• Ludovic IX
    5.3k
    i igrao je previše ziheraški. Ali nitko od nas tad nije uzeo u obzir trajanje njegove pauze zbog raka. tako da je bio definitivno van forme tad. i svaka čast njemu na tome koliko je podigao igru.
  • xavier
    11.1k


    Dobro, nije u početku ni bio ovako čvrst. No vjerujem da je to prilično i do činjenice što nije bio ni blizu spreman iz razloga što se oporavljao od bolesti.
  • Nino Bule
    11.4k
    Dat mu najveci ugovor u klubu i spustit rampu da ne moze 5 godina iz kluba, bez njega mi smo u 10 deka sa ocajnim hajdukom.
  • Zagi
    5k
    Ova piskarala koji čitaju nek poruče Dariju:
    Nek ti prvi potez po dolasku bude produžetak Miškovog ugovora!

    (a ni slučajno transfer Ademija, naravno)
  • Krizy
    35.8k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/misic-za-germanijak-nisam-nezamjenjiv-u-jednom-trenu-strahovali-smo-za-naslov-a-s-biscanom-i-pojacanjima-idemo-po-jos-jednu-ligu/113114

    "Napravili smo ono po što smo u Split došli, osvojili smo naslov i još jednom pokazali da smo najbolji u Hrvatskoj. Jasno da je svima gušt proslaviti naslov na Poljud, u domu najvećeg rivala, kad ga već nismo mogli potvrditi u Maksimiru, na domaćem terenu, onda je dobro što smo to napravili baš na Poljudu. I kasnije proslavili s našim navijačima, čiju veliku podršku uistinu osjećamo čitave sezone. Kad smo došli na Macolu nakon utakmice i vidjeli koliko je navijača s Poljuda došlo da bi nas pozdravili, ali i da su došli navijači iz Zagreba, koji nisu bili na utakmici, onda taj šampionski osjećaj vrijedi još više. Ma, stvarno jedna lijepa priča s odličnim završetkom sezone."

    "Treniramo odlično, a ono što me posebno kod Bišćana oduševilo jest priprema utakmice. Jako temeljito analizira suparnika, kvalitetno prenosi nama igračima što moramo raditi, u detalj objasni kako igra suparnik, kako se što bolje pripremiti za utakmicu. Jer, ne može se svaka utakmica igrati na isti način, ipak ovisi o tome tko je s druge strane. I mislim da se i na našim igrama vidi napredak po tom pitanju."

    "Imamo dobru momčad, ta dominacija u HNL-u pokazala je da je Dinamo i dalje visoka razina. I mislim da ćemo i na ljeto biti dobri, da možemo ponovno dohvatiti Ligu prvaka. Naravno, ne mogu ja previše govoriti tko će otići i tko bi trebao doći, to su pitanja kojima se bave drugi, ali vjerujem da ova momčad, uz trenera Bišćana i nekoliko pojačanja, koja se najavljuju, može ostvariti taj naš cilj. Dakako, trebat će imati sreće u i u ždrijebu, sjetite se, lani smo odmah u drugom pretkolu imali Shkupi, zatim Ludogorec pa Bodo/Glimt, težak je bio put do Lige prvaka. Uspjeli smo, a vjerujem da to možemo i ove godine, zašto ne?"

    "Da, potpisao sam novi ugovor, ostajem u Dinamu, spreman za nove izazove. Što se tiče vašeg pitanja, mislim da ima dovoljno iskustva u svlačionici, nas nekoliko starijih je ostalo. Dakako, uvijek dobro dođe još koji iskusan igrač, no, znam da Dinamo više orijentiran na mlade igrače, na njihov razvoj i želju da klubu donesu dosta i u budućnosti. Kako god bude, vjerujem u nas, vjerujem da će Dinamo opet imati uspješnu europsku jesen."
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Vrijeme je da covjek nastupi za "repstacju"
  • Eduardo
    17.5k
    Mišić se pozicionira, vreba i ugriza u idealnom trenutku. K'o pravi grabežljivac kada lovi plijen.
    giphy.gif
  • Krizy
    35.8k
    Doktor nogometa, Dinamov Modrić i ponajvažniji igrač. Ponosan sam jer sam ga branio kada su ga mnogi napadali :cool:
  • Neki tip
    19.2k
    Ponosan sam jer sam ga branio kada su ga mnogi napadali :cool:Krizy

    Ono što je dedi Majki, to je tebi Mišić. :eyes: :strong: :smile:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    više ga vidim kao uloga Broza a Baturina ako Bog da kao uloga Luke :)
  • runtothehills
    382
    Direktor nase igre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.