• striko
    1.2k
    Odlična predstava večeras. Livaković zaboravljen
  • ShanKu
    360
    sveti Ivan Nevistić... toliko o njemu :clap:
  • Marley
    871
    Da pohvalimo ovog decka i veceras, bravo Ivane za jos jednu odlicnu predstavu :fire:
  • Mrvica
    3.3k
    Clean sheet still in progress! Bravo Ivane!
  • jedan u nizu
    6.1k
    Bravo Neva!
    Od početka sam govorio da je golman kapaciteta za dinamo, samo je pitanje koliko ce mu se dati povjerenja i koliko ce samopouzdanja dobiti.
    Vidi se da mu je samopuzdanje naraslo, i sigurno ce biti starter svaku utakmicu do kraja.

    Mišljenja sam da treba ostati golman i za sljedecu sezonu (osim ako nevjerovatno padne i kiksa preostale utakmice), a da Čavlinu trebamo ostaviti neka još brani u Lokomotivi.

    Ne želimo da još 'zelen' dođe u prvu momčad i da ga javnost razapne kada primi neki pacerski gol i da opet gledamo Zagorca pola utakmica.
  • Paggini
    7k
    Evo kad nitko nece, ja cu.

    Biti golman Dinama je najgore zanimanje jer 90 posto utakmica dodje jedan ili dva mrtvaca, ako ne skines si kurac, ako skines si heroj. Danas je OPET skinuo taj jedan zicer (bar je tako s tribine izgledalo) koji nas je mogao komotno ukopat.

    Neva je iscupao jebacki dosta ove sezone, kao i Livi koji nam je svojim akrobacijama spasio stotine bodova. Bravo Neva, Cavlina neka ostane u Loksi i iduce sezone, mi imamo svoju jedinicu.
  • Marley
    871
    bolje ti, nego opet ja :rofl:
    vec mi je bed, pa reko pricekat cu veceras jos malo :rofl:

    Samo mu je trebalo dati ono sto je toliko dugo strpljivo cekao: malo povjerenja da pokaze da moze, malo vremena da se uhoda. I eto ga, tu je, sjajan :strong:
    Neva :heart:
  • Jurki
    8.7k
    Neva je danas zvlekel gluposti nase obrane.
    Bil bum tolko slobodan da velim...imamo jako dobrog golmana za narednih par godina.
    Strpljivo cekal svojih 5 minuta i docekal ih.
  • Marley
    871
    Jao sad mozda idem predaleko, ali nista me ne bi veselilo kao vidjeti ga u reprezentaciji, tamo negdje nagodinu :cool:
  • Mrvica
    3.3k
    Nevistiću skidam kapu. Šuti i radi, napokon mu se počelo vraćati. Ali uvijek kažem neću hvalit da ne ureknem. :lol: Samo naprijed, i iskreno se nadam da ćeš imat što manje posla do kraja sezone. :strong: :lol:
  • Marley
    871
    Opet spasava kad je najpotrebnije :strong:
    Bravo majstore nas :heart:
  • Dinaminjo
    512
    Vrhunske obrane
  • Paggini
    7k
    Danas je OPET skinuo taj jedan zicer (bar je tako s tribine izgledalo) koji nas je mogao komotno ukopat.Paggini

    Ne trebam nista dodatno pisati, samo ponoviti.

    Zvijer.
  • De Oliveira
    960
    Vec su se dezurni uskokodakali, a Neva onda 2/2. Imamo vratara!
  • Mrvica
    3.3k
    Neva klasa! :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.