• The Undertaker
    3.9k
    Kolega, greška je u razmišljanju. Nije gol pao zato što je krivo dosuđen aut već zato što su igrači Gorice krivo reagirali na bačenu loptu, zato što je Petko dobro izveo penal i, u konačnici, zato što je Dinamo kvalitetan i stiskao i napadao do kraja. Pandan tome u tenisu bi bilo kad odigrate dobru akciju i na ziceru pogodite liniju. Jeste imali sreće ali ste je sami isprovocirali.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Sad kad sam ponovno pogledao situaciju. Penal po meni kao i onaj na utakmici Liverpool-Burnley

    Kontakt da, ali intezitet za penal ne.

    A i lijepo je čitat na FB i svim drugim nogometnim str.koji se bave HNL-om da glume pravedništvo, a uz to sve kmeču do bola, pogotovo južnjaci :smile:
  • Gelipter
    3.4k
    tqc3dbqtb8j7fakd.jpg
    Ma 90 posto kritičara po društvenim mrežama uopće nije gledalo utakmicu. Po nekim komentarima bi se moglo zaključiti kako smo imali 3 šanse, 3 gola i onda spasonosni penal nakon krivo dosuđenog auta. Ja sam jedan od onih koji nemre previše uživati u pobjedi kojoj su dosta suci pripomogli. U ovom slučaju toga nije bilo. Mene je više zasmetalo kroz cijelu utakmicu nonšalancija nekih igrača, beskonačni pogrešni ubačaji u šesnaesterac, teške rupe u obrani i nedorečenost u završnici. Cijelo sam vrijeme podsvjesno mislio na Krasnodar i kak nam se tad takve stvari neće praštati. Ipak, treba se znati išćupati iz rezultatskog minusa nekoliko puta. I da, ovakve pobjede, slažem se, dižu moral ekipi i pokazuju ipak određenu mentalnu stabilnost te pobjednički mentalitet.
  • Eduardo
    17.2k
    Nije ovo ne znam kakav krivo dosuđeni penal da bi se pričalo o pogurancima, krađama i zavjerama.Crusades1986

    Usporedbe radi, penal kontra Rijeke je komedija ako ga usporedimo s ovim sinoć. Tamo vjerujem nema elemenata kojima možeš obraniti tezu da se radi o penalu. Sinoćnja situacija može biti diskutabilna, ali imaš puno više argumenata braniti odluku koja kaže da se radi o penalu.

    Najčišći od svih tih penala bio je onaj nesuđeni za Dinamo u tekmi protiv Osijeka. Ali, ne daj Bože da se piše o nečemu di je Dinamo oštećen. Onda je bilo; šta kukate, bilo pa prošlo, događa se i sl. Što je potpuno normalno jer gle čuda STVARNO SE DOGAĐA, na štetu i u korist svih pa i Dinama. Samo, kad se desi u korist Dinama u detaljčić se analizira krivo dosuđeni jebeni aut, ej aut! Kad se desi na štetu onda je to meh i slijedi sprdanje i naslađivanje, u suprotnom je naravno skandal godine.
  • Crusades1986
    9.5k
    meni isto ono nije penal na Kastratiju bio. Jednostavno premali kontakt je bio. :up:
    Ostalo sve točno takoder kaj si napisao.
  • Morales7
    184


    Zebec je dosudio aut, a ne pomoćna barem tako kaže predsjednik Gorice
  • deda
    27.5k
    Ma gledam to ovako. Auta nije bilo. A ovi kaj se žale, kolko vidim tu na temi, čitali ste Hajdukovce na sportnetu, nemaju se kaj žalit. Krive odluke u svoju korist trebaš zaslužiti! To je ono što se zove sreća. Je odluka je kriva i netočna, ALI MI smo došli u 16erac točno tako da sutkinji bude teško odlučiti i napravili šansu, isprovocirali sutkinju na liniji da napravi pogrešnu odluku koja ide nama u korist! Nekako imam predosjećaj kako samo velike ekipe stavljaju u tekve pozicije. Povezanost dvojbenih odluka sa brojem osvojenih odluka, mislim da je dosta visoka.

    Velika smo ekipa
    Majki2111

    Ljubi te deda u čelo Majki. Nedam na tebe, moj si čovjek. :clap: :clap: :clap:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jučer su Gorica i Dinamo odigrali utakmicu sa sedam postignutih golova, dramatičnim preokretima, s ukupno preko 30 udaraca upućenih na gol i možemo reći da dvoboj svojom dinamikom, trudom, umijećem i srčanošću igrača može sve dionike hrvatskog klupskog nogometa učiniti ponosnima i sretnima zbog pokazane razine svih elemenata koji nogomet stavljaju u vrh najpopularnijih sportova svijeta.

    Jutro poslije, u većem dijelu medijskog prostora, vidimo histeriju i nadmetanje u tome tko će više obezvrijediti Dinamovu pobjedu, dovodeći u pitanje objektivnost pa onda i poštenje glavnog suca utakmice, jer je dvojben jedan dosuđeni – aut ?! Nismo i nećemo komentirati suđenje, niti sada niti onda kada se griješilo na našu štetu, iz jednostavnog razloga - jer vjerujemo u sustav. U uspostavljeni sustav sudačke organizacije, njenih kreatora i aktera i njenih alata. Jedan od tih alata, VAR, jučer je Dinamu poništio gol, a Gorici priznao prvi, iako je startno bilo označeno zaleđe. I sve ok, jer je to rekao sustav.

    Pozivamo sve da, osobito u javnom prostoru, obuzdaju niske strasti, iracionalne reakcije i pritiske te da u prvi plan stavimo sve ono zbog čega nogomet prate milijuni ljudi – golove, borbenost, odanost svome klubu, dramatičnost rezultata.

    GNK Dinamo
  • deda
    27.5k
    Dosta smo pričali o glupostima, idemo sad na ozbiljne stvari, a znam da ću mnoge vas raspaliti ovim što ću napisati sad. A to su ocjene za jučerašnju tekmu:
    Liva 5,5
    Moha 6
    Gvardiol 5
    Perić 6
    KTC 6
    Jakić 6
    Ademi 5,5
    Ivanušec 6
    Oršić 6,5
    Gavranović 7
    Petković 7
    Kastrati 6
    Beli 6,5
    Tolić 6,5
    Franjić 6
  • mniokl
    254
    Čije ocjene?Mogu odmah reći da su smiješne.
  • deda
    27.5k
    Daj ti svoje. Ovo su moje. :wink:
  • Crusades1986
    9.5k
    Nije ni čudo kaj ljudi ne prate HNL kad danas imaš 3 članka o "ukradenom" autu umjesto 3 članka o Špikićevom golu, na primjer.
  • mniokl
    254
    Jučer smo konačno nakon dugo vremena imali gard pobjednika u situaciji kad gubimo.Već duže vrijeme Dinamo pati od tog nekog problema kada gubi u 60. ili 70. minuti da odustaje praktički i igra lošije nego prije gola.To se dogodilo i protiv Rijeke.Jučer nije i reakcija na Špikićev gol je bila hoćemo pobjedu i hoćemo zabiti,zato smo i uspjeli.
  • mniokl
    254
    Mislio sam da su od nekih portala ili novina.Moje bi bile za pola ili cijlu ocjenu više kod skoro svih.
  • deda
    27.5k
    Ja sam strog, ali pravedan. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.