• martens
    323
    Moze li itko od Majerovih fanova napisati kome bi smanjio minutazu u bjelicine dvije sezone da bi je povecao Majeru?

Isto moze za bilo kojeg drugog igraca.
  • NORTE
    8.9k
    Hajduk je od zadnje 32 utakmice Rijeku dobio dva puta.marcio amoroso

Lokomotiva je od zadnje 32 utakmice Dinama dobila tri puta.Carrasco

Ovo mora znati svaki Dinamovac i šire u 3 ujutro!
  • SAS1987
    13.2k
    Huligani napali Hajdukove igrače, nogometaši ih natjerali u bijeg :grin:

• Eduardo
    17.1k
    Utakmice HNL-a se na Arena sportu gotovo uvijek izravno prenose u terminima od 15 i 17.05, odnosno, u 18.00 sati. Međutim, subotnja derbi utakmica između Dinama i Osijeka starta u 17.30 sati.

Iz kojeg razloga je došlo do promjene standardnih termina izravnih prijenosa? Radi je jednostavno o programskoj strategiji Arene sporta koja ima prava na prijenosa utakmice HNL-a.

Naime, za subotu je predviđena posebna uvodna emisija povodom velikog derbija, iz toga razloga će veliki hrvatski derbi starati u tom terminu.

Također saznajemo da će to postati standard za utakmice koje će Arena sport odabrati kao najvažnije utakmice kola. Po našim saznanjima očekuju nas vrlo zanimljive i atraktivne uvodne emisije, što ove sezone atraktivna i neizvjesna HNL i zaslužuje.
  • marcio amoroso
    31.8k
    kome bi smanjio minutazu u bjelicine dvije sezone da bi je povecao Majeru?martens

Nisam Majerov navijač, Dinamov jesam.
    Gojaku i Ivanušecu bi smanjio minutažu a povećao Majeru. Nebi im uzeo sve minute, ali bi Majeru dao više minuta nego je dobio.
  • Infinity
    15.2k

Vec sam na pocetku poceo sumnjati kako ide neko sranje, pa mozda cak i izostanak prijenosa, al evo ovo me bas obradovalo.

Nakon toliko godina na Areni, bit cu prost i reci da je i bilo jebeno vrijeme da HNL dobije emisiju. Mislim da svaka utakmica zasluzuje, a vjerujem i da ima materijala za 20tak minuta uvoda. Derbi kola svakako treba dobiti 45-60 minuta, a misljenja sam i da liga zasluzuje ponedjeljom emisiju od 60-80 minuta u kojoj cemo vidjeti sve sazetke, saslusati zanimljive goste i slicno.

Arena nam vec godinama daje samo cisti prijenos, kao da se radi o Cipru, a ne ligi koja ima publiku. Mislim da bi ti uvodi, emisije ponedjeljkom, izjave nakon utakmice i slicno mogle doci rejting same lige, jer ce to na prvu barem izgledati ozbiljnije.
  • vjeko1701
    5.9k

Rano su se sjetili al ajde, vide se pomaci.
  • Eduardo
    17.1k
    ima emisija odmah nakon zadnje odigrane utakmice kola, ali nije to to. Treba tu dodatnog sadržaja radi zanimljivosti, također bih istog trena promijenio voditelja kao i Scoriju. Milu Horvat već imaju i šteta da je koriste samo za EL. Vratili su i LP pa bi mogli upecati Joška i Stipu...
  • Neki tip
    18.9k
    slažem se potpuno u vezi voditelja, a posebno ovo za Scoriju.. nije za to, ne leži mu, ne znam kako to već godinama urednici ne vide.

To što je brbljav i što je (bio) trener ne čini ga zanimljivim komentatorom/analitičarem. Dikcija mu također vrlo loša.

