• Jaro
    5.7k
    najveci plus je kaj nista od ovog nije doslo od ili zbog zagreba, dinama, dinamovih navijaca...
    Kaj se nas tice - ovaj slucaj ostavit u proslosti i na ignore. Tko navija za repku nek se vrati tome, ko ne, nek ceka prijelazni rok dinama i zdrijeb LP i bok. Ovo nas ne zanima vise...
  • Jurki
    8.8k
    Uopce me ne cudi kaj je doslo do ovakvog epiloga. Ta glupa usijana tovarska glava je svugde radio sranja i pizdarije.. gdje god je bio.
    Samo je pitanje vremena (a to ce se dogoditi) kad vise nebu mogel isporuciti kaj ovi dolje ocekuju od njega da mu sami tovari jebu mater pa i da dole napravi pizdariju.
    Dalic je ispal pizda kaj ga nakon prvog kiksa nije izbacil iz repke.
  • NORTE
    9.3k
    Naravno da ovo sve skupa nije dobro, ali Hns si je sve ovo sam zakuhao.
    Još prije tjedan dana je bila anketa prema kojoj ga pola glasača želi van repke, a ovi ga dovedu na otvoreni trening u Rijeku nakon finala kupa.

    Žao mi je što netko odmah ne lupi kompilaciju svih njegovih sranja na Rujevici, a naravno i vrijeđanje dinama.
  • xavier
    11.1k
    najveci plus je kaj nista od ovog nije doslo od ili zbog zagreba, dinama, dinamovih navijaca...Jaro

    Stvarno misliš da sad ne ide tekst Hajduka gdje će najviše biti spomenuti Dinamo, Maksimir i HNS?

    Atmosfera za početak sezone se polako pumpa i sredstava se očito ne biraju. Treba odmah složiti narativ gdje su oni potlačeni i pokradeni...i kako će HNS reagirati? Opet će im izaći u susret, a oni će i dalje govoriti da su "sami protiv svih"...
  • Bosna86
    11.6k

    Marko Livaja mučenik
  • maddaddam
    2.9k
    Žao mi je što netko odmah ne lupi kompilaciju svih njegovih sranja...NORTE

    Tesko. Lik je radio sranja gdje je stigao, ali samo na jednom mjestu mu se zmirilo na to.

    347381120_284464920676329_3395583943927242812_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=gxyYHGj_hTkAX8RrDoE&_nc_ht=scontent-fra3-1.xx&oh=00_AfBEqHZI1WMEKIy2LfNR6BreqQBP1yQkdmrfRGYZdowIog&oe=6484B627
  • Jaro
    5.7k
    ma znam da hoce, al cinjenice govore drugo...
  • marcio amoroso
    32.5k

    Nadam se da našim igračima takvo nešto ne pada na pamet!!
  • masacusec
    3.1k
    Ljudi, bez zajebancije! O tom četničkom tovaru na forumu Zona Dinamo više je riječi nego li o Mislavu Oršiću.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Vrijedas navijace iz Dalmacije (Sibenik), vrijedas navijace Dinama (pola Hrvatske), redovito provociras navijace Rijeke i onda bi predstavljao Hrvatsku? :rofl: :rofl:
    Svijet je odavno otisao u kurac, a nastavimo li se svi bavit posljedicama bit ce jos gore.
  • og1986
    2.9k
    Izašao tekst u sportskim, gdje govore da je imao sukobe sa svim izbornicima, i uvođenje nemira, u mladim selekcijama U19, U20 Dinko Jeličić i U21 Niko Kovač.

    Čini se kako je na red došao da razjebe i seniore.
  • Krizy
    36.7k
    Marko Livaja - duša od čovika

    1.
    Marko Livaja reagirao je isprikom nakon najnovijeg skandala i sukoba na treningu sa suigračem iz Atalante Ivanom Radovanovićem, zbog čega je udaljen iz momčadi za prvenstveni meč sa Juventusom.

    “Želim se ispričati svima u klubu, predsjedniku, treneru i suigračima. Odlučio sam okrenuti novu stranicu u karijeri i obećavam da će me se u Atalanti pamtiti samo po dobrim igrama”, napisao je Livaja.

    2.
    Hrvatski nogometaš Marko Livaja upao je u nove probleme nakon još jedne očajne izvedbe u dresu talijanskog prvoligaša Atalante, koja je u subotu poražena od Verone rezultatom 2-1...

