• Carrasco
    3.9k
    Eto, ubuduće ako u prvoj minuti bude krivo dosuđeni aut, a u 40. minuti padne gol nek se 'oštećena' ekipa žali. JBG, da se dosudilo ispravno možda bi se utakmica od samog početka drugačije razvijala i ne bi došlo do gola u 40. minuti... karikiram, jel.Eduardo

:clap: :clap: :clap:
  • Eduardo
    16.9k
    Za kraj ove rasprave moramo ovjekovječiti najkontroverzniji trenutak dosadašnjeg dijela sezone, a vrlo vjerojatno i ključni trenutak koji je odlučio prvaka.

• Nolifer
    5.9k
    i ne samo taj dio, evo u ovom videu sve objasnili. bar se nadam

• Eduardo
    16.9k
    Ja nisam vidio niti jedan komentar gdje je netko primjetio ovih 9 metara odstupanja kod ubačaja za 3:4. Prvi put vidim ovo.
  • Dudu
    2.6k
    I ja nisam primjetio za vrijeme utakmice. Ne znam zašto VAR ovdje se nije oglasio, više od 9 metara je velika razlika za centaršut, ne bi bio ni blizu opasan.
  • Eduardo
    16.9k
    Očito baš nitko nije skužio, čak se ni klupa nije bunila.

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.