Mislim, nemam ništa protiv čovjeka, možda je puno bolja osoba od Joška, ali niti to znam niti me puno briga.. jednostavno mi Jeličića i Stipu zanimljivo slušati, a Scoriju nije. I bome nikoga ne znam kome jest..
  • LovroZG
    1.3k
    @marcio amoroso Ja bi Bjelici više zamjerio Moubandjea nego Majera. Majer je, kad god je igrao pob Bjelicom, rijetkokad bio među najboljima na terenu, a ispred njega je svakako bio Olmo. Mislim da se tu malo toga može zamjerit Bjelici, šta da on radi ak je složio dobru taktiku, a jedna rezerva se nije baš najbolje uklopila u nju?

Moubandje je pak znao odigrat ok utakmica, pogotovo kad je podigo spremu, no Leovac se silovo, a mogo je dobit više odmora.

I da sad ne citiram sve o Kądzioru, stvarno me zanima zaš ti se on zamjerio? Njega Bjelica nije uopće forsiro, znao je koji mu je limit i to nam je donijelo puno toga dobroga u HNL-u, a u Europi čovjek nije skoro niš odigro, s razlogom. Dobio je veću minutažu tek onda kad se shvatilo da nema smisla davat priliku Hajroviću van ikakve forme.
    31.8k

Ma nije se meni nitko zamjerio. Nije ni Bjelica. Jednostavno diskutiramo kakve su mogle biti odluke. Pa po mnogima ovdje je Nenad nepogrijesiv i svaka odluka mu je bila ispravna.
    Ja jednostavno mislim da je imao i pogrešnih odluka. Ponavljam se kao papagaj da sam mu zahvalan na povijesnom uspjehu, na zajedništvu koje je stvorio i na atmosferi. Samo pišem da je neke igrače ignorirao, nakon one utakmice u Varaždinu čak mnoge i da to nije bilo ok.
  • Carrasco
    4k
    Majer je u tri navrata bio ozlijeđen tako da tu Bjelica nije ništa kriv. Dok je bio zdrav, Majer je dobivao minuta i igrao je jako dobro.
  • martens
    323
    pogresaka je bilo ali majer nije jedna od njih
    decko je 10ka, ofenzivniji veznjak koji je imao problema i sa ozljedama i sa formom.
    to sto je igrao, igrao je lose ili nedovoljno dobro.
    gojak je osmica, nisu uopce isti profil igraca.

ivanusec je isto vise osam nego deset, ali to je mlad igrac koji se jos treba isprofilirat.
    majer ne moze nista drugo igrat osim desetke ili of veznog, a tad je to kod bjelice igrao olmo
  • Eduardo
    17.1k
    marcio amoroso

Ovo je zanimljivo, posebice što se tiče Ivanušeca kojeg je u sezoni 19-20 vodilo čak 5 RAZLIČITIH TRENERA što je bolesno. Ta brojka nije normalna. I Messi bi se tu pogubio.

Kao orijentacijsku uzeo sam samo sezonu 19-20 jer je Lovro sezonu ranije polovicu i više proveo ozlijeđen, a Luka nije bio tu. Naravno u obzir sam uzeo samo vrijeme dok je Bjelica vodio momčad.

Gojak prednjači daleko ispred obojice (po broju nastupa i minutaži) dok Majer ima nešto više nastupa i provedenih minuta na terenu od Ivanušeca.

• Gojak; 31 nastup - 1.838 minuta.
    • Majer; 21 nastup - 1.062 minuta.
    • Ivanušec; 19 nastupa - 972 minuta.

npr. Jovičević je vodio momčad u 7 utakmica - Lovro je nastupio u 3 (112 minuta), jednu od početka. Ivanušec je igrao 6 od 7 (239 minuta), dva puta od prve minute. Gojak ima 5 od 7 (263 minute), 3 u početnoj postavi. Zaključak; na malom uzorku Majer je bio u nemilosti Jovičevića :grimace:

Lepi Zoka je u tri tekme najmanju minutažu dao Gojaku (75 minuta u 2 nastupa - 1 start i 1 ulazak). Majer je dobio 161 minutu u dva nastupa, a Ivanušec 228 minuta u tri nastupa.