    Vezane vijesti
    Livaja je zamijenjen s travnjaka u 52. minuti utakmice, a pri izlasku su ga domaći navijači nagradili gromoglasnim zvižducima i uvredama. 'Rat' hrvatskog nogometaša i navijača Bergama nastavljen je i na društvenoj mreži Facebook.

    'Dođite sa mnom u Hrvatsku, talijanski gadovi', napisao je na svom Facebook-profilu hrvatski napadač, nakon što mu je nekolicina navijača poručila da se vrati u Hrvatsku i poželjela da više nikada ne navuče na sebe dres njihova voljena kluba.

    3.
    Iz Atalante je otišao 2014. godine u Rubin iz Kazana pa je za talijanske medije pričao kako se jednom skoro potukao s tadašnjim trenerom Atalante Stefanom Colantuonom.

    4.
    Livaja je igrao i za sve uzraste u hrvatskoj reprezentaciji, a iz one U-21 je također bio nekoliko puta izbačen. A Niko Kovač, koji je u to vrijeme bio izbornik, rekao je da ga više nikad neće zvati.

    - Livajin zastupnik je zvao i tražio da njegovog igrača oslobodim utakmice protiv Lihtenštajna. Nisam na to pristao i inzistirao sam da dođe na okupljanje. Zvao sam ga, slao poruku, zvali su ga ljudi iz stožera, no on pet dana nije reagirao. Dok sam ja u ovoj reprezentaciji, on tu više neće igrati. Takvo ponašanje neću nikome tolerirati - rekao je 2013. godine tadašnji izbornik U-21 reprezentacije.

    5.
    Na Livajinu sreću, Niko Kovač je ubrzo preuzeo 'vatrene' pa ga je tadašnji izbornik U-21 reprezentacije Nenad Gračan odlučio mu je oprostiti grijehe iz prošlosti. No prije prve utakmice, opet je izbačen. Bilo je to u veljači 2014. godine uoči susreta protiv Slovenije kada ga je Atalanta suspendirala jer se odbio zagrijavati tijekom utakmice, a ubrzo ga je i Gračan izbacio iz reprezentacije.

    6.
    Hrvatski reprezentativac i napadač atenskog AEK-a Marko Livaja dobio je četiri utakmice suspenzije u Ligi prvaka zbog udaranja Danka Lazovića, srpskog napadača u redovima mađarskog prvaka Vidi FC-a,

    7.
    Hrvat je s još trojicom suigrača slavio jedan rođendan do dugo u noć, a to se nije svidjelo predsjedniku Dimitrisu Milissandisu koji ih je kaznio s po pet tisuća eura.

    8.
    Sezona je Marka Livaju završena! Disciplinska komisija nije imala milosti nakon što je hrvatski napadač u redovima Las Palmasa u prošlom kolu zbog brutalnog i apsolutno nepotrebnog prekršaja zaradio izravni crveni karton!

    9.
    ''Kada je bio isključen odgurnuo me je, dotaknuvši mi lijevo rame'', napisao je sudac u izvještaju. Utakmica je završila 1:1. Španjolski nogometni savez je u svom priopćenju naveo kako je Livaji zbog izravnog isključenja zabranjeno igrati jednu utakmicu te zbog diranja suca četiri utakmice.

    10.
    Podsjetimo, u prosincu 2021. godine Livaja je u društvu Danijela Subašića u jednoj diskoteci nakon pobjede nad Dinamom skandirao "mrzin Dinamo, srpsko ime to". Tada ga je komisija kaznila s 35 tisuća kuna.

    11.
    Nakon utakmice je skandal izazvao Marko Livaja, napadač splitskog kluba, koji je uzeo megafon u ruke i zapjevao pjesmu navijačke skupine Torcida.
    "Freze, traktori i seoski putevi, pi**e šibenske, pi**e šibenske, dobit ćete batine", pjevao je Livaja,
  • Papastrumf
    10k
    Jebo vas Livaja vise nenormalne. Covjek bi rekao da imate nekakav kompleks.
  • Ludovic IX
    5.5k
    već rade žrtvu od njega.. za tri mjeseca, evo njega opet u repki i to sa crvenim tepihom i isprikom zbog ponašanja navijača..

    nek se jebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.