• Kwedi
    3.8k
    Sportske, Sportske!

    Kupite Sportske!

    Pomozite Hanza mediji, protiv pdf izdanja!

    Sportske, Sportske...

    https://we.tl/t-K3ocM4UVjK

    23.9.2020.
  • Beli
    149

    Kwedi, svaka ti dala. Svako jutro Zona je prvo sto otvaram i citam Sportske.

    Btw, referirajuci se na clanak Nicote, dosada. Vjerojatno nema o cemu pisati pa random temu izabere... i mogao je navesti par imena koja bi mogla biti 'novi dragulji' :clap:
  • Beli
    149
    Da odradimo posao za novinare Sportskih. Evo liste igraca koji bi mogli biti 'novi dragulji' u iduce 2-3 sezone. Naravno, uvijek se moze dogoditi neki Jozo Simunovic ili Marko Gjira.

    Vratari: N.Cavlina (DIN2), Zadro (U19)
    Stoperi: M.Zivkovic (U17)
    L.bek: F.Brekalo (U19), Klancir (U17)
    Z.vezni: Tomek (U19), Duvnjak (DIN2)
    O.vezni: Julardzija (DIN2), I.Saranic (U19), M.Baturina (U19), Vasilj (U19)
    Krila: Crnac (U19), Kanizaj (U19), G.Rukavina (U17)
    Napadac: Barisic (DIN2), Culjak (U17)

    Ostali koji bi mogli iskociti u prvi plan: R.Jurisic, Jurcec, N.Jankovic, Karrica, T.Krizmanic, I.Vidovic, Alghoul, Novak-Stanko, Lukanic...
  • Kwedi
    3.8k
    Vjerojatno nema o cemu pisati pa random temu izabere...Beli

    to me smeta kod SN-a.

    okej, režimski novinari.

    al da im je najveći domet tekst o transferima kaj im netko šapne iz kluba, baš užas.

    imaju jaku firmu iza sebe - da recimo u tjedan dana naprave ovakav raspored tekstova:

    1. ponedjeljak - taktička analiza utakmica prve i druge momčadi, intervju s igračem prve momčadi
    2. utorak - intervju s bivšim igračem i intervju s igračem druge momčadi
    3. srijeda - intervju s nekim iz kluba [kuharica, oružar, Plavko, Zoki, Lessi, Mirko, Vlatka, Amra, Krešo, Iva, Miro, Stojan, Kafe und Kolač...]
    4. četvrtak - intervju s igračem, najava novog kola, crtica iz povijesti tipa iz koje firme je Zdravko nabavljao stirpor za sjedalice ili koliko goblena mjesečno Božica uspije napraviti...
    5. petak - povijest, statistika, poznati igrači u jednom i drugom klubu protiv protivnika koji igraju plus pressica ko najava utakmice
    6. subota - utakmica, izjave igrača, trenera, kako su igrali, bla... najava druge HNL i nastupa druge momčadi
    7. nedjelja - druga momčad - utakmica, izjave igrača, trenera, kako su igrali, bla... prva momčad "Šutalo vrijedi 50 milijuna" i sl.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ko hebe bratta ko cigana. Dajte najte.
  • NORTE
    8.9k

    Automatski sam pomislio na Modrića koji je transferiran mjesec dana prije Eura. Baš mi je u glavi to da se gotovo nikad nije prodalo igrača netom nakon velikog natjecanja, iako ruku na srce nije baš da smo imali nekog prvotimca repke ili kvalitetu kao sad Livakovića i Petkovića. Gledajući tvoj spisak slabo se i prodavalo unatoč "guranju u repku" a i činjenica je da igrači u pravilu dobe pravu priliku u repki tek kad zaigraju vani. Petković je dokazao da je superkvaliteta i igrač za udarnu postavku repke, kao i Livaković i bila bi šteta da odu prije Eura. Za Gojaka slično vrijedi, ima kvalitetu, igra za repku i ima priliku otić na Euro. Evo to su 3 igrača na testu 'prodaja prije Eura', tim više što je s razlogom odgođen, tržište tek treba ojačat nakon njega.
  • Infinity
    15.2k
    A gledaj. Modrica se jeste prodalo par dana prije prvenstva, al imaj na umu da je Modric bio i na SP u Njemackoj. To je ono sto sam govorio za Vrsaljka. Mozemo ga uzeti za negativan primjer kao igraca koji je otisao pred veliko natjecanje, ali mozemo gledati i kao pozitivan primjer kao igraca koji se u slucaju Vrsaljka zadrzao godinu, a u slucaju Modrica zadrzao cak dvije godine nakon sto je s reprezentacijom bio na velikom natjecanju. I Modric i Vrsaljko su u Dinamu igrali kao igraci s iskustvom EP/SP. Meni je to pozitivnije nego guranje da ih se odmah proda, mada se ruku na srce Modric trebao zadrzati jos barem 2-3 mjeseca. Nekako sumnjam da je za njega bilo vise ponuda i da su sve izgledale bezveze u odnosu na onu iz Tottenhama, pa su se bojali da veca nece stici, a i da ce Tottenham odustati. Cisto sumnjam da se Mamic tad nije mogao dogovoriti s Modricem, jer su se ocito sve dogovorili.
  • Mali dioničar
    14k
    Modrić je sam sebi osigurao transfer partijom na Wembleyu za 3:2 tak da je bilo teško očekivati ga i nakon Eura u Dinamu. Iako da, imao je ugovor na 10 godina pa nije bilo ni nemoguće.
  • Infinity
    15.2k
    Istina, on je vec bio na transfer listi, ali pricamo o tome da ga se moglo zadrzati dok Euro ne zavrsi pa onda pregovarati. Cisto sumnjam da ovi to ne bi napravili ako se mogla nanjusiti bolja ponuda.
  • Mali dioničar
    14k


    Bi sigurno, ali meni se čini da su svi mislili da je na vrhuncu i moći i cijene tada - demoliranjem Lamparda i Gerrada na Wembleyu, studeni 2007. Vjerojatno su smatrali da bi mu cijena pala ako bi Hrvatska ispala u skupini koja realno nije bila teška.
  • Kwedi
    3.8k
    2uzp3uoevc2bq8hj.jpg
    Koja dramaturgija u naslovu :lol:

    Evo i SN-a, 24.9.2020.
    Attachment
    1_PDFsam_7673 (24M)
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ostali smo mi zadnju nadu davnih dana, zato i navijamo za Dinamo haha
  • ZGBhoy
    1.7k
    Hvala na jutarnjoj lektiri
  • Infinity
    15.2k
    On tek sad skuzio da je navijanje za Dinamo mazohizam?
  • Kwedi
    3.8k
    meni je apsurdniji ovaj dio "točka puknuća"

    igrat će grupu eurolige, od transfera će završit godinu na nuli ili plusu, momčad je i dalje pet razina iznad konkurencije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.