.4k
    DINAMO: Livaković - Ristovski, Lauritsen, Theophile, Gvardiol - Jakić - Ivanušec, Majer, Adermi, Oršić - Petković

    KRASNODAR: Agkatsev - Smoljnikov, Martinović, Kaio, Černov - Gazinski, Vilhena - Wanderson, Cabella, Claesson - Ionov
  • Nolifer
    6.7k
    reziser
    1.2k
    ↪bbbjura
    bez berga
    i novi golman
    reziser

    Hvala, evo baš gledam postave sad, onako imamo šansu, samo da nas suci ne useru i to je to. Klasična kontra i tako vrebat priliku, njima dozvolit posjed i na neku njihovu grešku trebamo reagirat kak spada. Mislim da će dobra tekma bit...
  • Dudu
    2.6k
    Zanimljivo, branim im treći golman. 19 godina, nema nijedan nastup za prvu ekipu, mora ga se izbušit
  • Navijač Dinama
    7.4k
    niste off topicreziser

    Kad sam ja mogao što i oni ne bi mogli.

    Zar ne @Infinity :rofl: :joke: :joke:

    DINAMO: Livaković - Ristovski, Lauritsen, Theophile, Gvardiol - Jakić - Ivanušec, Majer, Adermi, Oršić - Petković

    KRASNODAR: Agkatsev - Smoljnikov, Martinović, Kaio, Černov - Gazinski, Vilhena - Wanderson, Cabella, Claesson - Ionov
    reziser

    Mogli bi i 2 razlike ovo dobit glat, samo pazit da ss ne dese početničke greške ko u prvoj( izbijanje Gvardiola na penal). I eto nam sljedeće runde

    Dinamo neka odjekuje :strong:
  • reziser
    6.4k
    ovaj mladi treći golman je naša nada...., sam treba pucati, nadam se da će ulaziti i da neće biti stresa kao što zna biti s dinaom
  • Nolifer
    6.7k
    ovaj mladi treći golman je naša nada...., sam treba pucati, nadam se da će ulaziti i da neće biti stresa kao što zna biti s dinaomreziser

    točno to, pucati ko da je 45', bombardiranje sa svih strana, Orša, Ivanušec, Petko i to je to... Rakija je spremna, kao i pive...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.