• BBB Sibenik
    4k
    Pa nije Mierez igrac Osijeka. On je na posudbi u Osijeku do 30. Lipnja 2021. Vlasnik je Deportivo Alves. Osijek samo ima opciju otkupa na kraju posudbe. Ako npr. ne odluci se kupit ga, Dinamo moze poslat ponudu il netko Deportivu za Miereza! Jedino sta Osijek odlucuje u ovoj prici kupit il ne kupit ga.
  • xavier
    11.1k


    Iz Osijeka su već odavno rekli da će ga kupiti odnosno platiti taj iznos za njega.
  • BBB Sibenik
    4k
    Rekli pa porekli, bas je sad malo i sumnjivo da ce ga otkupit s obzirom da su doveli dva napadaca! Kazem opet 2.5M cini mi se velik zalogaj za Osijek. Al opet nisam nigdi cuja da je Dinamo zainteresiran za Argentinca ili?
  • xavier
    11.1k


    A gle, prije godinu dana se i Bjeličina plaća činila kao puno prevelik zalogaj za njih pa evo njega tamo. Da ne govorim o izgradnji stadiona...
  • The Undertaker
    4k
    Valjda se i igrača nešto pita. Ako Dinamo ponudi bitno veću plaću i cifru za otkup ne vjerujem da bi igrač ostao u Osijeku, bez obzira na osječke želje.
  • BBB Sibenik
    4k
    Tako je, a i ne znam dal ga zelimo uopce
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jel samo meni ovaj travnjak u Gorici top :ok:
  • xavier
    11.1k


    Nije stvar cijene. Osijeku ima definiranu opciju kupnje za 2,5 milijuna eura i ako Mierez to želi, tu ni Dinamo ni nitko ništa ne može, bez obzira na eventualnu višu ponudu za kupnju.

    No ako Mierez ne želi nastaviti karijeru u Osijeku ili ako mu Dinamo ponudi puno veću plaću, e to je onda druga priča.
  • NORTE
    9.1k
    Derbi u Splitu se sigurno neće igrat, igrači Hajduka su u izolaciji dakle ne mogu niti trenirati.
  • NORTE
    9.1k
    Dobar derbi i čini mi se dobro suđenje. Nakon odigranih 11 minuta nadoknade komentator je zaključio da je Livaković zadnju intervenciju imao u 111.minuti . Posebno zanimljiva izjava na kraju je da će Zoki i Bjelica imati još puno puno međusobnih dvoboja.
  • serbus
    3.5k
    Derbi u Splitu se sigurno neće igrat, igrači Hajduka su u izolaciji dakle ne mogu niti trenirati.NORTE

    Da sam zločest rekao bi da su naštimali nalaze da ih talijančić pripremi za bunker znaju kaj ih čeka :)
  • NORTE
    9.1k
    Izjava o milijunima na transfere je smiješna kad znamo da su u momčad dovedena samo 2 igrača, Ristovski i Čabraja. Oni doveli Santinia. Jadni bez para, ajmo skupit nešto za ekipu s Pampasa koja ima samo srce!
  • Crusades1986
    9.6k
    srećom pa se uštedjelo na Bjeličinoj plaći pa se ima love za pojačanja. :wink:
  • Morales7
    184


    Uvjeren sam da taj santini ima veću plaću od svih naših pojačanja
  • SAS1987
    13.4k
    Covid ce jos vise sjebati Hajduk. Barem dva tjedna igraci nece trenirati, pasti ce im kondicijska spremnost, imat ce manjak energije itd. Tezko ce uhvatiti poziciju koja vodi u europska takmicenja :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.