• San Lorenzo
    11.7k
    Tema je 'reprezentacija', u reprezentaciji se dogodio najveći skandal još od tjeranja Kalinića, sad je u glavnoj ulozi Livaja, o čemu da se drugo raspravlja?
    Sezona je gotova na svim frontovima, o transferima znamo onoliko koliko Olivari i insajderska bojna iskopaju.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Vec duže vrijeme razmišljam koji hashtag mi je degutantniji "family" ili "prgava familija",loše mi dodje kad vidim te natpise.

    Cijela ova priča ide na račun HNS jer nije srezao kad je trebalo,posebno mi na živce ide Perišić koji mora Livaji biti odvjetnik al baš uvijek a više bi mu pomogao da mu objasni neke stvari,uvlačenje u šupak im se redovito obija o glavu.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Pisat ce se clanci koji dan, proci ce LN i sve pod tepih kao i kazne za pjevanje...

    Lik se vraca vec iduci ciklus 100% ,a nece se odustati ni od "vrhunske" atmosfere dole.
  • Fanboy
    2.2k
    Jel ja to vidim obrazac potjerivanja iz Splita sa berbom medalja, svaki put kada se potjera jedan sa juga mi osvojimo medalju...

    SP 2018 Kalinić potjeran, osvajamo srebro

    SP 2022 potjeran Rebić 2021 godine, osvajamo broncu

    Liga Nacija 2023 potjeran Livaja, osvajamo....
  • Mr Anderson
    5.4k
    '98 potjeran Cvita, osvojili broncu
  • Gelipter
    3.5k
    Sprema li se doček u Splitu, zna li se što?
    Kod koga je trans sve izgubili dabogda?
    Koja autoškola u Splitu prima nove kandidate?
    Koliko tovari dole mogu biti glupi da puše cijeli ovaj cirkus? (ne bih se čudio da netko dole planirano koristi rubno retardiranog čovjeka kao što je Livaja i dodatno ga potiče na ovo jer je idol dole kako bi se dodatno stvarao antagonizam i "otpor"/dišpet koji tako dobro zamagljuje pogled prema nesposobnosti ka sportskim iskoracima upravljačkih struktura koji vode Ajdug - #prgavafamilja)
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Uljepšao mi cijeli reprezentativni ciklus. Bar je sigurno da će igrat najbolji na tom mjestu a ne oni kojima se treba ulizivati
  • vjeko1701
    5.9k
    Za nas je najviše opasno sad to da će HNS-u jedini način zadržavanja nekih normalnih odnosa sa jugom biti projekt hajdukova titula i pritisak ove sezone bi mogao postati nesnošljiv. Mislim da od neovisnosti nijedna sezona nije bila ovoliko ključna i teška koliko će biti ova.
  • Mlađi referent
    10.8k
    projekt hajdukova titula i pritisak ove sezone bi mogao postati nesnošljiv. Mislim da od neovisnosti nijedna sezona nije bila ovoliko ključna i teška koliko će biti ova.vjeko1701

    Ne budite paranoični.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ali njega nitko nije zaštitio :sad:

    Ja ne vjerujem što čitam od novinara iz magareće agende.

    Čovjek je doslovno magnet za sranja, kao što je netko rekao "rubno retardiran", doslovno se treba jako potruditi da se nađe aktivni nogometaš sa više afera, posvađan je sa svima (svojom krivicom), klub ga potiče u tome, čak su majice tiskali koje promoviraju takvo ponašanje... ali njega nitko nije zaštitio. :vomit:

    Zašto se nikad nije dogodilo nešto slično?
    Možda zato što se nikad nijedan reprezentativac nije tako ponašao... polusvijet zaslužuje polusvijet.
  • Jurki
    8.8k
    tema je repka ali kaj se tvojeg upisa tice.. jedino koga se pita tko bu prvak je Dinamo.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Juranović je, osuđujući incident, zapravo rekao super stvar, nesvjesno. Njemu nikad nitko nije zviždao niti vrijeđao ga.
    Razlog? Jer nikad nije imao potrebu provocirati protivničke navijače i ponašati se kao navijač.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Juranović je, osuđujući incident, zapravo rekao super stvar, nesvjesno. Njemu nikad nitko nije zviždao niti vrijeđao ga.
    Razlog? Jer nikad nije imao potrebu provocirati protivničke navijače i ponašati se kao navijač
    Mali Zeus

    Pa upravo to, čisti zakon akcije i reakcije.
  • striko
    1.2k
    Da imamo izbornika s karakterom do ovoga ne bi ni došlo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.