2.6k
    Greška u pisanju. Broj osvojenih bodova sam mislio.
  • Jurki
    8.3k
    Ovo je sramota kako novinari rade svoj posao. O objektivnosti da ni ne govorim. Raditi toliku hajku na klub zbog jednog auta to ima samo kod nas. I onda se cudimo zasto nitko ne prati hnl. Gresaka sudaca je bilo i biti ce. Kad je Dinamo bio ostecen protiv Osijeka nije se pisalo milijardu clanaka i to za ociti penal, a sada drvlje i kamenje zbog jednog auta. Ta piskarala nek pogledaju utakmice L/p, Premijer lige pa nek vide kako suci grijese i nikome nista. I da, klub je napisao odlicno priopcenje.
  • Papastrumf
    9.3k

Bez ovog zadnjeg pasusa ovo priopcenje bi mozda i bilo ozbiljno i realno.
  • Bosna86
    11.5k
    Neki vide trun u tuđim ocima, a ne vide balvan u svojima... Nema potrebe da se dio naših ljudi hvata na ove spinove kojima se pokriva nečija nesposobnost.
    Nije slučajno da se hajka dogodila na dan kad su 2 nadzornika NH napustila odbor i kad ih samo jedan odlazak još dijeli od tog na im Trgovački sud postavlja nadzorni odbor... Nije slučajno da po tko zna koji put određeni dio ljudi gura narativ o plavoj Zvezdi dok u njihovoj kući Caktas nije primio punu placu od 7 mjeseca... Nije slučajno da se uvijek ista priča gura pred derbi... Nije slučajno jer bi tovarima ovaj kiks Gorice trebao ići u prilog ( ako ciljaju na prvo mjesto, onda se ispričavam). Isto tako, istina je da su se tokom godinama dogodili raznorazni poguranci za Dinamo i od tog ne treba bježati.... Kako god, zadnje 3 godine suđenje za Dinamo je ništa drugačije nego za sve ostale ekipe u ligi... Nabiti ih u srijedu i hvala, doviđenja.
  • NORTE
    8.9k
    Nabiti ih u srijedu i hvala, doviđenja.Bosna86

Ne nabit, nego ponizit, razmontirat. Nisam gledao tekme Dinama u ovoj godini, ali drago mi je da se pred derbi digla halabuka oko jednog auta, a naravno derbi se ne propušta.
    31.9k
    Bez ovog zadnjeg pasusa ovo priopcenje bi mozda i bilo ozbiljno i realno.Papastrumf

Istina :up:
  • deda
    27.5k
    Krizy i Bosna, otvarajte temu za kmecavce da se maknemo iz VG
  • Carrasco
    4k
    Podkomentar sa Telesporta, onaj prije njega je nadrobio, a ovaj sve u pravu.

• og1986
    2.9k
    - Najgore od svega mi je što sam ja jučer pogodio sve kako će se odvijati. Ja sam jučer rekao ili će nam isključiti igrača do kraja utakmice, odnosno, do 70. minute, a nakon toga će se početi kemijati. Ja ne mogu govoriti, ako ćemo realno, gledano po statistici, Dinamo je zasluženo pobijedio. Međutim, mi smo imali utakmicu u rukama, ta 90. minuta u kojoj je linijska sutkinja dosudila čisti aut za nas, sudac samo iz nekog svog razloga sudi aut za Dinamo iz kojeg je bio kazneni udarac o kojemu neću govoriti. Na kraju krajeva je došao iz akcije koja je bila neregularna. A definitivno od te 70. minute svi kontakti koji su se događali unutar terena odlazili su na stranu Dinama, što se tiče prekršaja i normalno je onda da izgubite takvu utakmicu - rekao je predsjednik Gorice Nenad Črnko za Večernji list.
    -Dodajem, po statistici je Dinamo sigurno zaslužio pobjedu, iako bi kada gledamo sve skupa, najrealnije bilo neriješeno
    - Ako linijski sudac dosudi aut za Goricu, a sudac je u ovom slučaju čuo nešto, a čuo je da je lopta dirala stativu i od nje je zapravo lopta otišla u aut i na kraju je ispalo tako kako je ispalo. A nažalost ispalo je na štetu Gorice i hrvatskog nogometa jer bi Gorica u ovom trenutku bila na 33 boda zajedno s Dinamom i ova bi liga postala itekako interesantna. Da je danas Gorica pobijedila sigurno ne bi bilo nezasluženo, ali danas je Dinamo imao 12, a ne 11 igrača na terenu i u takvim situacijama klubovi poput Gorice teško mogu parirati - zaključio je predsjednik Gorice za Večernji list
  • Carrasco
    4k
    Bolest je došla dotle da kmečanje počinje unaprijed...
  • Krizy
    35.1k
    Bosna86

Društvene mreže i komentari na istima su eksplodirale nakon krivo dosuđenog auta u korist Dinama. Kao što sam više puta naglasio. Ne bune se samo protivnički navijači, Dinamovi navijači su čak glasniji i ne žele “ovakve” pobjede. Zonu se na fejsu pita jel stvarno podržava momčad u “ovakvim pobjedama”
    Moj osobni zaključak je da je pravedništvo općenito jako izraženo kod nas, ali kod Dinamovih navijača je to još malo jače.

17.2k
    Index kuri vatru, a onda pod autora članka potpiše 'Index Sport'. Zašto se vrli novinar ne potpiše ispod imenom i prezimenom? Lako je lupit screenshoot na YouTubeu nakon odgledane snimke iz 3-4 kuta i prosipati pamet.

Bila je prije koju godinu slična situacija koja se komentirala u oku sokolovu. Doduše, radilo se o prekršaju koji nije suđen na nekih 35-40 metara od gola. 15 sekundi nakon toga pada gol. Naravno, glavno pitanje bilo je radi li se o grešci sudca. Objašnjenje je bilo; greška je (isto kao i ovaj aut), ali nije kardinala greška koja je direktno utjecala na postizanje pogotka. Zašto? Zato što je od tog trenutka prošlo dovoljno vremena da se ekipa konsolidira + imali su dovoljno prilika da očiste situaciju (kao i Gorica sinoć, u 3 navrata mogli su bolje reagirati).

Eto, ubuduće ako u prvoj minuti bude krivo dosuđeni aut, a u 40. minuti padne gol nek se 'oštećena' ekipa žali. JBG, da se dosudilo ispravno možda bi se utakmica od samog početka drugačije razvijala i ne bi došlo do gola u 40. minuti... karikiram, jel.

Uostalom, ko ih ebe više.
  • SAS1987
    13.2k
    prvoj minuti bude krivo dosuđeni aut, a u 40. minuti padne gol nek se 'oštećena' ekipa žaliEduardo

Butterfly effect :smile: