• Navijač Dinama
    6.8k
    Podcjenjujete nas. Dajem svoju desnu ruku ako se mi u ovom trenutku nebi nosili ravnopravno sa svim ekipama tu osim Uniteda i možda Leicestera. Totenham nije u formi i kolko sam čuo imaju velikih problema u kreaciji napada. I nas se pita neštoMajki2111

    Slažem se. Samo nadodao bih da njihov teren ne leži nama. Više pokošenija trava, još je nakvase, i lopta brže dosta ide.
    To je Knjaz objašnjavao kad je bio na Etihadu.
    Na Maksimiru možemo sa svima.

    Vjeko ovo tvoje za uspjehe Hrvatske je samo primjer običnog hrvata, koji tvrdi da ako smo mi jednom dobili njih, mi smo odmah uvijek bolji od njih i u tako u svemu, ne samo nogometu. Ja ti kažem da će nas oni dobit na EP, i maksium njihovoj repki je osvajanje, našoj je nekakvo četvrtfinale.

    Jer po tome načini razmišljanja ispada da je Modrić veći igrač nego neki Scholes,Xavi, Iniesta jer ima zlatnu loptu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Koji kurac ti pišeš? Tko ovdje ubacuje Hrvatsku? Ja sam samo okrznuo tvoje posprdno spominjanje Hrvatske koja je više postigla u svojih 30 godina postojanja nego oni u zadnjih 50. Tvoje je onda samo primjer tipičnog dežurnog preseratora koji sere po svemu domaćem...

    Na stranu to, moj post nema veze s Hrvatskom koja je po meni u trenutnoj situaciji tek u nekoj trećoj skupini favorita i nigdje ali nigdje nisam napisao da smo mi veći favoriti od njih ili da ih sigurno dobivamo. Moja je poanta da barem po meni, oni ne mogu biti u skupini prvih favorita turnira i da su tek u nekoj drugoj. Ova njihova generacija tek treba pokazati dal ima kvalitete za određeni iskorak.

    Baš me zanima koji će ti biti argumenti ukoliko se dogodi da ih dobijemo u grupi i odemo dalje od njih na prvenstvu. Pričati o nekom maksimumu je iskreno glupo jer sport baš ne funkcionira na taj način i splet okolnosti može dovesti i do njihovog ispadanja u grupi i do našeg osvajanja turnira.

    Nažalost ovo se pretvorilo u usporedbu Hrvatska vs Engleska a poanta mojih postova nije imala veze s tim, samo sam malo alergičan na ovakve izjave. Baš me zanima kako si govorio prije prvenstva 2018.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ispada da je Modrić veći igrač nego neki Scholes,Xavi, Iniesta jer ima zlatnu loptuNavijač Dinama

    Modrić je bolji od sve trojice ili bar na istom levelu, znam da ga ne vole ljudi ovdje previše i to s razlogom... ali čovjek je doslovno bog nogometa u veznom redu. Prije bi rekao da mi cesto podcjenjujemo svoje igrače, a Englezi su ti koji precjenjuju.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Jer po tome načini razmišljanja ispada da je Modrić veći igrač nego neki Scholes,Xavi, Iniesta jer ima zlatnu loptu.Navijač Dinama

    Modrić je veći igrač od Scholesa, a s Xaviem i Iniestom je na istoj razini, možda čak i za nijansu bolji.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    po tome što ima 5 LP i zlatnu loptu a ovi nemaju?

    Ako cemo trofeje gledat onda su R9 i Buffon k.. jer nemaju LP, a Messi također jer nije uspio SP osvojit..
  • Mali dioničar
    13.4k
    Bit će preksutra zanimljivo, a mislim da je najbitnije za ishod utvrditi da li je Modrić bolji od Scholesa i Hrvatska od Engleske. I da li je Ronaldo bolji od Messija.
  • vjeko1701
    5.9k
    A po čemu su oni bolji od njega?
  • Navijač Dinama
    6.8k

    Da ne spamam više temu, povodom ovog ću još samo ovo odgovorit. Prvo, igraju u različitim vremenima, Scholes, Xavi i Iniesta su igrali prije 10-ak godina, dok je Luka igrao još u Dinamu.

