• Krizy
    35k
    Dinamo u 27. kolu gostuje u Velikoj Gorici. Dvoboj prvoplasirane i posljednjeplasirane momčadi često zna iznenaditi, a tako je bilo i u zadnjem međusobnom dvoboju na Maksimiru kada je utakmica završila bez pogodaka.

    Nakon 26 kola Dinamo je prvi s 59 bodova, 9 više od Hajduka. Gorica ima 16 bodova, 8 manje od Šibenika.

    Dosad smo s Goricom odigrali 18 utakmica u HNL-u te ostvarili 16 pobjeda uz 2 neriješena ishoda. Gol razlika je 34-11.
    U gostima smo Goricu pobijedili u 8 utakmica te jednom remizirali, uz gol razliku 18-6.

    Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Gorica je igrala u sastavu:

    Radošević - Tomečak, Raspopović, Krizmanić, Štiglec - Pršir, Mrzljak - Majstorović, Julardžija, Mitrović - Fućak

    Ristovski, Perić, Bočkaj, Mišić i Baturina će propustiti sljedeću utakmicu (Lokomotiva) ukoliko dobiju žuti.
    Dio mene bi volio da i Mišić i Baturina dobiju po žuti, da vidimo kako će to trener i sportski direktor opravdati :snicker:
    1. Kakav rezultat očekujete? (64 votes)
        Pobjeda Dinama
        94%
        Neriješeno
          3%
        Pobjeda Gorice
          3%
    2. Idete li na utakmicu? (64 votes)
        Da
        50%
        Ne
        50%
  • M77
    445
    Online prodaja ulaznica za gostujući sektor: https://www.ulaznice.hr/web/event/100/94
  • San Lorenzo
    10.9k
    Jel se može utakmica gledati na supersport aplikaciji?
    Na putu sam u subotu, pa se treba nekako snaći...
  • Infinity
    15.1k
    Bude na YouTubeu svaki prijenos.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Može, ali nema preko cijelog ekrana. Samo HNL nema tako..
  • San Lorenzo
    10.9k

    Na mobitelu nema preko cijelog ekrana?
    Jel to gledljivo uopće?
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Jedva, ali sila ne bira.
  • deda
    27.3k
    S obzirom na ozljedu Perića sastav bi mogao biti:
    Liva, Rista, Šutalo, Perković, Ljubičić, Miško, Baturina, Bulat, Špikić, Drmić, Ivanušec.

    Klupa: Nevistić, Moha, KTC, Bočkaj, Menalo i 6 juniora.
  • DrawTube
    2.8k
    Na ulaznice.hr za sada zauzeto 536 mjesta na gostujućoj tribini
  • deda
    27.3k
    Prodano je 244 ulaznice do sada. Ovih 290 mjesta nije puštano u prodaju.
  • DrawTube
    2.8k
    I to je solidna brojka zasad, vučeš li podatke s neke stranice ili imaš insider info?
  • Sunja86
    977
    987 karata je pušteno u prodaju na ulaznice.hr za gostujući sektor uđeš tamo vidiš broj preostalih karata pa računaj nema niko ovdje inside info o tome koliko je prodato ulaznica
  • DrawTube
    2.8k
    Ma i jesam računao ,samo nisam znao da tih 290 mjesta nije pošteno u prodaju jer izgledaju isto kao i da su prodani
  • NitkoBitan
    11.5k
    Posljednje gostovanje u Gorici ove sezone a s obzirom na to da vjerojatno ispadaju posljednje gostovanje tamo do tko zna kad. Izgledno je da ce vrijeme u subotu biti lijepo tak da ajmo purgerii... Prije ste autom u Gorici neg tramvajem do Maksimira.
  • Boysica
    435
    Ja gledala vreme i kisu mi pokazuje , sve u svemu briga me i da tuca pada karta je v đepu
    Cca sat i pol mi iz Zapa treba do tam , na glavnom cu na bus ..
    Vidimo se u Gorici :)
  • nemapredaje
    1.9k


    Gledam pa di ti je Ademi ... :sad:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.