• xavier
    11.1k


    Znači ti smatraš da je bilo nekog razloga za otkaz? I to uz onakav igrokaz gdje ga se prvo pokušalo natjerati da sam da otkaz?

    Pa to mi je jedan od najgorih događaja u zadnjih ne znam koliko, a nije da uprava svako malo ne napravi nešto što ulazi u konkurenciju.
  • marcio amoroso
    32k
    Znači ti smatraš da je bilo nekog razloga za otkaz? I to uz onakav igrokaz gdje ga se prvo pokušalo natjerati da sam da otkaz?xavier

    Sporazumni raskid ugovora je bio, ne otkaz.
    Ja sam rekao davno da bi mu dao otkaz nakon kupa i rijeke i iza toga stojim. Bilo je jasno svima da je izgubio svlačionicu.
    Još jednom i da je dobio otkaz u Dinamu nema razloga biti ljut na Dinamo. Čak mislim da si vise ljut ti nego on :grin:
  • xavier
    11.1k
    Složit ćemo se da se ne slažemo.
  • Crusades1986
    9.6k
    Neki su izgleda jako popušili medijske spinove i natpise. Bjelica izgubio svlačionu? Ona slika na Poljudu nakon pobjede 0:2 (za 100.pobjedu ili kaj je već bilo) baš ide u prilog toj tezi.

    Sporazumni raskid ugovora? Da, zato kaj im je Bjelica oprostio koliku razliku da mu ne isplaćuju sve pare do kraja ugovora. Trebao je ciganima iz uprave uzet do zadnjeg centa, onda bi imali razloga srat po njemu.
  • martens
    323
    izgubio je svlacionicu, zapostavljao majera i dozvolio teofilu da laktom pogodi golmana sahtara u 96.minuti.

    i jos oteo 2 miljona eura od dinama.

    i nije otkaz nego sporazumni raskid jer se dobro zna da kad ti otpuste stozer ti si mozes preko njuskala potrazit drugi i radis dalje normalno sve.

    ne znam sta tu nije jasno.
  • xavier
    11.1k
    Sporazumni raskid ugovora? Da, zato kaj im je Bjelica oprostio koliku razliku da mu ne isplaćuju sve pare do kraja ugovora. Trebao je ciganima iz uprave uzet do zadnjeg centa, onda bi imali razloga srat po njemu.Crusades1986

    Potpis.
  • SAS1987
    13.3k
    Ja sam rekao davno da bi mu dao otkaz nakon kupa i rijeke i iza toga stojim.marcio amoroso

    Gdje su dobra, stara vremena kada se dobilo otkaz zbog dvoranskog prvenstva :grin:

    Otkaz Bjelici bi zagovarao jedino ako bi ga zamjenili boljim trenerom a nisno. Znog toga je otkaz bio ogromna pogreška.
  • martens
    323
    nekada se ovdje na bjelicu onaniralo na dnevnoj bazi, ovdje je dobio nadimak general.. a sada je placenik, juda, okljastrio klub za dobre pare.

    a sadasnji trener dobio nadimak zoki, normala se komentiraju prijelazni rokovi, 4-3-3, 4-4-2 i takticke postavke. kao da se nista nije dogodilo.

    eno na drugoj temi covjek dnevno postavlja financijsko stanje kluba koje ni bog isus, ni uskok ni fbi ne mogu rasplest.

    i aj sad ti nesto reci.
  • xavier
    11.1k
    a sadasnji trener dobio nadimak zokimartens

    Slažem se za ostalo, ali što se tiče nadimka, ne vjerujem da ga bilo tko tako zove iz milja...
  • martens
    323
    ma ok, nadimak je valjda od rodenja.
    poanta je kako se sve vratilo u kolotecinu.

    ljudi normalno dalje prate sve, svjesno se prave ludi i to je ok.

    samo je neukusno druge pravit budalama.
  • Nolifer
    6.5k
    Zanimljivi su ovi Istrijani... FC Internacional' Pula ima opstanak kao imperativ, a Jumić tri mjeseca da posloži svoju legionarsku družbu, a to su:

    Liverpool (Rafa Paez, stoper - Španjolska)
    Bayern (Ivan Lučić, golman - Austrija)
    Real Madrid (Rafa Paez, stoper - Španjolska)
    Barcelona (Fabrice Ondoa, golman - Kamerun)
    Manchester United (Dylan Levitt, veznjak - Wales)
    Atletico Madrid (Sergi Gonzalez, lijevi branič - Španjolska; Arona Sané, desno 'krilo' - Senegal)
    Betis (Rafa Navarro, desni branič - Španjolska)

    Ajax (Fabrice Ondoa, golman - Kamerun; Hassane Bandé, lijevo 'krilo' - Burkina Faso)
    Sporting Lisabon (Joao Silva, stoper - Portugal)
    Bologna (Rafa Paez, stoper - Španjolska)
    Alaves (Rafa Paez, stoper - Španjolska; Rafa Navarro, desni branič - Španjolska; Einar Galilea, veznjak - Španjolska, Antonio Perera, veznjak - Španjolska)
    Eibar (Rafa Paez, stoper - Španjolska)
    Sochaux (Rafa Paez, stoper - Španjolska; Rafa Navarro, desni branič - Španjolska; Einar Galilea, veznjak - Španjolska)
    FC Tokyo (Taichi Hara, napadač - Japan)

    izvor
  • Neki tip
    19k
    ebo me pas ako ja razumijem ovaj tvoj post
  • marcio amoroso
    32k

    Ovo je kadar Istre. Odakle su igrači došli na posudbe .
  • Neki tip
    19k
    Ovo je kadar Istre. Odakle su igrači došli na posudbe .marcio amoroso

    Prvi dio shvatih. Ono što djeluje zbunjujuće je to što ispada da ih je 79. Kad ono - Rafa Paez se ponavlja valjda 6x uz isto toliko klubova. Navarro isto tako.
  • Nolifer
    6.5k
    ebo me pas ako ja razumijem ovaj tvoj postNeki tip sa Zapada

    Skratio sam članak da nebude predugačak post. Zanimljivo mi je to, odakle su svi igrači došli u Istru na posudbu. Pa sam dole odmah stavil izvor da se može vidjeti cijeli tekst..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.