• Dudu
    2.6k
    Pa dobro Bjelica ne racuna na pola tih igraca, zatekao ih u klubu, dovest ce sve po svom gustu.

    Sigurno nije fan Ercega i slicnih
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa i ti koje je doveo po svom gustu ne igraju. Caro, Topcagic i ta buranija. Rekao bi čak da se više oslanja na ekipu koju je zatekao tu.
    Ivusic- Silva, Lončar, Škorić, Jurčević- Žaper, Kleinheisler, Brlek- Bočkaj, Bohar, Mierez.
    To im je nekih udarnih 11, vjerojatno će tako istrčati i danas. Tu je on doveo samo Brleka, Jurčevića i Bohara.
  • deda
    27.5k
    Bome ovaj Hedervary ne škrtari. Neka, dobro je to za HNL, dapače rekao bih super.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Naravno, kladim se da će nam biti svima bolje ako oni nastave ulagati. Samo nek udaraju.
  • Carrasco
    4k
    Sumnjam da će otkupiti Miereza jer imaju i Mancea na posudbi, a i mladi Beljo je tu.
  • Mali dioničar
    14k
    samo Brleka, Jurčevića i Boharamarcio amoroso

    A obzirom na to da iza sebe ima jedan prijelazni rok, i to pandemijski, uvodjenje tri igrača u momčad i nije malo.
  • deda
    27.5k
    A kaj vi deca mislite o tome da je dolazak Santinija možda signal da Mierez dolazi u Zg
  • Carrasco
    4k
    Kakvi idioti vode klub ne bi čudilo. Osijek ga otkupi za 2,5 i uvale ga nama za nekih 4,5...
  • Morales7
    184
    i tko će sad sjedit na klupi od njega i Mierez? Zajedno ne mogu igrat
  • marcio amoroso
    31.9k
    Osijek teško može igrača prodati vani za neki ozbiljan novac, posebno nakon Marića, Šutala i Mudražije koji su svi propali kao žetoni.
    Ako se i bude nudio novac za Miereza ne treba nuditi ništa spektakularno.
    Što se tiče Miereza kao igrača iskreno mi se sviđa jer je veliki borac. Petko je naravno puno, puno bolji igrač, ali ovaj baš gine. Volim takve igrače.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Osijek je dovea onog centrafora Topcagica kako vec i sad Santinija. To po meni samo znaci da se spremaju za odlazak Miereza. Iskreno 2.5M Eura je puno za iskesirat cak i za ovakav Osijek!
  • deda
    27.5k
    Mirko Marić 563 minute u drugoj ligi, 2 gola i 2 asista. Tri utakmice za redom na klupi bez ulaska, jučer ni na klupi. Loše, loše, ali nisam drugo ni očekivao. Monza ga je žestoko preplatila. To je igrač koji vrijedi 2 milje top, a ne 4,5.
  • Infinity
    15.2k
    A kaj vi deca mislite o tome da je dolazak Santinija možda signal da Mierez dolazi u Zgdeda

    Meni je ovo prvo proslo kroz glavu kad sam vidio da je Santini dosao.
  • marcio amoroso
    31.9k
    centrafora TopcagicaBBB Sibenik

    Taj je lik po mnogima sportski invalid sa sjebanim leđima.
    Tko zna kakve su tu muljaže u igri.
  • xavier
    11.1k
    Stvarno ne vjerujem da bi Osijek u ovoj fazi svog razvoja prodavao igrača kao što je Mierez u Dinamo. Nema mi nikakvog smisla.

    Cijela ova priča koju slažu ima smisla jedino ako love poziciju najjačeg kluba u državi, a to sigurno neće postići prodajom najboljih igrača direktnom konkurentu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.