• deda
    27.6k
    Kapacitet je 5.000. Možda je onda bilo preko 4 kad je Ademi zabio.
  • Boysica
    441
    Hellllpppp zeni u nevolji pa obrisite
    Dali idem na 268 na Bus za Goricu i sta kad dodem na Kolodvorsku to je zadnja stanica jel vozi bus do stadiona ili pjeske?
    Pomagajte nisam nikad javnim prevozom isla do Gorice samo autom , znam di je stadion samo busevi mi nisu jasni....
    Plizzz pomagajte
    Hvalaaa
  • Infinity
    15.2k
    Ma ni blizu. Kapacitet zapada je 2.316 + loze. Kapacitet istoka je negdje oko 1.900.

    Barem danas kad na dva klika imamo svaku tribinu u HD rezoluciji nas nitko ne moze prevariti. Pa evo i ova online prodaja savrsen alat za provjeru kapaciteta. Koliko su tocno ulaznica za istok pustili? Taj broj X 2 je kapacitet istoka. Pusteno je 10 sektora, a mnogi su ocekivali jos 3 koja nisu. Kad otvorimo neku fotku istoka mozemo jasno vidjeti da isti ima 10 + 10 sektora. Ta 3 su mozda nekad pustana, pa su ostala u sistemu kao dio juznog dijela istoka, ali su to sektori na sjevernom dijelu i iz tog razloga se nisu nasli u prodaji.
  • Tom vg
    963
    izađeš iz busa na križanju zagrebačke i kolodvorske. Tamo je onaj mali rotor. I pjeske prema stadionu
  • Boysica
    441

    Hvalaaaaa punooo
  • Nolifer
    6.5k
    I tako reprezentativna stanka prošla, ali Brko je idalje tu... :scream:
  • jp23
    2.2k
    Gdje se najbolje parkirati da je par minuta pješke od stadiona?
  • dzg7
    248
    Ima tamo oko stadiona velki parking
    Ima to viška kartu za istok?
  • Laugreano
    1.3k
    Mislim da to nije do kluba, nego do policije i osiguranja.
  • deda
    27.6k
    Znam da smo jednom brojili zapad, ali se ne mogu sjetit jel bilo 2300 ili 2600. Na istoku C2 je 1278 mjesta, ne znam koliko je C1, ali ukoliko je isto onda istok sam nosi preko 2.500
  • Krizy
    35.5k
    Danas idemo na +11
  • Infinity
    15.2k
    2.316 je bez loza. C2 1.287, ali samo zato sto pod isti pada 13 sektora, a na C1 ostaje 7. Kompletna tribina ima 20 sektora. Svaki sektor ima 99 stolica (9 x 11 redova). Kapacitet je tu najvise 1980.

    U Gorici cesto lazu o broju gledatelja, bilo je i ovdje pisanja o nekim manjim utakmicama, tj. o informacijama da je 1.000 ljudi na utakmici, a na fotkama se jasno vidi da je 200-300 ljudi na stadionu.

    Dinamo u Gorici sigurno drzi rekord, ali je upitno koliko je ljudi bilo.
  • Nolifer
    6.5k
    Neka nova era počne! ©️ Dobro su odradili ovu sliku! :clap:

    bxorm2cwpamging9.jpg
  • dZg1986
    384
    Nadajmo se da ce ta era s Livijem kapetanom sto duze potrajati
  • Nolifer
    6.5k


    Isto mislim... :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.