• og1986
    2.9k
    Igrao sam s njim dok sam bio klinac. Oduvijek je bio takav. Dobar je igrač i on sam to zna. I onda si daje za pravo tu živčanost i bahatost. Ego ogroman.

    Nitko nije htio s njim biti u timu jer je samo uzeo loptu za sebe, ali opet većina bi ga htjela imati u ekipi jer je ipak dobar.(jbg) Pa je bilo dvoumice, želiš li uživati i igrati normalno ili imati njega pa imaš veće šanse za pobjedu, ali ne uživaš u igri.

    E sad za velike klubove mislim da on nije dobro rješenje jer jednom kada uneseš nemir teško je to vratiti na staro.

    Najbolje da ode nekamo van zaraditi novce za mirovinu dok ga ide
  • Dudu
    2.6k
    Najbolje da ode nekamo van zaraditi novce za mirovinu dok ga ideog1986

    U Saudijsku Arabiju ili Kinu, nabija statistiku, ubija paru i boli ga briga :D
  • Carrasco
    3.9k
    Nitko da spomene Špikića :chin: Oduzeta lopta -> prodor -> asistencija :ok:
  • NORTE
    8.5k
    Čitam te neke "priče" navijača Osijeka sad kad su u vrhu. Oni sad sliče navijačima Rijeke kad je za Keka bila jača nego sad. Oni su najbolji i najjači. Kao mala djeca. Najispravniji u borbi protiv zla. Hajdukovci su u tome svemu najgori, ali ovi su smiješni. Super je što su tu di jesu i drago mi je zbog toga ali taj pristup i bajke koje smišljaju to nije za vjerovat.
  • Gelipter
    3.4k
    I mali Krizmanić je po meni bio odličan jučer. Čvrst i siguran u obrani usprkos mladosti, a često i kreće prema naprijed di je dosta prodoran i ima "mota". Pravi moderni obrambeni igrač. A kaj se Osijeka tiče i njihove euforije za razumijeti je i imaju pravo na to iako djeluju fakat smijesno. Kažu nakon kaj pobijede Dinamo u subotu bit će još jedan auto u karuselu.
  • marcio amoroso
    31.5k
    Sad čitam i ne mogu da vjerujem.
    Hajduk je od zadnje 32 utakmice Rijeku dobio dva puta. Pa jbt da je Rijeka Real malo bi bilo.
  • deda
    26.3k
    Više puta je Loksa dobila Dinamo :monkey:
  • Carrasco
    3.9k
    Filijala.

    Lokomotiva je od zadnje 32 utakmice Dinama dobila tri puta.
  • og1986
    2.9k

    Trevali bi se pobunit da prvenstvo nije regularno kada Rijeka tako lako dolazi do pobjeda protiv njih.

    Na startu sezone već +12 zbog hajduka. :lol:
  • Bosna86
    11.1k
    Sad čitam i ne mogu da vjerujem.
    Hajduk je od zadnje 32 utakmice Rijeku dobio dva puta. Pa jbt da je Rijeka Real malo bi bilo.
    marcio amoroso

    U zadnjih 10 godina samo jedna pobjeda kod kuće Hajduka 2019 i jedna na gostovanju 2017... Stvarno sam morao ovo ici provjeriti... Nevjerovatno
  • Eduardo
    16.9k
    Samo mi nešto upada u oči. Jako puno zasluga pridajete Bjelici, mnoge su naravno zaslužene.
    Ali evo kad onako pogledamo sa odmakom, igrači koji su bili maksimalno ignorirani od Bjelice kao Majer, Gavran, Beli itd ipak nešto znaju. Njegovi ljubimci kao Kadzior itd ne mogu igrati ni u Eibaru. Jesu to jedni od tih famoznih kriterija?
    marcio amoroso

    Ja sam jedan od Neninih fanova i u ovom slučaju jako slično razmišljam kao @Neki tip sa Zapada Njegova pojava, njegov nastup pred kamerama je na nekoj drugoj razini za razliku od onoga na što smo do tada naviknuli. Čovjek je vrhunski govornik, u njegovom nastupu vidiš da vlada situacijom, vidiš da je znalac i poprilično talentiran trener. Vidjelo se da je to prenio i na igrače, a odrazilo se na igru i rezultate.

    Što se tiče ovih igrača, niti jednog od ovih nabrojanih mu ne mogu predbaciti. Možda nisu bili u prvom planu, ali maksimalno ignorirani nisu bili.

