• db-izbjeglica
    12.7k
    3 godine se ne može srediti branjenje prekida.
    Abnormalna količina golova se prima iz prekida.
  • mniokl
    254
    I to jako puno golova gdje lopta ide na drugu stativu,bek je loše pozicioniran,povratna u sredinu i gol.
  • Nolifer
    6.5k
    oprostite, ali petko danas nije bio na nivou
  • marcio amoroso
    32.1k
    Šta čovjek skinu :monkey:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    A što je mogao?
    Ne bi da je dobio bilo što upotrebljivo.
    Igra je toliko jalova da to nisu istine, sasvim je svejedno tko igra u napadu kad ionako ništa konkretno ne stigne do gore.
  • Nolifer
    6.5k
    Klasika
  • miro
    3.1k
    Veza odlična, a Vrsaljko je za klupu već dugo
  • Nolifer
    6.5k
    jel to epic broz odbio lukakua za dres? :rofl:
  • og1986
    2.9k
    Dosta loše. Lopta s jedne na drugu stranu. Nema se plana.
    Nadam se da će se bolje pripremiti jer ovo ne liči na dobro.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Igra repke opet u 90% slučaja min.ovisi o otome što sam Luka može napravit. Petko loš cijelu tekmu, kao da nema snage, ne znam.

    Nadam se da će to biti za Euro puno bolje. Veseli činjenica da i Englezi izgledaju jako jako mlako, i danas protiv Rumuna, i prije par dana protiv Austrijanaca.

    Za ono ne klečanje za BLM, jedno bravo. :up: :ok:
  • Nolifer
    6.5k
    Igra repke opet u 90% slučaja min.ovisi o otome što sam Luka može napravit. Petko loš cijelu tekmu, kao da nema snage, ne znam.

    Nadam se da će to biti za Euro puno bolje. Veseli činjenica da i Englezi izgledaju jako jako mlako, i danas protiv Rumuna, i prije par dana protiv Austrijanaca.
    Navijač Dinama

    Nisu kompaktni bili danas, slabi šutevi prema golu i točno kolega, Petko slab, slušam njegov intervju i dečko malo se spusti na zemlju i igraj nogomet.

    Šime je imo par bljeskova, šteta što ono Petko nije zabio, Vida spasio dvije situacije i mi nemamo zamjenu za Modrića. Vlašić slab kao i Pašalić, Krama izgubljen u prostoru tako mi je djelovao.

    Livi, Jole, Orša i Modrić [bez uvrede] jedini bili svijetla točka danas, ostali su se dosta mučili...
  • Papastrumf
    9.5k

    Koliko si ti gluposti nadrobio ovdje u jednom postu, strasno.
  • Nolifer
    6.5k
    Koliko si ti gluposti nadrobio ovdje u jednom postu, strasno.Papastrumf

    Objasni? Nemoj me tak s visoka gledat i nisam gluposti nadrobio, nego činjenice, danas nisu bili kompaktni i nismo imali udarce prema golu, tek jedva u 90toj minuti Brekala, onaj pokušaj Vlašića prije i to je sve od udaraca kaj smo imali. Reci da je bilo drugačije???

    Prolistaj si malo i komentar na SNu,

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/reprezentacija/livakovic-i-sreca-spasili-nas-od-tezeg-poraza-jedinu-pravu-sansu-imali-smo-u-zadnjim-sekundama-15078792

    Najlakše s'at odma da sam ne znam šta krivo rekao i da mi se mjeri svaka riječ, jbmu
  • Papastrumf
    9.5k
    Po cemu je to Orsic bio svijetla tocka u ravno 9 minuta na terenu?
    Po cemu je to Vlasic bio slab ili Pasalic?

    Zasto jednog Vidu nisi spomenuo kao svijetlu tocku, a odigrao je jako dobru utakmicu?
    Sime je imao par bljeskova? Sime je ocajan bio i to valjda vidi svatko tko se imalo kuzi u nogomet.

    Ne vidim te pa tesko da te mogu gledati s visoka, ili mislis da ti se ne obracam s visoka?
  • Mali dioničar
    14k
    Livi, Jole, Orša i Modrić [bez uvrede] jedini bili svijetla točka danas, ostali su se dosta mučili...bbbjura

    I Brozović i Vida su bili dobri.

    Uz dužno poštovanje Mislavu, ne znam čime je u ovih par minuta bio svijetla točka.

    Vlašića si popljuvao, ne sjećam se tko je ono prošao po lijevoj strani i dao povratnu iz koje je Brekalo skoro zabio u nadoknadi...?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.