• Zagi
    4.9k
    Velika nepravda ali kvote se moraju zadovoljiti pa je tako na prošlom popisu LN bio Krovinović ispred Mišića. Iako je i ovaj odigrao dobru sezonu, to je uvreda mozgu kad vidiš za koju poziciju konkurira.
    Sve više i više me nervira koliko je reprezentacija postala ogledalo hr politike.
  • miro
    3.1k
    Morao bi izgurat ili Jakića, ili Sučića. Jakić sad igra i desnog beka, pa mu je i to prednost, a Sučić je kao budućnost HR nogometa, pa će se njega vodit i forsirat u sljedećem periodu (što ima rezona, ali po meni mu je igra dosta pala u odnosu na prošlu godinu). Šteta za Josipa, ali mislim da ga Dalić neće zvat. I još nešto - nije mi jasno da Lončarević i slični vide Mišića kao zamjenu za Broza - to jednostavno nema veze s načinom kako njih dvojica igraju - Brozović radi i trči cijelu tekmu, odigrava kratka dodavanja i zatvara protivnika u početku izgradnje napda, a Mišić nije ni približno toliko fizički moćan, on diktira igru, okreće strane i drži svoju poziciju više manje cijelu tekmu
  • Krizy
    35.8k
    Prije par mjeseci je Zona bila najviše podijeljena oko kvalitete ovoga strašno bitnoga igrača za Dinamo.
    Dio nas koji smo ga branili sve više dolazi na svoje :wink:
    80zbr4dl5jdits5l.jpg
    wz5j8ywob7dchdvn.jpg
  • marcio amoroso
    32.2k
    Čovjek ima 98 posto točnost dodavanja u ligi prvaka na zadnjem veznom i pod konstatnim pritiskom. To su modricevske i pirlovske brojke.
  • Captain America
    13.5k
    Danas bi igro u Realu ili Bayernu da je mladost proveo u Dinamu umjesto u Rijeci i Osijeku. Čudo od igračine.
  • miro
    3.1k
    Nadam se da će ga Dalić zvat, šteta za onaj udarac na početku, da je samo još malo u kut išlo...
  • blackbully
    4.4k
    Komentar na Facebooku:

    Mišić bi povezao Putina i Zelenskog :lol:
  • Captain America
    13.5k
    Potpuno zasluženo.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jel se neko sjeca dal je kroz povijest jos neki igrac imao uzlet od igraca kojeg se vrijeda do najboljeg igraca polusezone po izboru navijaca
  • xavier
    11.1k


    Nije da su navijači baš oduvijek birali igrača polusezone pa da može biti puno primjera, ali što se tiče Mišića, kako sam napisao više puta, baš mi je drago zbog njega jer nikad nisam razumio to neprijateljstvo prema njemu.

    Naravno da prije nije bio baš na ovoj razini, ali po meni nikad nije zaslužio vrijeđanje.
  • Jaro
    5.4k
    priznajem, meni je prvom on djelovao kao prespor, preziheraski, s krivim odlukama u krivo vrijeme i mislio sam da nije igrac za dinamo nikako...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.