• IceMan
    1.5k
    Al mozda smo malo i prekriticni prema Nevi.

    I tu je bivsa/sadasnja uprava i strucni stozer napravil pogresku jer Neva je lani branio svega 2 utakmice cijelu godinu. Ja bi ipak pricekao pa ako treba cijelu polusezonu glede njega jer nije takva truba da nebi mogao braniti barem do zime, a ako bude opet slicnih kikseva onda krenuti u ofanzivu.

    I Livi je isto znao imati kikseve, i to cak do nedavno tak da dajmo covjeku drugu sansu.
  • Facke
    2k


    Trebaju Nevisticu utakmice. Treba mu dati vremena i poverenje. On je kvaliteten golman.
  • Jaro
    5.6k
    Nismo mozda nego full. Ovdje krivim klub mozda i najvise ovo ljeto. Pa i Biscana. Livakovica je trebalo prodati na pocetku - znali su da ide. I cijele pripreme i ove lakse (Astana) tekme dat Nevisticu da udje u sezonu kao broj 1. Psiha kod golmana je pun k. Kikseve bi rijesio na pripremama, Astani i do sad bi bio na radnoj temprmeraturi.
    Za mjesec dana ce on biti top. Nazalost, ima i problem sto je i obrana kaoticna i tu se ceka Jakirovic da poslozi kak treba.
  • Dinaminjo
    513
    Sto vise razmisljam, mislim da ga je na proljece trebalo negdje posuditi. Da, kadar je bio tanak, ali nije bilo europe, a Zagorac bi bio cist ok zamjena Liviju
  • diebalo77
    173
    Odlazi neka nitko ne brani
  • Mali Zeus
    9.7k
    Za što je kriv?
  • Jaro
    5.6k
    Za što je kriv?Mali Zeus

    Za to kaj nije Livakovic jbg... Ekipa je nerealna totalno...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Baš to. Kao da generičke komentare pišu.
  • kinfa95
    488
    Bit ce Nevistic dobar uvjeren sam
  • diebalo77
    173
    Primite moje isprike vruće glave sam pisao svi kao jedan daj mi samo pobjede činiš me sretnim kada tužno je
  • The Undertaker
    4.1k
    Drugi gol je dobrim dijelom njegov. Imao je jednu fenomenalnu obranu. Ostalo tako-tako.
  • zagr
    505
    kriv je kaj nije uspio skinut neobranjive golove
  • Nino Bule
    11.5k
    Drugi gol je njegov, i u prvom poluvremenu je opet bunario bzvz lopte ko i u pragu
  • dzggzd
    142
    Nije lako uskociti u rukavice jednog od najboljih na svijetu
  • sport
    2.3k
    Dečko tri godine nije branio i treba ga malo istrpiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.