• Dudu
    2.6k
    Rijetko dominantan igrač za HNL okvire, ali ništa čudno što ga Dinamo ne želi, pa nijedan klub nije ozbiljnije zagrizao, nitko ne nudi neke prihvatljive novce.

    Za igrače s takvim brojkama se odmah pročuje kroz Europu, tako da očito svi vide nedostatak karaktera i zapravo podređenost igre Gorice njegovom stilu.
  • flexXy
    1.9k
    Pitanje je - bi li i prije 3 godine većina tako zborila?Neki tip sa Zapada

    Pa vjerojatno nebi, slazem se s tvojom tezom. Realno nikad prije nismo ni dovodili ovakve profile igraca, uvijek su se zazivali neki spaneri poput Sammira i slicnih. Sad kad pogledas Lauritsena i Orsu kako igraju, tesko ih je ne voliti.
  • Neki tip
    19k


    Ja šumom, rasprava drumom.. :grin:

    :up:
  • deda
    27.5k
    U pravu si ti 100%. I to je jedna od najvećih zasluga Bjelkana dugoročno. Podignuo je sveukupno kriterije.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Sumnjam da bi takva osoba ikada bila poželjna. Lovrić je jako dobar igrač, ali i danas je onim gestikulacijama kod izlaska iz igre pokazao da mu je karakter nepopravljiv.
    Meni osobno ne treba Bjelica da shvatim da je takav lik štetan za momčad. Možda nekome treba, ja to mogu i sam skontati.
  • ZgBlue
    484
    Rijetko dominantan igrač za HNL okvire, ali ništa čudno što ga Dinamo ne želi, pa nijedan klub nije ozbiljnije zagrizao, nitko ne nudi neke prihvatljive novce.

    Nekako me situacija podsjeća na Iliju Nestorovskog, nazabijat će se golova u HNL pa prvom prilikom otić negdje vani za malo ozbiljnije pare.
  • Neki tip
    19k
    pa nije sad potrebno da se razvrstavamo i prebrojavamo tko bi i inače znao, a tko ne bi.. nije u tome poanta.

    Mislim da se na Zoni zna da ja nisam fan "španera", osim ako su u stanju svoje znanje podrediti momčadi, a takvi su iznimno rijetki.. i onda se zovu Luka Modrić, npr. (tema su nogometne kvalitete).

    Dakle, već u startu sam malo skeptičniji prema svakom znalcu, jer a priori sumnjam u radni dio. Osim Lovrića, okomio sam se svojevremeno i na Majera i s guštom grizem jezik otkad pruža to što pruža.

    Međutim, poanta je u nekom općem dojmu, široj slici, nekakvom utisku da, kao što to deda lijepo sažeto reče, Bjelica u "amanet" osim rezultata ipak donosi i svojevrsno podizanje kriterija. Pa i kad je u pitanju odabir igrača.

    Lovrić je samo amblematski primjer.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma nemamo se šta razvrstavati, samo ti kažem da meni Bjelica ne treba da skontam da takve osobe kvare grupu.
  • Neki tip
    19k
    ne treba ni meni, ali je to posve sporedno. :wink:

    Nema veze, zaboravi.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Jasno.
    Samo mi nešto upada u oči. Jako puno zasluga pridajete Bjelici, mnoge su naravno zaslužene.
    Ali evo kad onako pogledamo sa odmakom, igrači koji su bili maksimalno ignorirani od Bjelice kao Majer, Gavran, Beli itd ipak nešto znaju. Njegovi ljubimci kao Kadzior itd ne mogu igrati ni u Eibaru. Jesu to jedni od tih famoznih kriterija?
  • deda
    27.5k
    Činjenica da je Bjelica ukazao na to kakve smo mediokritete od trenera, igrača imali prije. Ljestvica je podignuta i nitko ne može i nema pravo raditi korak unatrag. Pa ni Zoka
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja se ne sjećam nekoga igrača u Dinamu koji je psovao Bogove suigračima te pušio i pio. Ti?
  • gh0c
    256
    Pada mi na pamet barem par trenera :lol:
  • SAS1987
    13.3k
    Kada se sjetim da je barem jedan trener, a znamo koji, stavljao na krila duo Morales - Sammir :lol:

    Dinamu koji je psovao Bogove suigračima te pušio i piomarcio amoroso
    Tko to?
  • Neki tip
    19k
    mozda ne sve u kombinaciji...

    Ali pušio i pio!?? Pa takvih je more prošlo kroz klub. Kockari pride.

    A bilo ih je i koji su srednji prst pokazivali publici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.