• NORTE
    9k
    354 gledateljaCrusades1986

    Toliko Zoka i uprava zaslužuju. To je pozitivno. Ako se bezumnost naređenja policiji nastavi bit će gledatelja još i manje, a Zoka će u miru moć vodit tekme. Bjelica sigurno nikad više neće bit u Dinamu. Ni jednom kad Mamića ne bude, nema šanse da mu Osijek ne bude jedini klub u Hrvatskoj. On je sad tamo alfa, menadžer, Osijek će sad još više rast.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kako bratta grebe Bjelica, divota za gledati i čitati. :love:

    Al dobro je, SN i Breko dali platformu da nam kaže svoje poslanice i mišljenje o svemu. Samo još fali da nam kaže svoj stav o covidu i svjetskoj krizi.

    Bjelica odličan odgovor, kad vidiš da netko jako priča o tebi i jako ga mučiš samo jedna rečenica je najbolji odgovor i to jedna efektna.
  • Kwedi
    3.8k
    Nepotrebna drama sa whatsapp statusima kod Bjelice.

    kod Breke se Bjelica i Osijek skoro nisu spomenuli.

    Zoka je kao i kod Blažička žešće posrao Boyse, malo Hajduka.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Zašto se emisija onda zvala nk Osijek?
  • Kwedi
    3.8k
    di se tak zvala?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tema je bila nk Osijek, treba 2 klika mišem da se to vidi.
  • Kwedi
    3.8k
    ajd daj ta dva klika mišem.

    u emisiji se rijeka i hajduk više spominjali nego osijek
  • Mali Zeus
    9.3k
    Neću ja klikati mišem umjesto tebe. Imaš google, imaš tipkovnicu. :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    znači pišeš napamet :cool:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ja ne znam zašto ti sad .ebeš po tavanu. Na facebook stranici emisije je pisalo da je tema nk Osijek kad si već tako lijen. Uostalom čak i da se nije pričalo o Osijeku ili vrlo malo ona Bjeličina slika se može odnositi i na ono što je Mamić napričao u SN-u. Uhvatio si se potpuno nevažnih detalja.
  • Kwedi
    3.8k
    prvo veliš da se emisija zvala nk osijek, a nije.

    pitam di piše, nisi provjerio već pišeš napamet.

    na fbu

    "NAKON GOSTOVANJA U EMISIJI "SPORT NEDJELJOM" ZORANA MAMIĆA, ROMEA JOZAKA I NOVINARA ŽELJKA JANKOVIĆA, A NA TEMU "NK OSIJEK" OGLASIO SE I "PROZVANI" TRENER NENAD BJELICA...NA SVOM STATUSU JE SAMO KRATKO OBJAVIO..."

    dakle, oko lijenosti, klikanja.. u emisiji bilo deset tema.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Velika razlika, naziv emisije i tema.

    Pobijedio si, svaka čast. :clap: :up: :ok:
  • Kwedi
    3.8k
    hvala.

    a drugi put onda provjeri prije pisanja napamet :kiss:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Može, trudit ću se i ubuduće ću paziti da mi ne pronađeš grešku. Ovo je bilo nedopustivo s moje strane.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    a drugi put onda provjeri prije pisanja napamet :kiss:Kwedi

    Kao da je meni pisano :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.