• vjeko1701
    5.9k
    Bude mi ga žao...malo je spor xD
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Biti navijač Dinama...ah

    Pa kao da on vodi ovaj profil :roll:
  • Kwedi
    3.8k
    https://telesport.telegram.hr/kolumne/nogomet-narodu/dinamo-reset/

    odličan Holiga, super mi je termin koji koristi u tekstu "Obitelj"
  • Crusades1986
    9.7k
    Kup ipak 7.10. navodno
    EDIT: zanemarite
  • Dino
    2.2k
    On tek sad skuzio da je navijanje za Dinamo mazohizam?Infinity

    Cim sam vidio naslov, pomislio sam na tvoje postove o mazohizmu.

    Covjek ocito cita Zonu
  • Mali dioničar
    14.1k
    Vezano za sponzora na Dinamovom dresu - ajde nije Lana baš neka mikro kompanija - ima prihoda 150 milja kuna i dobiti 7-8, usporediva je s Hajdukom po financijskoj veličini.

    Ali je nevjerojatno vidjeti da mega kompanija tipa PPD koji ima 7 do 8 milijardi kuna prihoda i 100tinjak milja kuna dobiti godišnje i očigledno ga zanima sport, nije recimo sponzor Dinama. Jasno je da ne može biti sponzor Hajduka zbog Tommyja.

    Bez obzira na to, drago mi ih je vidjeti na dresu Zrinjskog.
  • Neki tip
    19.3k
    Bome jedan od jačih Olivarijevih tekstova u žestokoj konkurenciji vlastitih..

    Ne može se čovjek dovoljno načuditi i nadiviti umješnosti Dinamovih pregovarača pa implicitno i gluposti Leipzigovih što su sve u stanju dati..

    Da se razumijemo, ovo je u normalnim okolnostima odličan transfer, ali me njegov tekst podsjeća na top shop prodaju blendera..

    pdwnc7knvhp5bd9r.jpg

    On ne samo da sjecka, melje, miksa, on i sam samcat za vas popije sok!? Probavi ga, ispiša i ponovno filtrira da opet ujutro imate sve svježe baš kao da ste maloprije ubacili naranču i šaku borovnica!?
  • Mali Zeus
    9.6k
    Bolesno je da je lik kakti športski novinar koji se 90 posto vremena bavi dinamovim transferima i uživa nabrajati koga se sve može prodati i za koliko. Sportski dio njegovog pisanja se obično svodi na - dinamo mora pokazati da je bolji. Nije jedini naravno što se sportskog znanja tj neznanja tiče, ali fascinantno je da se čovjek cijeli život bavi nogometom a vrhunac mu je napisati s kojom će formacijom dinamo igrati.
  • xavier
    11.1k


    Da ne bi bilo nesporazuma, kako sam već i napisao, da smo normalan klub, nitko ne bi rekao riječi protiv transfera Gvardiola. Jasno je da svakako neće ostati kod nas još 5-6 godina i sasvim je racionalno prodati ga za takav novac (jer 30+ milijuna u Dinamu neće vrijediti, očito postoji neka psihološka granica iznad koje klubovi jednostavno ne žele platiti igrača iz HNL-a) te onda to potrošiti na dva stopera još bolja od KTC-a iz najboljih dana i ostatak spremiti za "četvrtinu" stadiona. No tu se vraćamo na ono da nismo normalan klub i naravno da znamo kamo sve ovo vodi...

    No za Olivarija nemam riječi. Znači on se ne može načuditi kako je Dinamo dobar posao ispregovarao jer "nitko nije očekivao da bi se za njega moglo dobiti toliko"...osim što je Leeds dao bolju ponudu u isto to vrijeme. Ok, naravno da ne možeš igrača prodati u klub u koji ne želi, ali ponuda je bila tu i samim tim je ovo što Olivari piše smiješno. Apsolutno je odvratno kako novinari "svršavaju" na izlazne transfere i pišu kako su to "poslovi iz snova". Inače je u svakom normalnom klubu posao iz snova valjda kad dovedeš odličnog igrača, a ne kad ostaneš bez njega.
  • NORTE
    9.1k
    nevjerojatno vidjeti da mega kompanija tipa PPD koji ima 7 do 8 milijardi kuna prihoda i 100tinjak milja kuna dobiti godišnje i očigledno ga zanima sport, nije recimo sponzor Dinama.Mali dioničar

    Vjerojatno nemaju interesa za hr nogomet.
  • NORTE
    9.1k
    Inače je u svakom normalnom klubu posao iz snova valjda kad dovedeš odličnog igrača, a ne kad ostaneš bez njega.xavier

    Ovo bi imalo smisla kad ne bismo pisali o Gvardiolu, nego o Petkoviću ili Olmu. Prodat nekoga ko ne radi nikakvu razliku na terenu, dapače, za velike novce je apsolutno potez godine. Ovo je samo putokaz Dinamu gdje ulagati i kako živjeti na visokoj nozi.
  • xavier
    11.1k
    Ovo bi imalo smisla kad ne bismo pisali o Gvardiolu, nego o Petkoviću ili Olmu.NORTE

    Nisam siguran jesi li pročitao cijeli post s obzirom na dio koji si izvadio iz konteksta.
  • Neki tip
    19.3k
    Vjerojatno nemaju interesa za hr nogomet.NORTE

    A imaju interes za BiH nogomet? :brow:

    PPD je jaka firma, ali s isto tako jakim političkim vezama i interesima i ne ulaže nigdje pa ni u Zrinjski zbog toga što "ima interesa za nogomet". U Hrvatskoj im više nije ni potrebno ulagati u sport (rukomet je kikiriki, a utemeljeno na osobnoj povezanosti), dok u Mostaru imaju "zgodnih ideja i planova" s jednom velikom, a uništenom firmom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.