• miro
    3.2k
    Nije baš sve tak loše bilo. Belgija je top repka, a nismo mi baš tu bili skroz podređeni. Dobra stvar je da će vjerojatno Gvardiol uzet lijevog beka. Loša stvar je da malo šansi stvaramo, a još manje zabijamo. E i da dodam - Vida jako dobar
  • Papastrumf
    9.9k

    Olivarija mogu citati jedino ujutro prije nego sto se odem istovariti na skoljku.

    Nema sta, razvalio si me argumentom.
  • Nolifer
    6.7k
    Po cemu je to Orsic bio svijetla tocka u ravno 9 minuta na terenu?
    Po cemu je to Vlasic bio slab ili Pasalic?

    Zasto jednog Vidu nisi spomenuo kao svijetlu tocku, a odigrao je jako dobru utakmicu?
    Sime je imao par bljeskova? Sime je ocajan bio i to valjda vidi svatko tko se imalo kuzi u nogomet.

    Ne vidim te pa tesko da te mogu gledati s visoka, ili mislis da ti se ne obracam s visoka?
    Papastrumf

    Vidu sam prije spomenuo da je imao odlične dvije situacije i nisam htio duplirat ime. Spomenuo sam ga da je spasio naša vrata u dvije situacije koje su bile. Znači prvo sam spomenuo Vidu, pa onda ostale.

    Da, Šime je imao par dobrih uleta u smislu centaršuteva prema Petki, koji je mrvu zakasnio pred onom prilikom i nismo zabili za izjednačenje... i još par drugih kolko tolko centaršuteva, ali ok...

    Što se tiče ovog zadnjeg, kolega da se razumijemo, da ponekad jesi se obratio sa visoka i mjeriš baš svaku riječ kaj krivo napišem i tako nastupaš onda, ok, ja priznam kad se dogodi krivo shvaćen post, ali ništa više od toga.

    Uz dužno poštovanje Mislavu, ne znam čime je u ovih par minuta bio svijetla točka.

    Vlašića si popljuvao, ne sjećam se tko je ono prošao po lijevoj strani i dao povratnu iz koje je Brekalo skoro zabio u nadoknadi...?
    Mali dioničar

    Nisam popljuvao Vlašića, rekao sam tek onaj pokušaj i dobro taj asist Brekalu

    A Oršić kolko je igro, nije igro loše, kolko su mu ovi dali prostora i to je to...


    Nadam se samo da će igrat kak spada na tom Euru, da nebumo razočarani...
  • Mali dioničar
    14.3k
    Vlašić slab kao i Pašalić,bbbjura

    Nisam popljuvao Vlašića,bbbjura
  • Nolifer
    6.7k


    Pa bio je slab do te situacije i nije pljuvanje, ako od Vlašića očekuješ više...

    I isto tako sam rekao da bih radije njega ubacio sa Kramom, a u napad Petka.

    Znači, apsolutno nemam ništa protiv Vlašića
  • jp23
    2.2k
    Što mislite tko nasljeđuje Dalića? Kada jednom otiđe sa mjesta izbornika, tko će biti idući izbornik?
  • xavier
    11.1k


    Par dana prije početka prvenstva na koje nas vodi Dalić možda i nije baš najbolje vrijeme za takve rasprave. Inače, po mišljenju mnogih to bi mogao biti Bjelica iako smo više puta zaključili da posao trenera i izbornika baš i nije isti, a po meni je Bjelica puno bolji za trenera koji je klubu cijelu godinu nego za izbornika koji ima igrače samo nekoliko puta godišnje.
  • jp23
    2.2k
    Tajming mi nikad nije bio jača strana (osim za komični efekt).

    Osobno osim Bjelice, jedini koji mi kandidira za takvo nešto je Bišćan, a ni on se nije baš najbolje sad proveo sa mladom repkom (solidan uspjeh no ostala je želja za više). Čisto sumnjam da bi se Kovač ili Bilić vraćali na tu poziciju, a ne vidim trenutno druge opcije.
  • xavier
    11.1k


    Tu je i Jurić, ali Kovač i Bilić su postali izbornici bez previše iskustva. Nije ni Dalić stigao kao neko "high profile" ime. Želim reći da nisam baš siguran da bi HNS odbio jednog Srnu ili Modrića da žele biti izbornici...
  • jp23
    2.2k
    Ako se ne varam, oba su vodili mladu repku netom prije toga, ali kužim poantu.
    Jurić bi bio zanimljivo rješenje
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno i ni ne želim reći da bi im odmah dali mjesto izbornika. Poanta je da je često veća prednost za HNS što si već bio u nekoj ulozi oko reprezentacije nego sama trenerska kvaliteta.
  • Infinity
    15.3k
    Da li je ikad u nekim kombinacijama za izbornika bio neki nehrvat?
  • xavier
    11.1k


    Znalo se onako usput spomenuti, ali mislim da nema šanse da se tako nešto dogodi u skorije vrijeme.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Leko isto može biti opcija. Ivan, ne Jerko.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Da li je ikad u nekim kombinacijama za izbornika bio neki nehrvat?Infinity

    A kakvog stranca možeš dovesti?
    Mislim, naš izbornik je redovito među najslabije plaćenima na velikim natjecanjima. Neko jače ime možeš zaboraviti za tu lovu, znači eventualno se može razgovarati o nekom no name mlađem treneru koji gradi karijeru.

    Šta ja znam, hansi flick je slobodan, misliš da bi došao za dalićevu plaću, nek je i par stotina tisuća eura veća?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.