    Lovro je odmah u startu s onom ozljedom doživio ogroman peh. Koliko je to trajalo, 6 mjeseci? Polusezona je otišla, ušlo se u seriju dobrih rezultata i dobrih igara te se nije previše kemijalo. Drugi peh bio je Olmo koji je jednostavno bio bolji, a Bjeličin sustav ne trpi obojicu na terenu, barem ne dugoročno i barem ne u onom trenutku. Tu su bili još; Ademi, Moro, Gojak, Ivanušec pa i Šunjić uz Olma. Svi oni čekali su šansu i mislim da se možemo složiti da su je većinom i iskoristili. Sve ˝žešći˝ igrači kojima je trener tada puno više vjerovao. Tada su udareni temelji današnjeg Dinama. ˝Slučaj Majer˝ dogodio se silom prilika, sumnjam da Bjelica nije vidio koliko je Lovro dobar i plemenit igrač i ne bih rekao da ga nije ˝prepoznao˝ već jednostavno u tom trenutku nisu odgovarali jedan drugom. Jednostavno su se zvijezde poklopile nekim drugim igračima kao što su se ove sezone poklopile Lovri. 31 nastup upisao je Majer kod Bjelice, ako gledamo brojke ugrubo.

    Beli, Beli... Puno postova napisalo se o Belom ovdje kao o jednoj od najvećih prevara koje su došle u Dinamo. On kad bi igrao jednostavno nije izgledao dobro, to smo čak i mi primijetili u više navrata. Čak ni u Lokomotivi na posudbi nije izgledao bajno. Ni danas o njemu ne bih pisao lovorike na osnovu ovih par nastupa i par golova. 29 nastupa kod Bjelice uz učinak od 5 golova i 5 asista. Treba pričekati s nekim ozbiljnijim zaključcima.

    Gavran je nastupio u 70 od 100 Neninih utakmica, zabio je 22 gola što je više od polovice ukupnih koje je zabio u svom mandatu u Dinamu. Teško da je bio zapostavljen.

    Mislim da Kadziora nije zahvalno komparirati u ovom slučaju, posebice jer je u te dvije HNL sezone svojim nastupima dao ogroman obol u pohodu na titulu. Mislim, čovjek ima manje nastupa od Gavrana (20 golova i 19 asista). To kako se igrač (koji je velikom većinom služio kao pozitivan primjer kakav pristup i zalaganje treba imati i u utakmicama HNL-a) snašao u Eibaru ne mijenja činjenicu da je nama bio itekako koristan.
  • Carrasco
    3.9k
    Protiv Intera je iznudio crveni karton i zabio dva gola. Do kraja sezone je dobio 185 minuta.

    h1vj4763axyzskgb.png
  • marcio amoroso
    31.5k

    Slažem se sa dosta stvari, ali ćeš se ti složiti da je svim tim igračima koje je Bjelica gurao na uštrb nekih Dinamo vrh karijere. Spomenuti ću opet Kadziora, pa ću se onda sjetiti Dilavera, Leovca, Stojanovića itd.
    Dinamo je vrh karijere i samom Bjelici, odabir kluba ili nedostatak ponuda nakon Dinama su jasne.
    Nedo Bog da omalovažavam uspjeh Nenada Bjelice u Dinamu, ne i nikako, ali ponavljam se po stoti put, nije Bjelica bezgrešan i nije nikakav mesija.
    Nabrojati ću brdo primjera, neke sam ti i nabrojao u internoj grupi koje potvrđuju moju tezu.
  • Eduardo
    16.9k
    Slažem se sa dosta stvari, ali ćeš se ti složiti da je svim tim igračima koje je Bjelica gurao na uštrb nekih Dinamo vrh karijere.marcio amoroso

    Vrlo lako moguće. Opet s druge strane pitam sam sebe; da nije gurao te igrače i da je eksperimentirao s nekim igračima koji se nisu uklapali u njegov sustav i viziju da li bi mi gledali Dinamo kakav smo gledali?

    Nedo Bog da omalovažavam uspjeh Nenada Bjelice u Dinamu, ne i nikako, ali ponavljam se po stoti put, nije Bjelica bezgrešan i nije nikakav mesija.marcio amoroso

    Slažem se. Takav ne postoji.
  • Crusades1986
    9.3k
    nedostatak ponuda nakon Dinama su jasne.marcio amoroso

    Fenerbahče? Ili koji je već bio klub u priči u Turskoj. Nisu se dogovorili jer Fener nije htio uzet cijeli Bjeličin stožer što je njegov prvi i osnovni uvjet. Za to se ne može reć da nije bila ponuda. A i treba uzet u obzir globalnu situaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.