• Mali Zeus
    8.7k
    Uglavnom da se vratim na temu, ako smijem, čisto je zadovoljavajuće, da ne kažem odlično kako bratta .ebe bjelica. Samo što više izjava i intervjua da i dalje uživamo.
  • Kwedi
    3.8k
    22. 9. 2020.
    Attachment
    1_PDFsam_7662 (23M)
  • Mali dioničar
    13.4k
    Dinko Jeličić smijenjen u Rudešu, Carević novi trener.

    S obzirom na to da je Rudeš često usputna trenerska stanica za Dinamov stručni stožer, bilo bi zanimljivo da u Maksimiru dodje do prevrata pa da Carević postane trener Dinama. :lol:
  • Baneki
    696
    Ne znam kakav je trener ali se sjećam da sam rijetko vidio prgavijeg igrača.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Imao je ne baš uspješnu epizodu u Dragovoljcu.
  • markoli
    1.6k
    Da, sjećam ga se i ja kao prgavog lika, ali ovo što sam gledao nekakve njegove intervjue u kontekstu trenerskog posla i komentatora čini mi se kao normalan lik.
  • Nolifer
    5.9k
    Ako je Zokiju, jedini problem Bjelica, nek radje šuti i neka se prije pobrine za svoju budućnost, jer ako se ikada aktiviraju optužnice, eto i njega u Hercegovini ili gdje već....
  • Infinity
    14.9k
    Meni jedna stvar nije jasna. Zoran se toliko zeli dokazati da je bolji od Bjelice, a rasprodat ce ekipu. On il nije svjestan svoga neznanja ili nije svjestan nemoci rasturene ekipe. Naravno, cilj im je izvuci jos love, al zasto onda sebi kao treneru rusi kredibilitet? Pa da je Krznaru dao da vodi ekipu kao prvi trener imalo bi mi savrsenog smisla ili bilo kojem treneru. Ovako SD Zoran radi protiv trenera Zorana. Sutra ako prodaju Gojaka i Gvardiola, pa prekosutra dovedu 3-4 top pojacanja imat ce mi smisla, ovako nema.

    Zoran je pokazao da je sposoban i da sjebe titulu u HNL-u, a mislio sam da to nije moguce. Nema sanse da to svjesno uradi, osim ako zna da mu se blizi kraj, uzima sta moze i bjezi. Oni nemaju nista od toga da Dinamo sutra propadne. Unistili bi ga davnih dana da im to odgovara, al zasto unistiti tvornicu novca? Njima je u interesu odrzati Dinamo mocnim, a ovih dana rade suprotno. Da su doveli nekog trenera koji ce na kraju biti zrtveno janje, pa OK. Ovako mi je previse nelogicnosti.
  • marcio amoroso
    31.4k
    I meni iskreno nema logike.
    Po meni su dvije mogućnosti, jedna je da prodaje sve što se može prodati i bježi jer ima informacije o pravomoćnoj, druga je da ima spremnih 5 igrača na lageru.
  • Bosna86
    11.1k
    druga je da ima spremnih 5 igrača na lageru.marcio amoroso

    Ovo se nikad nije dogodilo, čak i kad se ulazilo u lp.... Da znam da im je ovo zadnja sezona, nekako bi preživio ovu godinu
  • marcio amoroso
    31.4k
    Da znam da im je ovo zadnja sezona, nekako bi preživio ovu godinuBosna86

    Svi bi ovo gore tvoje potpisali.

    Kad je prošli put bio trener dobio je jebacka pojačanja. Ne razumijem iskreno ništa, jer sa dobrim rezultatom sam sebi diže trenerski rejting. Neke se jebene igre igraju.
  • Kwedi
    3.8k
    Dobro, nije da prodajom Gvardiola momčad biva slabija.

    Isto i Gojak, ja ga ne bi prodavao i ima dosta "obožavatelja" al ne sumnjam da imaju već rezervnu opciju za osmicu.


    Naravno, ima nešto u treneru međutuoa Dinamo da ga vodi Božica Barišić je USS Enterprise u odnosu na konkurenciju.

    I mislim da svi malo previše podcjenjujemo mlađeg četnika kao trenera.
  • marcio amoroso
    31.4k
    I mislim da svi malo previše podcjenjujemo mlađeg četnika kao trenera.Kwedi

    Ja ga osobno ne podcjenjujem, čak mislim da je neloš trener, samo je trenersko znanje nebitno ako je ekipa protiv tebe.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Što se realno moze i vidjeti u malim neforsiranom freskama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.