• Krizy
    35.5k
    DATUM ROĐENjA: 31.07.1998.
    MJESTO ROĐENjA: Đakovo
    VISINA: 195cm
    TEŽINA: 85kg
    BIVŠI KLUBOVI: Đakovo, Osijek, Rijeka (Varaždin, Mura)
    POZICIJA: Vratar
    jts43g8oer3w3wg4.jpg
  • Krizy
    35.5k
    Odličan odgovor :100:
    v3ptpxc5jhysa429.jpg
  • Herñan Crespo
    79
    Sta ako ode Livakovic
    Njemu dat jedinicu ili trazit novog golmana?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ja bi mu svakako dao jedinicu. Ako osiguramo naslov 4-5 kola prije kraja, u dogovoru s Livijem kao kapetanom dao bi Nevistiću da brani do kraja.
  • dZg1986
    384
    Mozda Cavlina ili Kotarski? Makar Cavlina mi je jos premlad, jos jedna sezona u Lokomotivi bi mu odlicno dosla. Ne znam bas koliko je Nevistic trenutno za jedinicu
  • Infinity
    15.2k
    Da Dinamo ne racuna na Nevistica davno bi ga se rijesio. Prvo sto je jako skupo placen, a sigurno mu ni primanja nisu mala. Ako Livakovic ode, Nevistic ce sigurno biti broj jedan.

    Nevistic je u Rijeci pokazao da posjeduje kvalitete, a sigurno bi s odredjenim brojem utakmica dosao do vrhunske razine. Mislim da nema potrebe uopce razmisljati o drugom rjesenju u slucaju da Livakovic ode.

    Moze ispasti flop na kraju, al nismo dali tri milijuna eura da bi u slucaju odlaska Livakovica trazili novog golmana, a njega i dalje drzali na klupi.
  • marcio amoroso
    32k
    Uvjeren sam da ce Nevistić biti broj jedan ako Livaković ode, i uvjeren sam da ćemo svi biti zadovoljni.

    Ja samo mislim da će se tražiti pouzdaniji drugi golman jer je Zagorac kod nas očigledno postao ono šta je Subašić kod tovarije.
  • Mrvica
    3.2k
    Mislim da Nevistiću ako Livi ode treba dati priliku da bude broj 1. Uz minutažu mislim da ćemo biti zadovoljni.
  • Mihaljević
    8k
    309969.jpg
    Sretno p(r)lavom licu Đakova!
  • GZomanid
    572

    Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane :lol:
  • Rex Ramae
    2.3k
    Jedini kojeg raduje Livijev odlazak. :grin:

    Gleda onaj flight radar sa Livijevim avionom i strahuje da ne krene u rikverc.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Nevisticu, kada izlazis na teren i trcis prema sjeveru barem zapljesci, da nam bude barem malkice lakse....
  • maksimirski istok
    182
    o tome sam baš razmisljao, tek će nas onda stegnut oko srca…
  • Jurki
    8.5k
    Nevisticu treba dati definitivno šansu, jebiga decko je cekao 3 godine. Nije pravio nemir u svlacionici, šutio je i trenirao.
    Trebalo mu bu vremena da uhvati formu, vjerujem kolko mu je drago, tolko mu je i zajeb jer ce mu se svaki nastup secirati i uspoređivati s Livijevim angazmanom na terenu.
    Treba uskociti u Livijeve kopacke.
  • cavalry
    4
    Jbt sad kad sa odmakom pogledaš da smo mi prije par godina dali 3 milje za rezervu, zakon.

    Čudno da stvarno nije dobivao više prilika do sad, kupovi, kraj prvenstva.
  • Draž
    1.1k
    Nekad sam bio vratar po zagrebačkim ligama, a sad treniram vratare u jednom od tih klubova.
    Dakle, vratari su mi "specijalnost". Kolega @Zagi i ja smo prošlih mjeseci imali razgovore u inboxu na par tema oko naših mladih vratara ;-), znat će o čemu pričam.
    Nevistić je odličan vratar, bio je odličan u Rijeci i nismo ga bez razloga doveli. Pogotovo ne za te novce.
    Mislim da će dostojno zamijeniti Livakovića iako mu nedostaje utakmica.
    Još je jedan veliki plus sa dolaskom Jakirovića, a to je da je s njim došao i Gojko Mrčela. Po meni jedan od naših najboljih trenera vratara. Rijeka je u zadnjih par godina imala jako dobre vratare, neki su bili i reprezentativni. Mrčela je tamo već četiri godine.
    Uvjeren sam da će Nevistić sa njim biti sve bolji i bolji i zato ga ne treba pokopati nakon prve krivo ispucane lopte. Sjetimo se samo Livinih pogrešnih ispucavanja i neizlaženja sa crte.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.