• Nino Bule
    10.7k
    Stefulj jako los danas
  • reziser
    5.8k
    losa utakmica danas
  • Gelipter
    3.3k
    Kao da i jednima i drugima bod odgovara. Jako je jalova Reka, a Ajdugu je bod ko kuća.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ovaj Hajdukov trener je onakav kakvim smo ga najavili tu na zoni kad je dolazio. Jako defanzivno orijentiran trener kojem je glavni cilj ne primiti gol.
    Rijeka malo bolja danas, ali općenito loša utakmica.
  • reziser
    5.8k
    bacenih sat i pol mog zivota :joke:
  • Mali dioničar
    13.4k
    Caktaš panjina jelte.
  • Bosna86
    11.1k
    Karakter :smile:
  • marcio amoroso
    31.4k

    I ja sam se iskreno odmah sjetio silnih stručnjaka.
  • Carrasco
    3.9k
    Kako ono nije bilo zaleđe Caktaša?

    iuewvwd5f3xe95i7.png
  • Nolifer
    5.9k
    Nevistić ''prava'' zamjena za Livija, a? Danas obranio par lopti, onda primio gol od Mije... Isto kikso prije, već sam počeo sumnjat u Nevistića...
  • marcio amoroso
    31.4k

    Misliš da ovaj gol ide na dušu Nevistiću?
  • Eduardo
    16.8k
    Danas obranio par lopti, onda primio gol od Mije.bbbjura

    Da, i? To što je primio gol od Mije ga čini lošim golmanom?
  • Nolifer
    5.9k
    ↪bbbjura
    Misliš da ovaj gol ide na dušu Nevistiću?
    marcio amoroso

    Mogla je bit i bolja reakcija... Obrana je kiksala isto...


    Danas obranio par lopti, onda primio gol od Mije.
    — bbbjura

    Da, i? To što je primio gol od Mije ga čini lošim golmanom
    Eduardo

    Ne govorim za ovu tekmu, nego i prije općenito, mislim da je ovo bila ishitrena kupovina Nevistića, tek tolko da dođe jeftino, a dobro kod nas.

    Nadam se da će kod nas steć potrebnu sigurnost i kvalitetu, eto, ne krivim ga skroz, al trebao je bolje reagirati...
  • Infinity
    14.9k
    Nisam pogledao Rijeku i Hajduk, al mec Sibenika i Istre je pravi pokazatelj kako HNL ide prema gore. Odlicna utakmica unatoc losem terenu.

    Mislim da konacno imamo deset pravih prvoligasa i prava je steta sto ce netko ispasti. Usudio bih se reci da ce ove sezone iz lige ispasti vjerojatno najjaci tim unazad godinama. Nadam se da cemo dobiti dostojnu zamjenu i da cemo u drugoj ligi uz ekipu koja ispadne imati jos 1-2 top ekipe i da imamo 12-13 klubova koji zele, ali i mogu igrati prvu ligu, pa da nakon necije titule u cvajti ne moramo racunati na koji nacin nece zavrsiti zadnji s manje od 20 bodova i kako ce dati igracima place. Vjerujem da smo na tom putu.
  • Infinity
    14.9k
    Mogla je bit i bolja reakcija.bbbjura

    Sad gledam gol. Ono se ne brani. Stani na gol od sedam metara i da ti puca tip sa sest metara. Mozes obraniti ako te pogodi ili jednom u nekom ludilu. Ono da je obranio vrtio bi se po TV spicama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.