• Eduardo
    17.2k
    Jel bio on proglašen igračem sezone po izboru navijača u Grčkoj?Crusades1986

    Ne samo to. Čovjek je u PAOK došao tek u siječnju 2019. godine i igrao toliko dobro da je od strane navijača čak izabran u momčad desetljeća.
  • Dudu
    2.6k
    Josip Mišić stigao je u Maksimir i od subote trenira s Dinamom. Naravno, zasad još nije u punom pogonu nakon operacije i višemjesečne stanke (zadnji put igrao je još prije korone), pitanje je hoćemo li ga vidjeti na djelu prije zimske pauze, trebat će mu neko vrijeme da dođe u optimalno ili barem približno optimalno stanje.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    S obzirom da nije prijavljen za Europu, ja ne bih žurio s njegovim povratkom na terene. U utakmicama protiv raznih Istri i Varaždina nam ne treba a mogućnost ponavljanja povrede je veća.
    Ima vremena i utakmica na proljeće (pogotovo ako prođemo dalje u EL) gdje bi nam zdravi i spreman igrač (i nakon priprema donekle uigran s ostatkom ekipe) njegovog kalibra definitivno dobro došao.
  • Guinness
    1.9k
    S obzirom da nije prijavljen za Europu, ja ne bih žurio s njegovim povratkom na terene. U utakmicama protiv raznih Istri i Varaždina nam ne treba a mogućnost ponavljanja povrede je veća.josipbbb

    Moje je mišljenje da baš protiv istre i varaždina, iako mi je glupo takvo podcjenjivanje, treba pokazati klasu i da je bolji od svih na terenu kako bi igrao tzv "bitnije" utakmice.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Ma naravno, ali tek nakon što bude 100% spreman. Na to sam ciljao.
  • deda
    27.5k
    Svidio mi se Josipov intervju u SN danas. Dečko izgleda ima posloženu glavu. Očekujem od njega da bude veliko pojačanje na proljeće.
  • mniokl
    254
    Po mom misljenju smo na njegvoj poziciji najtanji,on je dokazano klasa i mislim da ce biti veliko pojacanje.
  • NORTE
    9k
    Pripreme su pred njim pa da ga vidimo na proljeće. U paru s Ademiem?
  • Majki2111
    2.6k

    Čovjek imao tumor testisa
  • SAS1987
    13.3k
    Ja sam borac na terenu i.... bit će još žutih kartona :grin:
  • NORTE
    9k
    Neki dan sam vidio njegovu sliku i pitao se zašto tako sumorno izgleda, netipično za modernog nogometaša.
  • Beowulf112
    301
    Nadam se da ce se pokazat na proljece.Koliko iznosi njegov otkup od lisabona?
  • Beowulf112
    301
    Jel iko zna koliko je otprilike otkup za misica od sportinga?nigdje nisam nasao taj podatak..polako je usao u ekipu..imamo dubinu s njim..samo se bojim da ako se gojak vrati da ga necemo otkupiti
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jako dobra utakmica danas. Volio bi da ga otkupimo jer znam da može još bolje, a već sada je na nivou.
  • deda
    27.5k
    Meni se čini da se spominjalo nekih 3-3,5 miljuna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.