• Papastrumf
    9.9k
    Šta ja znam, hansi flick je slobodandb-izbjeglica

    On nije slobodan. Preuzima Švabe nakon Eura. :wink:
  • Dudu
    2.6k
    Flick moze bit slobodan jedino ako kao Sosa odluci da nije vise Nijemac :lol:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    On nije slobodan. Preuzima Švabe nakon Eura. :wink:Papastrumf

    Eto, al čisto kao primjer.
    Takva imena sa nekakvim rezultatom su sigurno par milja godišnje, a naš savez vjerojatno nije spreman ni milijun izdvojiti na izbornika.
  • marcio amoroso
    32.5k
    3,8 milijuna će imati Flick.
    Čak sam mislio da će imati i više.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne mora Niko, može i Robert Kovač. Za izbornika se priprema Bišćan ali ne znam koliki je on upgrade u odnosu na Dalića. Objektivno, U-21 je u 4 utakmice imala 3 poraza ali nas je sreća pomazila. Ako Leko ili Bilić nisu previše plaćeni u Kini onda netko od njih dvojice. Ako jesu, vrijeme je za Krunu Jurčića ili Tudora.
  • Zambatine škude
    2.1k
    A kakvog stranca možeš dovesti?
    Mislim, naš izbornik je redovito među najslabije plaćenima na velikim natjecanjima. Neko jače ime možeš zaboraviti za tu lovu, znači eventualno se može razgovarati o nekom no name mlađem treneru koji gradi karijeru.
    db-izbjeglica

    Bez da si neki kustići isplaćuju premije za Svjetsko i slične pizdarije, komotno možeš vrlo vrlo dobrog stranca platiti. Pa i u Africi radi jako puno odličnih trenera.

    Da li je ikad u nekim kombinacijama za izbornika bio neki nehrvat?Infinity

    Katanec, Vaha i Kek, nekoliko puta. Ako to računaš kao strance
  • Neki tip
    19.4k
    naš savez vjerojatno nije spreman ni milijun izdvojiti na izbornika.db-izbjeglica

    Pa mislim da Dalić ima baš toliko.

    Posve dobar ugovor za mnoge kvalitetne trenere, uz potencijal za puno jači nakon mandata.

    Dobiješ ono što možeš dobiti otprilike u Genovi, Augsburgu ili Celti, ali i mnogo veću vidljivost i kvalitetu da s njome nešto napraviš.

    Ovo, međutim, ne pišem zbog zagovaranja stranog trenera. Samo kazem da mislim da bi se moglo, kvalitetnog.

    Mislim da domaćih imamo dovoljno kojima bi se repku moglo povjeriti - Jurić, Leko, Bjelica, spominjali ste ih već. Ne nužno tim redoslijedom.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Dalić ako i ima milju godišnje (u što sumnjam) je to dobio nakon što je odveo reprezentaciju u finale SP.

    To baš i nije mala stvar i novi izbornik će sigurno dobiti manji ugovor.
  • Nolifer
    6.7k
    A Edin Terzić, koji je trener BvB?
  • marcio amoroso
    32.5k

    Vjerojatno bi ga svaki klub osim Bayerna zaposlio. Jako je tražen i cijenjen u Bundesligi.
  • Nino Bule
    11.5k
    sad pisem napamet ali sjecam se kad je dosao dalic da je prica bila da ima 900k eura godisnje, sad je to vjerovatno malo podebljano.
  • xavier
    11.1k
    A Edin Terzić, koji je trener BvB?bbbjura

    Jako je tražen i cijenjen u Bundesligi.marcio amoroso

    Ali teško da može biti kandidat za reprezentaciju jer kako sam napisao, naši žele nekog tko je već "upoznat" s reprezentacijom, nekog tko je dio tog "kruga".
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ma nema šanse da je on kandidat. Ja sam samo napisao da je jako cijenjen tu. BVB se zaletio sa potpisivanjem Rosea. Siguran sam da u najmanju ruku razmisljaju jesu li pogriješili.
  • Nolifer
    6.7k


    Istina da, on mi je bio na pameti ko neko izvana, jer vidim da su bili spomenuti i Jurić i Leko onaj drugi, al okej. A ako bih ''birao'' onda bih izabrao Bišćana, koji zna materiju i dobro mu ide sa mladima...
  • Baneki
    731
    A kaj je Dalić najavio odlazak? Ako nije ja bi njega zadržao još dugo vremena. Pa koliko je Low bio izbornik kod Nijemaca?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.