• Neki tip
    18.8k
    pa nije on dao..

    Poništenje je smiješno
  • Carrasco
    4k
    Moja greška onda, po komentarima sam pomislio da je drukčije.
  • NORTE
    8.9k
    Poništenje je smiješnoNeki tip sa Zapada

    Ne mogu to razumjeti. Ovo je nedopustivo. Zanimaju me komentari onih sudačkih eksperata. To je ta sudačka reorganizacija koja je krenula.
  • Gelipter
    3.4k
    Čisti gol poništen Istri. Nema govora o namjernom igranju rukom. Jedino da si je Gržan odrezao tu ruku. Miškovićevi jecaji urodili plodom. Jednostavno odvratno. :vomit: Zato sad u 2. poluvremenu baš navijam za Istru. Inače u prvih 45 minuta potpuno izjednačena igra. Sad mi je i jasnije kak se Ajdug provukao na Rujevici.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Jako lijep potez Menala. Bravo momče.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    HNL iz kola u kolo postaje zanimljiv za pratit, kvalitetan, i jako interesantan. Jedina, nazovimo to mana, jest suđenje...od HNL-a valjda se gore sudi jedino u Premierligi
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Ova Istra nije uopce toliko losa, dosta su odigrali dobrih susreta falilo im je srice. Rijeka se muci.
  • NORTE
    8.9k
    Rijeka ima danas Istru koju će realno dobiti,marcio amoroso

    Ne pomaže im ni Miškovićev Var, a ni dovođenje Drmića.
  • Nino Bule
    11.2k
    Koliko kikseva ce misko tolerirat rozmanu
  • Jurki
    8.1k
    Hahaha bas mi je drago kaj su cigani s Rujevice kiksali.. samo nebrem vjerovat da smo mi spusili od te sirotinje.
  • NORTE
    8.9k
    Koliko kikseva ce misko tolerirat rozmanuNino Bule

    Opasno si kompromitiraju mjesto u Europi koje bi im mogao oduzet Hajduk. Vjerujem da će na kraju biti iza imena Rijeka ali Rožmanu stvarno ne ide.
  • xavier
    11.1k
    Rožman je dobio puno kredita ulaskom u skupinu EL jer to realno nitko nije očekivao. No opet, uspjeh se brzo zaboravi kad zareda nekoliko lošijih rezultata. No nije Miško nagle naravi po tom pitanju plus što ne voli plaćati što ne mora, a u to se uklapa i plaćanje trenera koji više ne vodi klub.
  • Jurki
    8.1k
    Koliko je meni poznato u Europu idu 3 prvoplasirana u prvenstvu jel tako? A to po svemu sudeci bude Dinamo, Osijek i Gorica
  • Infinity
    15.1k
    I osvajac Kupa. Ako Kup osvoji Dinamo, Osijek ili Gorica onda u Europu ide cetvrtoplasirani iz prvenstva, a to bi mogla biti Rijeka, jer ce Kup vjerojatno uzeti Dinamo ili Osijek/Rijeka.
  • Jurki
    8.1k
    Nadajmo se da ce sljedece sezone biti bolji rezultati u Europi.. jebemti pretkola..startamo jako rano iz prvog pretkola LP.. jer sirotinja ne moze proci nogometnu velesilu Gziru United..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.