• SAS1987
    13.5k
    Marko Bulat bi mogao biti prejeben igrač :smile:
  • deda
    28.1k
    Josip Drmić na posudbu u Rijeku.
    Yevgen Cheberko iz LASKA na 1,5 godišnju posudbu u Osijek.
  • BBB Sibenik
    4k
    Dinamo navodno zainteresiran za Bulata i zeli ga dovesti!
  • og1986
    2.9k
    Kupujemo pola lige, a ovi ostali su na našoj posudbi. :rofl:
  • deda
    28.1k
    Dinamo navodno zainteresiran za Bulata i zeli ga dovesti!BBB Sibenik

    Ti bi nam trebao biti insider. Šta veli ćaća? :smile:
  • Eduardo
    17.6k
    ne znam zašto već nije kod nas. Bulat u Dinamu je win - win situacija, kako za igrača tako i za klub. Ako ima pameti i strpljenja ne bi trebao previše dvojiti. Ima hrpu primjera hrvatskih mladih igrača koji su pohrlili van na prvi mig ˝velikih˝ klubova i izgubili se u masi drugih mladih talenata.

    #kupujmohrvatsko
  • BBB Sibenik
    4k
    Caca zeli da mali samo igra i tjt. Nije ga caca pusta da ode rano, ovako je igra dvi godine drugu ligu i skupija iskustva.
  • Carrasco
    4.1k
    E danas će biti jako zanimljivo. Osijek - Hajduk od 15h i Lokomotiva - Rijeka od 17:15. Prognoziram pobjedu Lokomotive i neriješeno između Osijeka i Hajduka.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja pak mislim da će Rijeka dobiti sa nekih 1:0, 2:1, moraju se trgnuti nakon zadnjih rezultata a i pritisak na suce mora roditi plodom ko i svima drugima. Lokomotiva je tu najlakša žrtva, nikog nije briga.

    Osijek s druge strane dobiva južnjake, Bjelica mora kad tad apsolvirati njih.
  • cron1ck
    1.6k
    OSIJEK: Ivušić - Miloš, Silva, Škorić, Lončar - Žaper, Brlek - Bohar, Bočkaj, Kleinheisler - Mierez

    HAJDUK: Kalinić - Todorović, Vušković, Simić, Mujakić - Jurić, Nejašmić - Atanasov, Gyurcso, Jakoliš - Umut Nayir
  • BlauDivision
    463
    Podjednaka utakmicu za sada.Tovarija je jako poletna danas za razliku od prošle utakmice.
  • Smotanihaker
    593
    I to je to. Riješio Osijek i taj problem.
  • r1oma
    1.5k
    Kakva golčina Kleinheislera
  • Markelo
    2.5k
    Silio sam se da gledam Osijekovu utakmicu sve dok nisu zabili gol. Dalje vise ne mogu. Taj nogomet boli za gledat a ja nisam mazohist.
  • SAS1987
    13.5k
    nikad ne gledam Osijek pa ne znam u cemu je problem. Toliko su losi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.