• Navijač Dinama
    7.3k
    pa bi remizirali s Češkom i za kraj pobijedili Škotsku. Četiri boda bila bi dovoljna za drugo mjesto jer bi Češka remizirala sa Škotskom.

    Vatreni u četvrtfinalu ispadaju od reprezentacije protiv koje su neporaženi
    Hrvatsku bi to odvelo na Švedsku u osmini finala.

    Ja imam osjećaj da bi Čehe mogli maknit a da će X sa škotima, pošto nam ne leže tamo.

    A vamo očekujem Poljsku umjesto Šveđana, takoder prolazno a dalje što Bog dadne.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Navijači Hoffenheima su birali svojih najboljih 11 za ovu sezonu. Zanimljivo da Kramarića vide na poziciji za koju on tvrdi da ju ne igra :cool: ec2n36cp3jw00y7y.jpeg
  • marcio amoroso
    32.1k
    Izjava Kramarića od prije par dana za index.

    Konkurencija u napadu?
    "Više sam puta rekao da nisam napadač, nikad nisam bio napadač i nemam konkurenciju u napadu. Najbolje se osjećam iza napadača. Igram povučenu špicu, neku desetku. U Hoffenheimu niz godina igram ofenzivnog veznog i nikad u karijeri nisam igrao klasičnu špicu."

    Iskreno mi je ovo kao kad bi Vida na pitanje o konkurenciji na stoperskim pozicijama rekao da je on zadnji vezni i da cijelu karijeru igra tu poziciju.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    gwz0wonpr6raja5u.jpg
    Pašalić u prvoj :chin: :brow:
  • Nolifer
    6.5k
    Ja bi Kramu gurnuo s Vlašićem, a Petka naprijed, tako da bude to to. Pašo mi nije još dovoljno igrački zreo za prvih 11, ima on kvalitetnih bljeskova, ali ovo bi bolje funkcioniralo
  • miro
    3.1k
    Meni se ta kombinacija isto najviše sviđa, ali onda bi morali igrat 3-4-3, ili bi nas po bokovima svi rasturili. Šteta što nikad nismo probali taj 3-4-3, imamo Perišića i Vrsaljka koji bi bili idealni za bokove u toj formaciji
  • Nolifer
    6.5k


    Slažem se,svaki naš eksperiment sa 3 iza je propao, jer nemamo dovoljno dobar kadar za taj sustav, iako da sam ja izbornik ja bi baš forsirao i igrao taj sustav sa 3 obrambena...

    A kaj se tiče našeg klasičnog sistema, bolje za nas da smo sa 4 iza, a da uvijek će bit problem bekova...

    Makar je Conte forsirao Perišića u Interu da mu igra lijevog veznog sa 3 iza, tako da teško da bi to kod nas baš prošlo, jer nisu uigrali taj i nemogu se jednostavno prilagodit drugom sistemu igre i bilo bi propuha na sve strane
  • db-izbjeglica
    12.7k
    osobno mislim da naša reprezentacija na ovom euru teško može napraviti nešto posebno, pri tome mislim na nekakav zapažen rezultat, nadmetanje sa najjačim reprezentacijama. dao bi priliku nekim novim imenima, nek skupe iskustvo za budućnost, a mislim da bi čak i tako nekako prošli grupu.

    primjerice, meni nema smisla da igraju vida i barišić, a gvardiol i bradarić sjede na klupii, pusti dečke unutra, njima je plafon tko zna gdje, a ovi su na njemu ili čak ulaze u smiraj karijere. što možemo izgubiti? već skoro tri godine redovito gubimo od jačih reprezentacija.
  • Nolifer
    6.5k


    Ja bi čak sa Vidom napravio eksperiment u smislu da igra desnog beka, a da u stupu obrane budu Gvardiol i Ćaleta, a da lijevo bude Barišić, ne znam, možda bi funkcioniralo, nisam izbornik, samo nagađam. Vida je po meni borben igrač koji je u godinama i naravno da je na nekim mjestima onda slab, al mislim da bi mogao za repku igrati i desnog beka.

    Da bi napravili taj rezultat, sve nam se mora poklopit uz malo doze sreće sve je onda moguće...
  • xavier
    11.1k
    svaki naš eksperiment sa 3 iza je propao, jer nemamo dovoljno dobar kadar za taj sustavbbbjura

    da sam ja izbornik ja bi baš forsirao i igrao taj sustav sa 3 obrambena...bbbjura

    Nisam shvatio, onda imamo igrače za taj sustav ili nemamo?
  • Nolifer
    6.5k



    Al poanta priče je, da sam ja izbornik i da kojim čudom nađem te igrače koji nam trebaju za 3 iza mogli bi onda igrati sa 3 iza (to je samo mašta)

    Tako da ih za 3 trenutno nemamo. Za sada neka igra ovako sa 4... nešto tipa 4321

    Nespretno sam napisao taj post, pa zato je tak ispalo. Al oke...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Naši nisu klečali, tko bi rekao da kao zadnji jazavci nisu savili koljena.
  • og1986
    2.9k


    Ne gledam pa me zanima zašto su Belgijci klečali ? Nisam znao da su i oni u tom điru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.