• Jurki
    8.7k
    Otkad smo potpisali Štefulja i Nevistica.. Rijeka pukla ko petarda
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja nemogu vjerovat da nas je ova Rijeka bila pobjedila?!?! Iako ima gamad života sigurno če se još vratit danas. Mislim nije da bi mi bilo drago da pobjedi Loksa, ali ne znam. Baš ne volim Rijeku dok okreće tekme, to mi flashbackove na naše utakmice s njima vraća haha
  • Bosna86
    11.6k
    Ja nemogu vjerovat da nas je ova Rijeka bila pobjedila?!?!Dragon1Warrior123

    Rijeka je ekipa koja igra najbolje kada stoje u bloku i vrebaju kontre... Svaka druga opcija, gdje oni moraju igrati napadacki se pretvara u agoniju . Ne postoji bolji dokaz za ovo od njihovih igara u Europi
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Yateke, Sivonjić za siromašne haha
  • Jurki
    8.7k
    Najzalosnije u cijeloj prici je to sto se mi nismo odlijepili na tablici samo i iskljucivo zbog naseg trenerskog velemajstora i njegovih majstorskih poteza.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Dva penala... pobijedili sami sebe budale.
  • Jurki
    8.7k
    Hahahah koji prijelaz iz 1 u 2.
  • Građanski1911
    327


    Čak smo i bili "odlijepljeni" na +8, pa smo došli na -3 (0 vjerojatno nakon sutrašnje tekme).

    Ne trebamo umanjiti ulogu Generalissima u ovom Osijekovom uspjehu, čovjek se s 4 do 5 puta manjim budžetom od Dinama i 5 puta jeftinijom momčadi od Dinama, iz koje niti jedan igrač ne bi našao mjesta u naših udarnih 11 (eventualno onaj brazilski bek), drži al pari na tablici i vjerojatno će do zadnjih par kola biti u utrci za naslov...

    Čovjek u zadnjih pet kola ima omjer 10:0, no viim da nekima niti to nije dovoljno, nego bi Osijek valjda trebao derati HNL ekipe s 4:1 uz 24 udaraca na gol.

    Na kraju će kanta otići u Maksimirsku jer imamo 5 puta skuplji kadar, no General je još jednom potvrdio da je doktor za ovu ligu
  • cron1ck
    1.6k
    Kulenovic odlican gol
  • Dudu
    2.6k
    Pa gdje je Andrijašević, taman kontam evo bodova na Fantasy, njega ni u sastavu :yikes:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Kule odličan gol, drago mi za njega. Krenuli su ga pljuvati i tamo.
  • Jurki
    8.7k

    Bjelica zna sto radi tu nema spora, nego mene brine sto mi nemamo trenera koji zna sto radi. Odlican kuhar moze i od govana napraviti pitu (Bjelica), dok je nas kuhar napušen i ne zna sto radi, te moze sjebat i najbolje namirnice.
  • Eduardo
    17.6k
    Osim što je završnica utakmice bila dramatična, isto tako bilo je i nakon susreta. Predstavnik Rijeka Alen Rivetti prijavio je predstavnika Lokomotive Igora Cvetkovića zbog toga što je Cvetković navodno gostujućeg nogometaša Nina Galovića u tunelu nakon utakmice udario po leđima i uhvatio za vrat.

    "Nakon utakmice predstavnik Rijeke Alen Rivetti je na osnovu izjave igrača Nine Galovića prijavio predstavnika Lokomotive Igora Cvetkovića da je isti igrača u tunelu udario po leđima i uhvatio za vrat", napisao je nakon utakmice u svom izvještaju delegat Zoran Pandža i dodao da je rekao službenom predstavniku Rijeke kako je za taj događaj dužan podnijeti prijavu Disciplinskom sucu HNS-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.