    iniesta po tome što je Iniesta, osvojio SP, i to najvećom zaslugom on sam.te sezone trebao dobit zlatnu loptu ili on većinski ili Sneijder ali nema veze.
    ( Modrić je bio blizu,stoji da je najbolji igrač na pomenutom SP 2018 uz Mbappea )

    Uz MSN je i osvojio LP, kako je otišao Xavi i on vidi se gdje je Barcelona. Realu očiti odlazak Ronalda znaci, ne bi se pretjerano osjetilo da im Luka otiđe., jer imaju Valverdea i Krossa koji relativno dobro pokriju njegov nedostatak, a i kako je otišao Ronaldo, Real ni da primiriše polufinalu LP. Ako im Luka donese LP ili finale može u diskusiju.

    A Scholes je uz Gerrarda i Lamparda rame uz rame najbolji veznjak premier lige, ujedno onaj o kojem pričaju i Zidane,Xavi, Drogba, Ferdinand.

    A kad ti takvi igrači dadnu na važnosti onda jesi velik.
    Velik je i Modrić, trenutno uz KDB najbolji veznjak na avijetu, ali ja ga trenutno(ne još, dok ne završi karijeru) ne mogu uspoređivat sa ovom trojicom "genija". Tek kad završi karijru i ako donese LP Realu, ili EP sada Hrvatskoj onda je veći. Do tada NE i diskutabilno.
  • og1986
    2.9k


    Veće gluposti dugo nisam pročitao.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    to i ja mislim kad netko krene tako laskat o Modriću, pa netko bi pomislio da je on najbolji veznjak svih vremena.. :snicker: :snicker:
  • Majki2111
    2.5k
    Površno gledanje na stvari. Problemi Barcelone su puno dublji i nastali su puno nakon odlaska Inieste. Loša selekcija igrača i često mijenjanje trenera. Modrić je bio ključan igrač Realove šampionske ekipe koji su osvojili LP 3 put zaredom, a to nikome u povijesti nije uspjelo. Kada nije bilo Modrića igra Reala je bila loša, a i sam Modrić kad se uklopio u ekipu je digao Real na veći nivo. Ali puno smo zaglibili van teme... Poanta priče je da nemreš tako uspoređivati igrače, već samo ako su u istom trenutku na istom terenuna svom vrhuncu. A to na žalost se, ako se sobro sjećam, nije desilo.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Poanta priče je da nemreš tako uspoređivati igrače, već samo ako su u istom trenutku na istom terenuna svom vrhuncu. A to na žalost se, ako se sobro sjećam, nije desilo.Majki2111

    To sam i naveo u drugoj/trećoj rečenici. Da nisu igrali u istome vremenu pa da nije ovo baš za usporedbu, a i da je tema tekma u četvrtak a ne "ne sjećam se" ili Xavi i Iniesta.

    Najbolje kad bi netko od moderatora pobrisao ovo sve što nije vezano temu.

    @deda @marcio amoroso @Infinity @Bosna86 @Mali dioničar
  • Nolifer
    5.9k
    Trebali bi bit u svakom slučaju oprezni u četvrtak. Ne smijemo ih podcijeniti, jer bi nam se to moglo vratiti. Nezgodna je to ekipa, pa oni su sa Chelsea igrali 0-0, tako nešto je bilo.. Mislim da bi od prve minute trebali igrat čvrsto - usku obranu, pa ić na kontre, njima dopustit posjed i vrebat priliku i na taj način igrati i da čuvat se dakako prekida. Oni su ti koji love rezultat i kojima bi praktički 1 gol il 2 riješili utakmicu. Nadam se da nas suci neće usrat
  • Crusades1986
    9.3k
    Neki su već napravili ražanj, a za zeca se ne zna ni je li u šumi. Treba prvo Krasnodar proć pa onda pričat o Leicesterima, Arsenalima i Unitedima.
  • über alles
    1.4k
    Modric je tatting cetnik ,al je veci igrac od scholesa ,a za mene I od inieste.


    Xavi je ipak nesto bolji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.