• Zagreb1992
    1.3k
    Luke je igrač koji protiv klubova iz domaćeg prvenstva radi razliku..Čovjek ima pregled igre dobar i to pokazuje ..Dinamova obrana pika i tog vanjskog šuta je kriminalno loša ..Sesar maloprije naredi igranje zone i na kraju Kraljević ostane sam na beku Cedevite...Ne komuniciraju igrači međusobno u obrani , a u napadu su kretnje u nekim situacijama očajne ..Protok lopte mora biti brži ..Mora se stvoriti situaciju gdje je Mikšić fino utrčao na pas i imao lagano polaganje u 1. četvrtini
  • rob ljubavi
    774
    Pocetak tekme bi zapravo mogao i presudit. Druga cetvrtina egal, a sad nadoknadit -17..vidjez cemo
  • serbus
    3.6k


    Da sam Sesar i da pratim Zonu uzeo bi te za analitičara...
    Baš sa puno volje pratiš domaću košarku :up:
  • De Oliveira
    962
    Na -15 mi imamo dva napada i ne mozemo nista. Nakon toga djeca nastave sa sprdanjem kao na treningu.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Nećeš vjerovati al koliko god da nam je prvenstvo i košarka naša loša toliko mi je to zanimljivo pratiti :) Plus uspije se ušećeriti nešto na kladionici na tim tekmama :)
  • Revan
    55
    Ajmo dobiti ovo
  • Zagreb1992
    1.3k
    Kod Cedevite se događa u nekoliko navrata da glavom prilikom vodstva neki nisu više u igri ..To je problem s kojim se Mulamerović bori i dan danas

    Što se tiče Dinama imaš u ekipi Garafolića , Novačića kao igrače koji su u godinama već ..Imaš Kraljevića koji ima visinu ali ne i brzinu ...Umjesto da igraš svoju igru i spuštaš loptu na low post ti odlučiš ići u trku sa poletnim igračima Cedevite ..Šteta jedino kaj Sesar nije odmah to napravio jer bi se po meni preokrenulo ova utakmica u svoju korist
  • Zagreb1992
    1.3k
    Pobjeda protiv Alkara 74:68

    Pobjeda koja opet pokazuje 2 strane Dinama..1. poluvrijeme je kriminalno loše bilo dok je drugo to izgledalo dosta bolje napadački ..Također igranje sa lažnom peticom tj small ball petorkom je totalno idiotski kad hvataš rezultat i kad bi trebao ipak jednog visokog koji može skočiti i uhvatiti loptu ..To protiv jačih ekipa ne prolazi i Također moram danas i izdvojiti 2. situacije gdje mi nije jasna reakcija nekih igrača pas prema suigraču koji je udaljen od tebe gdje igrač Alkara krade loptu i ima laganu kontru i kod 54:56 ako se ne varam kontra Dinama i umjesto laganog polaganja igrač Dinama ide na atrakciju i fula koš.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Luka je igračina! Bit će pojačanje, i pojaćat će konkurenciju. Odličan posao radi uprava kluba. Vjerujem da se može proć u playoffu barem stepenicu više nego prošle godine.
  • Sajla
    3.5k
    čitam upis o Luki koji će biti pojačanje i upravi koja radi odličan posao i oko glave mi lete upitnici - pa skužim da je tema KK Dinamo :rofl:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Luka Tomas > Luka Modrić :cool:
  • FrenchMontana
    317
    Pozdrav svima. Zanima me koji su ciljevi KK Dinamo? Jesu li prioritet mlađe kategorije ili se želi osvajati Hr liga svake godine? Pretpostavljam da je cijeli projekt još na svojim počecima i može još više…
  • Zagreb1992
    1.3k
    Dabrowa koja je protiv Dinama igrala u skupini jučer uzela naslov u Alpe Adria Cupu
  • emilperska
    3.1k
    Pratim redovno KK Dinamo i Cibonu, ali ne pišem o tome ovdje..
    Koji je plan s KK Dinamom? Da li je po novom statutu moguća fuzija s "mamom" odnosno GNK. Da li je opće ideja da se KK Dinamo širi i jača ili je cilj ostati razvojni klub unutar PH?

    Pošto paralelno uz KK Dinamo pratim i Cibonu kojoj sam posvetio fini dio svog djetinjstva i fakulteta, zanima me kako vi gledate na to rivalstvo?
    Da li bi htjeli staru (ali zdravu) Cibonu ili moćni KK Dinamo?
    Pretpostavljam da se fuzija ta 2 kluba nikad neće desit..

    Vjv se pisalo o tome, ali kopka me to par dana sve pa da pokrenem temu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.