• Nolifer
    6.4k
    Sad gledam gol. Ono se ne brani. Stani na gol od sedam metara i da ti puca tip sa sest metara. Mozes obraniti ako te pogodi ili jednom u nekom ludilu. Ono da je obranio vrtio bi se po TV spicama.Infinity

    Ak si baš top top top top golman sve je moguće, tu su primjeri... Sve se mora poklopit znači da se to obrani.. al ok



    A da u našem slučaju ak je još Mijo bio u zaleđu...
  • Infinity
    15.2k
    Ljudi obrane svasta, nesto za sta mislimo da su potrebne nadljudske sposobosti. Ne postoji sut koji je neobranjiv, sve je moguce obraniti, ali sansa da sa sest metara obranis sut koji upucuje neometan igrac, jos uz to igrac koji nije level termina i zupanijske lige nego stvarno dobar igrac koji svako malo zabija gol, jako je mala sansa za obraniti takvo nesto. Meni je u najmanju ruku smijesno da netko Nevisticu zamjeri ovaj gol.

    Pa ovo je bila bolja sansa nego penal, a koliko se penala brani u prosjeku? 20%, ukljucujuci i promasaje citavog gola.
  • Nolifer
    6.4k
    Meni je u najmanju ruku smijesno da netko Nevisticu zamjeri ovaj gol.Infinity

    Vrijeme će pokazati dal je za nas ili nije. Vidjet ćemo
  • Infinity
    15.2k
    Nije stvar u tome da li je za nas ili nije. Stvar je u tome da mu netko zamjeri gol za koji nije ni najmanje kriv.
  • Nolifer
    6.4k
    Stvar je u tome da mu netko zamjeri gol za koji nije ni najmanje kriv.Infinity

    Pa dobro, ne trebamo imat svi isto mišljenje. Al kažem možda se moglo i bolje reagirat. Al ok kužim pad koncentracije, zadnje su sekunde....
  • og1986
    2.9k
    Evo pogledao snimku da se sam uvjerim. Golman nije ništa kriv. Loša obrana, dođe do caktaša na šest metara i aj sad ti to obrani.

    Nikakve zamjerke golmanu. Da je obranio bio bi highlight kola, ali takve su stvari rijetke.
  • Crusades1986
    9.5k
    čekaj, jesi ti ozbiljan ili se sprdaš? Tko je igrao zadnji loptom prije Caktaša? Kakvo fakin' zaleđe?
  • Bosna86
    11.5k
    0yb9px3gqsx6z99q.jpeg


    Na koju foru je ovaj završio u Istri?
  • LovroZG
    1.3k
    Menadžerske veze?
    Nešto mu nije bila uspješna posudba u League One, al lik je velški reprezentativac već godinu i pol. Bit će zanimljivo vidit kak će se snać u HNL-u.
  • NORTE
    8.9k
    Hajduk-Slaven odgođeno a vjerojatno i Hajduk-Dinamo. Što znači da je Hajduku iduća tekma u Hnl-u opet na Rujevici. Ne pašu im baš ove odgode nakon zadnje pobjede, a i europske obveze Dinama su im mogle dobro doći, ali te odgođene kad dođu na red mogle bi bit pred navijačima.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    mogle bi bit pred navijačimaNORTE

    Jel bilo di govora vezano za to?
  • deda
    27.4k
    Istra je tropa izgleda
  • Mali dioničar
    13.9k
    Rendulić najavio da bi Bulata malo odmorio na klupi.

    Mate Maleš u Lokomotivi.
  • Dudu
    2.6k
    Ivan Santini u Osijek :gasp:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja ne znam zašto oni gomilaju igrače, sa njim i onim likom iz Fiorentine imaju 28 igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.