• NitkoBitan
    11.9k
    Najposjecenija domaca utakmica HNK Gorice je iz sezone 18/19 na utakmici protiv nas (Gorica-Dinamo) i iznosi 4257. Mislim da je sasvim realno da danas obaramo taj rekord :chin:
  • bbb medimurje
    2.9k

    Mislim da je premali dio karata za domacu tribinu prodan
  • rob ljubavi
    772


    Nije li proslosezonska bila 4500? Ademijev gol pred kraj tekme
  • NitkoBitan
    11.9k
    U pravu si. Googlao sam "Najveca posjeta..." i izbacilo mi jednu stariju raspravu sa zone pa sam od tamo izvukao podatke. 4500 mi se i dalje cini dostizno, samo da domaći Goričani (a i Purgeri) jos malo to poguraju na zapadnoj :smile:
  • plavi72
    694
    Pobjeda,za miran nastavak hnl-a.
  • Slavonac
    383
    bod i ja sam zadovoljan
  • Ludovic IX
    5.2k
    Obrnuta psihologija je prihvatljiva dok radi..ali @slavonac, mi u zadnje vrijeme ispunjavamo tvoje želje i gubimo. Vrati se na početne postavke pa coprqj kad krene opet dobro
  • Mlađi referent
    10.4k
    Poraz ispod 3 komada razlike bi odma potpisao
  • Maki17
    174
    Sportske najavljuju Tonija Majica na klupi. U-17 reprezentativac, netko više informacija tko prati mlađe selekcije
  • deda
    27.7k
    Dobio sam informaciju da neće biti dodatnih ulaznica za istočnu tribinu
  • San Lorenzo
    11.1k

    Znam da ima 5 zvjezdica potencijal na FMu. :lol:
  • rupke
    51
    Ovim putem obavještavamo navijače o tome da su za utakmicu 27. kola SuperSport HNL-a HNK Gorica – GNK Dinamo na stadionu Velika Gorica rasprodane sve ulaznice za gostujući sektor

    Plavi će tako još jednom imati sjajnu podršku u Gorici
  • Nisi više onaj isti
    112
    Danas prije utakmice od 13h u caffe bar Scotch u Velikoj Gorici biti će moguće se učlaniti u KND Bad Blue Boys Vukovar. Sav prihod od članarina ide za renoviranje udruge u Vukovaru.
  • blue heart 72
    1.3k
    jednostavno neshvatljivo. Umjesto da prodaju još kaj ja znam, možda 200 ulaznica, pola tribine će im zjapiti prazno. Dobro, mogu ljudi na zapad, ali ne shvaćam ovu odluku nikako
  • Infinity
    15.2k
    Najposjecenija domaca utakmica HNK Gorice je iz sezone 18/19 na utakmici protiv nas (Gorica-Dinamo) i iznosi 4257. Mislim da je sasvim realno da danas obaramo taj rekord :chin:NitkoBitan

    Nije li proslosezonska bila 4500? Ademijev gol pred kraj tekmerob ljubavi


    Stadion u Gorici prima jedva nesto iznad 4.000 ljudi, a oni nikad nisu pustili cijeli istok u prodaju. Ne moze me nitko uvjeriti da je ikad otkad igraju HNL u Gorici bilo vise od 3.500 ljudi na stadionu. Lazu sami sebe, a i nas. Moglo se nagurati tih 4.200 da se ne prave pametni i da gledateljima stave na raspolaganje cijeli kapacitet stadiona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.