• De Oliveira
    896
    i ne ocekujem. Temelj su ljudi koji ce uspostaviti sustav.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Sutra utakmica protiv Cedevite

    Derbi koji je ključan i za jedne i druge radi pozicije pred playoff ..Cedevita sa vanjskih pozicija ima Allena i Rašića koji su sposobni ubaciti 20+ lagano. Ključ prije svega će biti obrana Dinama.. Cedevita je u kupu dosta koristila spore noge Kraljevića i preko picka stvarala viša i imala uvijek slobodnog igrača na šutu ili spuštala lopte na svoje visoke igrače ...Ako bi riskirao sa šutom nekog vanjskog igrača to je onda Luke ..Čovjek nije konstatan što se tiče šuta, ali kad mu se dopusti da kreira napade e onda je to problem ..

    Također treba smanjiti izgubljene lopte jer će se tako Cedeviti dopustiti laki poeni iz kontre

    Sutra ću baš sa guštom pogledati tekmu
  • bluepower86
    711
    Zbog cega se napustilo dvoranu?
  • Ivdzo11
    2.9k
    Kakav raspad na kraju 2/4....
  • Zagreb1992
    1.2k
    Obrambeno jako loše ..pišem baš jučer da je Cedevita ekipa koja živi od vanjskog šuta i umjesto da se to smanji na najmanje moguće ti im samo u 2. četvrtini dopustiš laganih 12 poena..I to se vidjelo po reakcijama igrača nekih da im se obrana ne igra

    Napadački Dinamo previše statičan i tu moraju kretnje igrača biti bolje
  • Str1nger Bell
    677
    Dok igrači poput Vucica moraju imat toliku minutažu teško je nesto ocekivati.
  • De Oliveira
    896
    Od Vuciceve igre mi oci krvare. Horor od igraca.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Nije do napada...Obrana je ogromni problem i to se mora srediti ako se misle jače tekme dobiti
  • tigric
    142
    Horor od igrača je najbolji igrač ove sezone koji je iznio nebrojen broj utakmica...Jebiga opet se protivnik nudio i dogodio se teški choke po deseti put ove sezone. Baš ih jebe koncentracija u obrani i nepotrebno brzanje u napadu. Bit će ovo prezajebano u playoffu...
  • Ivdzo11
    2.9k
    Veliki problem, umjesto da su se dali u ovu utakmicu maksimalno te na svjezinu i dobru pripremu utakmice izvuku ovdje pobjedu, gube od Cedevite Junior kojoj je ovo u tjedan dana 4 utakmica, plus put iz Sirokog....

    A sad slijede Cibona, Zadar, Split......
  • BBBaranja
    1.9k

    Upravo to,imali su 10 dana za pripremu tekme..
    Sesar je izgleda košarkaški Jakir..
  • Zagreb1992
    1.2k
    Ono što sam jučer pisao oni upravo to dopustili ..Ne puštaš šutersku ekipu na otvorene šuteve...Samo u 2.četvrtini 4 trice otvorene koje su pogodili..pogledati kraj tekme i shvatit ćete koje su to sitnice u košarci

    Sad ide Cibona ..i opet će Cibona gurati zonu protiv Dinama gdje će se opet Dinamo u nekom trenutku pogubiti ..problem je do trenera koji se ne prilagodi u tom trenutku

    Zašto Tomas danas nije igrao ? Ozljeda neka u pitanju ?
  • De Oliveira
    896
    uzasan mi je bio i prosle sezone. Ne mogu poreci da se bori, definitivno se decko trudi. Takodjer je u nekim utakmicama napadacki odigrao dobro, ali puno cesce su u jakim utakmicama njegove kriminalne role kao danas. Naravno to je moj dojam.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Ne bih se složio s tobom ..protiv Zadra i Cibone zadnje tekme kad je igrao jedan od najboljih je bio ...Opet problem Dinama u velikim utakmica je obrana ..Prilagodit se protivniku i da vidiš kako se može..Imao si danas Novačića pod košem koji nije više u godinama da mu e skok top stvar..Selekcija igrača za sljedeću sezonu je dosta bitna i ako bi se pametno doveli imao bi i boljih rezultata
  • De Oliveira
    896
    ako ti tako kazes onda sam u krivu. I brojke govore protiv mene. Kod njega konkretno se radi o mom dojmu ocito. Koliko su mi Kraljevic i Brzoja dragi igraci, toliko me Vucic iritira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.