• Infinity
    15.2k
    Misic je obavio svoj posao vise nego dobro. To sto je Ali od njega ocekivao je posao za Ivanuseca, kreativca. To sto smo mi na terenu imali dva 'Misica' i ni jednog 'Ivanuseca' je kriv trener, a ne Misic.
  • Ali
    1.9k
    Miro, bas tak, korektan igrac. Ali daleko od hvalospjeva.
    Modric je zasluzio partiju protiv psg kao vezni hvalospjeve, npr. Ili Majer ovaj vikend za Rennes (namjerno nabrajam nase bivse igrace).
  • Ali
    1.9k
    Evo i mali kviz za ekipu , kaj bi Misic ili Gojak napravili u ovoj situaciji:

    ejszap4l0i6prrme.jpg

    Ja sa 99,99% bih rekao, stao i vratio stoperu...
  • flexXy
    1.9k
    Usporedivat Modrica sa Gojakom i Misicem je kao da pljujes Andrica jer nemre napravit ono sta moze Benzema. Za nase prilike su solidni igraci i nemres dobit bolje za te pare. Uostalom nam fale Ademi i Ivanusec koji su nam najbitniji igraci za igru kroz tranziciju i kreaciju u zadnjoj trecini. Trener je taj koji je ostavio njih 2 same da kontroliraju cijelu sredinu terena i to su odlicno odradili.
  • Crusades1986
    9.5k
    Pored Orsica, Petkovica i Emrelija plus 2 wingbacka pljuje se po Misicu jer nije dovoljno ofenzivan.

    Tko bi trebao drzat defenzivu tocno? 3 stopera sami?
  • Infinity
    15.2k
    Ja evo mislim da je i Livakovic podbacio. Ni jednom loptom nije izbacio Petkovica u gol sansu.
  • Ali
    1.9k

    Benzema nine nikada nosio sveti plavi dres, za razliku od dvojice koju sam onako na prvu spomenuo... dakle vidis da se moze radom u dinamu igrati veznog na nacin da oduzmes loptu i budes okomit i pravovremen.

    Drugo nikog ja nisam "pljuvao" kako tu gore netko imputira. Naprotiv, solidno je odigrao.
    Ja sam samo rekao da nevidm razlog hvalospjevu za alibi igru i ako smo dosli do faze da smo sretni jer imamo veznjake koji nisu kiksali u vracanju lopte unatrag, onda mozemo svi kao i Livi skakat od srece u 91min jer eto blokirali smo loptu i izbili ju u korner...
  • Ludovic IX
    5.1k
    Meni je prvo poluvrijeme odigrao majstorski jer smo s igračem manje u sredini nakon prvih 15 minuta bolje igrali u sredini nego oni. Ali drugo je nakon 10 minuta bio gotov i trebao je izaći
  • Infinity
    15.2k
    Zanimljivo da Misic ima 1.2 key passa po utakmici ovu sezonu. Ademi ima 0.5, proslu sezonu 0.3, a mi se u njega kunemo kao da je Bog, a obicni panj. Crtaju mu se murali, a frajer ne stvara prilike, jos nam je i kapetan. Kakav mi vezni red imamo :vomit:
  • jp23
    2.2k
    Skrešao mi se forum 2 put od ovoliko sarkazma u poruci :lol:
  • LovroZG
    1.3k
    Evo i mali kviz za ekipu , kaj bi Misic ili Gojak napravili u ovoj situaciji:Ali

    Gojak bi isto prošo ko Modrić jer se snalazi na malom prostoru dobro i zna prepoznat situaciju za ovakav prolaz.
    Mišić bi stao i sačuvo loptu jer nema ubrzanje za takav prolaz.

    Previše očekuješ od Mišića i igrača na toj poziciji. Mišić i Gojak nisu krajnji kreatori. Oni "samo" povezuju obranu i napad te započinju akcije, a završni pas bi trebali odigravat naši wingbekovi kroz centaršut il naš prednji vezni, inače Ivanušec, a sad kad njega nema Petković.

    Btw, kad se već spominje igra Mišića, koristim priliku da se ponovno napomene da on nije igrač tipa Jakića il Ademija koji može bit razbijač i to se od njega ne bi smjelo očekivat. Jednostavno on tak nikad nije igro i nikad neće.
  • Majki2111
    2.6k
    Mišić igra “holdera”, u pozadini je, skuplja druge lopte, distribuira s jedne na drugu stranu, ključan u prenošenju lopte iz prve u drugu trećinu. U fazi napada stoji na 40 metara od gola. Pa prije će Gojak bit opasniji po gol iz drugog plana nego Mišić.
  • Nousername
    613
    Misic je igrac koji ce stajat ispred veznoga reda i prenositi loptu na sto jednostavniji nacin sa jedne na drugu stranu.Nekad uspije napravit nekakav brutalan pas poput onog u proslom koli sto mu je dodatni plus.Igrac je jako slican Brozu.Kod njega nema prevelike komplikacije.Protiv Seville je skolovo citav vezni red.Volio bi mozda jos dodatnu dozu agresivnosti kod njega u nekim fazama tekme al sve u svemu je dobar igrac i ne mislim da nam je ta pozicija problem u momcadi.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Znas u cemu je razlika? U tome sto je Modric dobio zlatnu loptu i smatra se jednim od najboljih veznih igraca svih vremena. Misic i Gojak to nisu i ne treba ocekivat da bi odigrali tako kako Modric igra..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.