• Infinity
    14.9k
    Sezona 2019/2020 je iza nas i polako se okrecemo ka novoj.

    Ocekujemo bitke na cetiri fronta i nadamo se uspjesima. Dinamo je sigurno prvi favorit za osvajanje HNL-a, a valjda cemo nakon dvije sezone posta uzeti i trofej Kupa. Superkup igrat ce se na proljece, a protivnik ce nam biti Lokomotiva ili Rijeka.

    Europski put zapocet cemo u drugom ili trecem pretkolu Lige prvaka, ovisno o raspletu u osmini finala trenutno nezavrsene europske sezone.

    Vec smo doveli nekoliko novih igraca, nitko nije prodan i za ocekivati je jos jacu ekipu ili da budem iskren, ocekujem pojedinacno jace igrace, kakvi cemo biti kao ekipa sam Bog zna. Tu se javlja problem trenera (i svega drugog), pa mogu komotno citirati dedu na otvaranju teme za sezonu 2019/2020 Teški su dani za nama, tmurni oblaci nikako da se razmaknu s Dinamovog neba. Odustati ne smijemo i nećemo.

    Raspalite, pisite, zivcirajte se koliko mozete, psujte u granicama normale, ne vrijedjajte druge forumase i ono najbitnije, ne vrijedjajte Dinamo!!!
  • Navijač Dinama
    6.8k
    prijedlog, naravno ako može, da se ova tema stavi skroz gore na početnu temu ove kategorije( Dinamo Zagreb), baš kao što je to tema za prošlu sezonu bila :smile:
  • Infinity
    14.9k
    Postavljeno. Zaboravio s obzirom da teme nikad ne trazim u kategorijama, nego ih listam kroz All Discussions gdje mi onda izbacuje cijeli forum poslagan po najnovijim upisima.
  • xavier
    11k
    s obzirom da teme nikad ne trazim u kategorijama, nego ih listam kroz All DiscussionsInfinity

    Ja sam mislio da svi radimo tako...još gledam i ne razumijem na što kolega misli :smile:
  • Stihl
    3k

    Ja ga razmem :grin:
  • Infinity
    14.9k
    Ja sam mislio da svi radimo tako...još gledam i ne razumijem na što kolega misli :smile:xavier

    Ima forumasa koje neke teme ne zanimaju, tj. neke kategorije pa onda na taj nacin listaju. Meni je i u tom slucaju lakse kroz All Discussions. I mene neke teme ne zanimaju, ali ih otvorim samo da bude oznaceno kao procitano i brisem dalje.
  • Stihl
    3k

    A čuj to...nisam ni znao da to postoji, sad sam i ja našao taj All discussions. U pravu ste, bolje je preko te opcije.
  • xavier
    11k


    U principu me većina tema zanima, ali svakako bih sve otvorio jer bi mi smetalo da nešto ostane nepročitano :lol:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ma najlakše preko all discusions.
  • Crusades1986
    9.3k
    E odlicno da ste s ovu temu pokrenuli, s ovim ste mi sad olakšali život :rofl: puno je krace nego otvarat temu po temu i gledat jel ima sta novo
  • Morales7
    184
    Evo pa da krenem o momčadi Dinama za sezonu 20/21. Neka moja viđenja
    Golmani: Livaković, Zagi i Josipović / ako ne ode Livi naša najbolja linija. Ako ode opet Zagi mi je odličan, tražio bi mu eventualno onda neku zamjenu odnosno trećeg golmana.

    Obrana: RB: Stojke, Moha, Pinto i Kara. Evidentan višak. Pinto i Stojke(dosegao svoj max) otpadaju

    CB: Teo, Dilvaer, Dino, Milić, Gvardiol i Šutalo. Ako dođe Sigali zahvalio bi se Dilaveru, a Šutalo na posudbu. Prvi par bi mi bio Sigali i Teo

    LB: Leovac, Moubandje i Danićić. Leo neupitan, Moubandje prodaja i Danićić posudba(protiv Varaždina pokazao potencijal). Treba nam sigurno novi lijevi bek kao konkurencija Leu.

    DM: Moro, Ademi, Djira ( Djira posudba mislim da mu trebaju utakmice, vratio bi Đuraseka)

    CM/AM: Ivanušec, Jakić, Gojak, Majer. E tu mislim da trebamo 1 igrača, tip igrača poput Caktaša, Pašalića(igrači koji znaju iz drugog plana ući). Prodaja Gojaka, također mislim da je svoj maksimum dosegao.

    LW: Oršić, Menalo, Marin. Ima mjesta za svu trojicu tu ne bi ništa dirao

    RW: Kadzior, Kastrati, Hajro, Čuže. Prodaja Hajre, posudba Čuže.

    ST: Petko, Kule i Gavro. Kule posudba, također bi doveo još jednog igrača.

    Postava: Livi, Moha, Sigali, Teo, Leovac,Moro, Ademi, Ivanušec, Kadzior/Kastrati, Orišić i Petko
  • Eduardo
    16.8k
    LW: Oršić, Menalo, Marin. Ima mjesta za svu trojicu tu ne bi ništa diraoMorales7

    U ovom trenutku ni Marin, a ni Menalo nisu dostojne zamjene. Marin posudba, Manalo prodaja. Pročešljati tržište i potražiti prihvatljivo i dostupno riješenje koje će biti koliko toliko konkurentno Orši, jer ova dvojica to nisu.
  • Morales7
    184
    Oršić je u europi neupitan. Za HNL nam ova dvojica daju oke opcije po mome mišljenju
  • Infinity
    14.9k
    Slazem se s Eduardom. Menalo po meni nije igrac za Dinamo i prodao bih ga dok ima dobar ucinak u Sloveniji i kakvu takvu cijenu. U suprotnom nova posudba. Orsi treba konkurencija, ali ako se ne nadje ostavio bih ipak Marina za kojeg bi mi prva opcija bila da ga posaljem na posudbu u sto jaci klub.
  • Eduardo
    16.8k
    što ako se Orša npr. teže ozlijedi? Riskirao bi s ovom dvojicom? Je ne bih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.