• Mali Zeus
    9.7k
    Jbt sad kad sa odmakom pogledaš da smo mi prije par godina dali 3 milje za rezervu, zakon.cavalry

    E to se zove dugoročno planiranje. :strong:
  • Draž
    1.1k
    Germanijak o Mrčeli:

    Upravo mu je Nevistić bio prvi 'učenik'. baš je pod njegovom palicom Nevistić napredovao i dostigao razinu ponajboljeg vratara lige u tom trenutku i 'robe' za Dinamo. Njegovim odlaskom, preuzeo je Mrčela Ivora Pandura pa i od njega napravio vrhunskog vratara, dok je Nediljko Labrović, koji je u Rijeku došao kao potencijal, ali još uvijek uz epitet nedovršnog vratara, sad reprezentativac i idući igrač Rijeke koji bi mogao ostvariti (više)milijunski transfer. Tako da ne treba sumnjati da će Nevistić imati uza se odličnog stručnjaka i da će opravdati povjerenje. Mrčela je majstor za vratare, kao što je majstore imao i Livaković, pogotovo zadnjih pet godina kad je i doživio veliki uzlet. Silvije Čavlina i Sandro Žufić jako su zaslužni za njegov napredak, Darko Staneković bio je kratko u Maksimiru, ali i u njegova četiri mjeseca Livaković je branio fantastično. Sad je došao Mrčela, koji će brinuti o novoj Dinamovoj 'jedinici'. O dečku za čiju je karijeru već dosad iznimno važan.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Sretno danas Neva, danas cista mreza molim lijepo
  • vjeko1701
    5.9k
    Sretno Ivane, ko bivši golman smatram da imaš dobar potencijal, sad kad su vrata Dinama tvoja, sve je spremno da budeš novi heroj!
  • Mihaljević
    8.2k
    Koliko utakmica Neva ima u Dinamu? 150 ili 200? Bravo Neva!
  • marcio amoroso
    32.4k
    Bravo Neva :fire:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Apsolutno iznenadenje utakmice. Cijelo vrijeme vrtim u glavi scene s priprema gdje je izgledao kao lane na ledu.
    Nikad se nije zalio u novinama, docekao je sansu i ja se nadam da je ovo opet golman za duzi niz godina.
  • i more je plavo
    891
    Iznenadjujuce siguran, samo da jos ponese kopacke pa da mu se manje sklize, i biti ce top :ok:
  • Infinity
    15.2k
    Vratilo se covjeku samopouzdanje, braniti nije zaboravio i naravno da je odradio odlican nastup. Ja sam prezadovoljan, ali ne i iznenadjen. Mislim da u njemu imamo rjesenje za narednih par sezona. Bit ce i losih dana, imao ih je i Livi, ali Nevistic je odlican golman, na vratima Dinama i s europskim nastupima definitivno ce uskoro postati i kandidat za reprezentaciju.
  • vjeko1701
    5.9k
    Neka nam postane novi sv. Ivan a i reprezentacija nije daleko. Talent ima.
  • Droljo
    5.1k
    Samo podrška i gurat ga!
    Lik je zatvorio vrata u naj težem mogućem trenutku. Treba stat na gol poslje livija...
  • Captain America
    14k
    Nevista će vas sve iznenadit, ne sumnjam u njega :grin:Captain America

    Izvrstan je bio. Pročitao stranu kod penala, al ono se ne brani. Brzo će šira javnost shvatit da u Maksimirskoj 128 opet stanuje najbolji golman u HNLu.
  • dZg1986
    384
    Jesmo to uzeli admina iz Lokosa? U svakom slucaju drustvene mreze sve bolje
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Skroz zadovoljan, bravo Neva.

    Visok, inteligentan, obe noge se koriste, izlazak na loptu, pogodio stranu penala.

    Ma bravo neva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.