• Nino Bule
    11.6k
    Opet osijek nije odusevio igrom ali 3 boda su tu.
  • Neki tip
    19.4k
    nikad ne gledam Osijek pa ne znam u cemu je problem. Toliko su losi?SAS1987

    Gledam i nije mi jasno o čemu se priča. Igraju tvrdo, "nelijepo" za oko, ali efikasno i svrsishodno.

    U 4 tekme drugog dijela sezone još gol nisu primili, u sve 4 pobijedili.

    Ja protiv takvog nogometa nemam niš, golovi baš dobri, Hajduk izgubio, sasvim dobro provedenih 2 sata.
  • Mulec86
    389
    Talijan je uskoro bivši
  • Markelo
    2.5k
    Da nije došlo do isključenja pitanje je bi li bilo danas "efikasno", al ajde bodovi se pišu to im je najbitnije
  • og1986
    2.9k
    Ja sam odmah na početku rekao da Talijan do Uskrsa leti van. Uskrs je za dva mjeseca, čini se jako izgledno da će se to i ostvariti. :grin:
  • Neki tip
    19.4k
    Da nije došlo do isključenjaMarkelo

    Došlo do isključenja? Kak "dođe" do isključenja?

    Pa kartoni za određene prekršaje su sastavni dio igre.

    Meni je to kaj si napisao isto ko da veliš - da je Hajduk zabio 2 gola bio bi remi. :)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Osijekova igra pod Bjelkanom sada kao i ko mas kad je bio. Ružna za oko mozda, ali rezultat je tu i pobjeda prije svega.
  • Dudu
    2.6k
    Nije lik došao u Osijek da ih transformira u momčad koja će igrat lijep nogomet. Došao je da Osijek katapultira u vrh hrvatskog nogometa i borbu za trofeje, a koliko vidim to radi fantastično.
  • Jurki
    8.8k
    Uzas od nogometa..
  • Markelo
    2.5k
    pisao sam da su mi Osijekove utakmice dosadne uključujući i ovu. Ti si napisao da ne igraju lijep nogomet al da su efikasni. 11 na 11 nisu bili efikasni al su greškom Nejašmića i Mujakića došli u sitauciju da imaju igrača više što su na kraju i iskoristili.
  • BlauDivision
    463
    Što će čovjek kada jedan panj Stanko Jurić mora biti kapetan.Najbolji dokaz na kojoj razini su trenutno magarad kada je Jurić kapetan :rofl:
  • Jurki
    8.8k
    Iduce kolo ako budemo pravi rastavit cemo lege na proste faktore.. intenzitet i tempo utakmice između Dinama i propale zadruge jogurtaša je bio barem trecinu jaci
  • Neki tip
    19.4k
    meni to da igraju efikasno ne znaci nuzno da zabijaju puno golova.

    Znaci da im ne treba puno prilika da zabiju, da igraju zato da bi pobijedili, a ne da bi se hvalospjevi igri pisali. Eto, ukratko
  • Markelo
    2.5k
    otišli smo u krivom smjeru. Poanta mi je bila da su meni utakmice Osijeka kao neutralcu dosadne kao što su bile i Dinamove dok nas je Bjelica vodio onome tko nije navijač Dinama. Ja sam tad ćurio ispred Tv, dok bi netko drugi samo okrenuo na neku drugu utakmicu.
  • Neki tip
    19.4k
    ok, kužim, al ja volim taj pragmatični, cilju okrenuti nogomet pa mi posve dobra utakmica. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.