• marcio amoroso
    32k

    Ništa bolje nisu zaslužili. Vidim da im je Osijek postao omiljen, imaju za koga navijati.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    bjeličina izjava za pare je :lol:
    pa ono, osvojite prvenstvo, uđite u LP-a, EL, skupite bodove, prodajte par igrača za 10+ milijuna eura pa će i osijek imati 15milja za potrošiti u 15 dana.

    koja je uopće poanta takve izjave u današnjem nogometu?
    isto to može reći praktički svaki trener u HNL-u poslije utakmice s osijekom.
    čujte - osijek dovede santinija, miereza, vukovića, miloša, bohara, a mi igrače tražimo po drugoj ligi. :gasp:
  • immerwieder
    1.2k
    nekako mi se priviđa guranje tovara u europu kroz kup
  • ZgBlue
    484


    Ne mislim da je izjava bila u nekoj negativnoj konotaciji ili traženju alibija. Baš suprotno, Bjelica je htio istaknut to kao vrlinu svoje ekipe, da se unatoč manjem budžetu mogu nosit i sa jačim ekipama (poput Dinama) i da očekuje borbu do kraja....ili sam barem ja to tako shvatio
  • NORTE
    9k
    bjeličina izjava za pare je :lol:db-izbjeglica

    A to možda nije ni 10 milijuna, a kamoli 15. Od svih kupljenih igrača samo 2 su na raspolaganju za ovu sezonu, ostali dolaze na ljeto. Jasno je da nekakav Osijek ima manji budžet od Dinama, ali s toliko para koliko Mađari ulažu pričat o nekakvom srcu protiv love je smiješno. Da je to izjavio Rendulić nakon pobjede u Maksimiru svi bi mu rekli bravo, ovako se možeš samo smijat na te priče.


    Tezko ce uhvatiti poziciju koja vodi u europska takmicenja :smile:SAS1987

    Imaju -13, ne bi im bilo lako ulovit to ionako.
  • marcio amoroso
    32k
    Imaju -13, ne bi im bilo lako ulovit to ionako.NORTE

    Gorica im bježi 13 bodova.
    Rijeka im bježi 4 uz dvije utakmice manje.
  • db-izbjeglica
    12.6k


    kažem, to isto može reći bilo koji drugi trener u hnl-u kada igraju s osijekom.
    recimo, kad osijek jedva pobjedi istru, a što tek kad gorica razvali osijek 4:1?
    totalno nepotrebno i meni osobno totalno gadljiva izjava.
  • NORTE
    9k
    Rijeka im bježi 4 uz dvije utakmice manje.marcio amoroso

    Želim reći da Gnk Rijeka ima dobar kadar za našu ligu i teško će ih Hajduk ulovit. Iduća tekma Hajduka je opet na Rujevici pa ćemo vidjet kako će ta završit.
  • marcio amoroso
    32k

    Tovarija se nada četvrtom mjestu, Rijeka im je bliža nego Gorica.
    Rijeka ima danas Istru koju će realno dobiti, ali onda poslije njih idu u Goricu pa u Osijek i nakon toga im dolaze tovari. To su te utakmice gdje se tovari nadaju da će smanjiti zaostatak.
  • NORTE
    9k
    Jel bilo di govora vezano za to?Navijač Dinama

    Nije bilo govora nigdje vezano za gledatelje ali tu odluku možemo očekivat na proljeće, ne vjerujem da će ova sezona završit bez navijača na tribinama, koliko god vlada "štedila" gdje god može zbog ljetnog turizma, ipak je riječ o boravku na otvorenom i smanjenom kapacitetu.
  • marcio amoroso
    32k
    kažem, to isto može reći bilo koji drugi trener u hnl-u kada igraju s osijekom.
    recimo, kad osijek jedva pobjedi istru, a što tek kad gorica razvali osijek 4:1?
    totalno nepotrebno i meni osobno totalno gadljiva izjava.
    db-izbjeglica

    Ma Bjelica zna sa medijima, zna kako pritisak ili fokus sa momčadi prebaciti na sebe. Upravo to je uradio ovom izjavom.
    Sve šta on radi ima nekog smisla.
  • xavier
    11.1k
    Stvarno radite dramu gdje za tim nema nikakve potrebe. Puno vas je ovdje o njemu pričalo na sasvim drugačiji način kad je bio trener Dinama. Onda je bio sve naj da bi vam osjednom počele smetati njegove izjave od kad je trener Osijeka.

    No on se nije promijenio. Bio je i ostao odličan trener, ali što se tiče njegovih izjava, tu je uvijek bio sve samo ne objektivan ili nekakva moralna vertikala. I dok je bio kod nas dizao je Mamiće u nebesa, govorio kako ne komentira suđenje kad su greške bila u korist Dinama da bi sasuo drvlje i kamenje po istim tim sucima kad bi oni donijeli odluku kontra Dinama.

    I sve je to bilo očekivano. Tko je sad očekivao nešto drugo, taj ga očito nije dobro upoznao dok je bio naš trener. Da ne govorimo kako itekako ima razloga biti ljut na Dinamo, a kad govorimo o moralnosti i objektivnosti trenera, naš trener je Zoki Mamić...
  • marcio amoroso
    32k
    Da ne govorimo kako itekako ima razloga biti ljut na Dinamo,xavier

    Sve do riječi potpisujem osim ovoga. On na Dinamo nema razloga biti ljut. Uzeo je neka 2 milijuna i postao zvijezda na osnovu Dinama. Daj da mene netko tako zajebe ako je to zajeb. Svima je bilo jasno da mu je kraj nakon povratka Zorana u klub. Za njega je ispalo odlično.
  • xavier
    11.1k


    Ja nisam napisao da je on financijski loše prošao, dapače, nego da ima pravo biti ljut i apsolutno stojim iza toga.

    A ako je on "postao zvijezda na osnovu Dinama", tko je branio svim trenerima prije njega da to postanu?

    Imamo temu o bivšim igračima i trenerima i ne sramim se reći da mi je upravo on najdraži u toj kategoriji. Sigurno draži od jednog Modrića koji em je imao manje uspjehe s klubom em je oštetio klub za ogroman iznos novca.
  • marcio amoroso
    32k

    Tko je rekao da je netko branio ostalima da postanu zvijezde? Ja sigurno ne.
    Tebi najdraži od svih bivših igrača i trenera? Može ti biti najdraži, ne brani ti nitko. Samo me zanima zbog čega bi on trebao biti ljut na Dinamo.?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.