• deda
    27.5k
    A to tko igra je čak i manje bitno. Bitan je red, rad, disciplina i na kraju rezultat. Bjelica nije genije, a to sto je Marcio naveo igrace koje je zapostavio ukazuje na to. Naravno tu je i pitanje vizije igre, sustava. Nekome se ni Messi ne binuklopio u sustav igre.
  • Mali dioničar
    14k
    Mali Krizmanić prvi igrač kojeg Gorica izbacuje iz omladinskog pogona.deda

    Brojati Dinamu titule Gradjanskog, a ne brojati Gorici omladinski pogon Radnika nema nikakve logike.
  • marcio amoroso
    31.9k
    mozda ne sve u kombinacijiNeki tip sa Zapada

    E jbg, upravo je kombinacija problem. Pa prvi Bruno prži i pije, ali je bar normalan prema suigračima pa ga toleriraju. Ispada da je Dinamo bio seljačka zadruga prije Bjelice.
  • deda
    27.5k
    Brojati Dinamu titule Gradjanskog, a ne brojati Gorici omladinski pogon Radnika nema nikakve logike.Mali dioničar

    Jebaga ti, govorim o klubu od kada je ušao u prvu ligu prije tri godine. I to u kontekstu pohvale.
  • marcio amoroso
    31.9k
    I evo još nešto. Ja stvarno imam osjećaj da se Lovrić trudi biti normalan, ali jednostavno ga živci ubijaju. Kad je napucao Božića loptom stajao je 10 minuta i čekao da mu se ispriča. Imam osjećaj da nije loša osoba, jednostavno ne može kontrolirati emocije jbg.
  • Mali dioničar
    14k
    u od kada je ušao u prvu ligu prije tri godine.deda

    To je danas normalno, nema Rijeka značajnog igrača iz omladinskog pogona pa je zadnje desetljeće uvjerljivo drugi klub lige.
  • Mali dioničar
    14k
    . Ja stvarno imam osjećaj da se Lovrić trudi biti normalan, ali jednostavno ga živci ubijajumarcio amoroso

    Gledao sam ga još u Kustošiji i tamo se zbog talenta tak bahatio pa se smirio dok u prvoj ligi nije došao na taj nivo pa sad opet po starom.
  • Neki tip
    19k
    Ispada da je Dinamo bio seljačka zadruga prije Bjelice.marcio amoroso

    Ne ispada niti sam približno na takvo što aludirao.

    Ono što mislim da stoji jest da je Bjelica u širem navijačkom korpusu Dinama svojim odabirima u manjoj ili većoj mjeri utjecao na ono što prosječan "pratitelj" Dinama očekuje od igrača.

    Bjeličina generacija je jedna od onih u kojoj baš nitko nije bio veći od momčadi, a to u mojim očima i nije baš tako čest slučaj.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Puno bolje se stvari vide uživo. Znači debil je definitivno?
  • deda
    27.5k
    Dionicar, mi se danas vraški loše razumijemo. Ja hvalim Goricu da im je trebalo samo 3 godine da izbace ovako dobrog igraca. Pa Slavenu je za ozbiljne igrače trebalo 10.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bjeličina generacija je jedna od onih u kojoj baš nitko nije bio veći od momčadi, a to u mojim očima i nije baš tako čest slučaj.Neki tip sa Zapada

    Da, definitivno.
    Zajedništvo mu je krasilo momčad i tu ću mu uvijek skinuti kapu. Posebno prvu sezonu.
  • Mali dioničar
    14k
    Dionicar, mi se danas vraški loše razumijemo. Ja hvalim Goricu da im je trebalo samo 3 godine da izbace ovako dobrog igraca.deda

    Definitivno se loše razumijemo, Črnko je predsjednik komisije za trenere pri HNS-u, a klub koji vodi je nakon 3 godine izbacio juniora u seniore. :grin:
  • Mali dioničar
    14k
    Znači debil je definitivno?marcio amoroso

    A mislim ne bi ga nazvao debilom, ali očigledno misli da je Ronaldo, a nije nego je Lovrić.
  • marcio amoroso
    31.9k
    A mislim ne bi ga nazvao debilomMali dioničar

    Ma jasno. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.