• Crusades1986
    9.7k
    Al najjača izjava mlađeg kriminalca je da ispada kao da je Bjelica isključivo svojom zaslugom napravio rezultat i da se prešućuje činjenica da mu je klub dao bazu za rezultat (odabir igrača i sportska politika).

    Pa dao je i tebi bazu kad si bio trener i to veću nego svim ostalim trenerima do sada pa u 2 godine u Europi nisi osvojio 10 bodova ukupno klošaru.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Pročitao sad i sere mi se..ne kužim kako Morales priča o troškovima a nek mi kaže zašto dinamo ima 300-350 miliona troškova. Konzervativno ću reć da je barem 50 miliona crnih i mutnih troškova koji idu potrebitima (razvoj Međugorja i slično). A koliko se uptedilo na plaćama sad..nekih par miliona kuna..sad bi dobili 35 da su ušli u playoff a ušli bi da je normalna atmosfera
  • Keyser Soze
    8.1k
    Zoran Mamić za SN: Svi ističu “Bjelica i njegov stožer”, da, sjajan posao, radi se o sjajnom treneru. Iako, ja moram biti iskren, meni je to famozno proljeće nakon 50 godina - super, ali igrali smo osminu finala, jesmo dobili medalju za to, što se dogodilo?

    je li moguće da je klaun ovo izjavio? Koliko patetičnosti nevjerojatno.
  • flexXy
    1.9k

    Egomanijak odvratni. Moze mu se od prije izvuci barem 50 izjava di on i zdravko dobiju erekciju pri spomenu europskog proljeca. Pod krinkom borbe za to proljece su i trosili bolesne pare za pojacanja iz portugala,brazila,itd.
  • Markelo
    2.5k
    Zoku očito pogađaju kritike i suporedbe s Bjelicom. Ne sjećam se je kad imao ovakav "meltdown" u medijima.
  • Kwedi
    3.8k
    Nije meltdown. Kod Blažička u emisiji bili su slični odgovori, bio je miran jedino je bilo manje Bjelice zbog naravno činjenice jer ovaj nije postao trener Osijeka
  • Nolifer
    6.7k
    Koji kompleksas ovaj Zoka JR. Mislim, jedino su Bjelica i njegov strucni stozer, zasluzni za onaj uspjeh. A ovaj kvazi strucnjak nije vrijedan spomena. Da je neki drugi trener dobio bi otkaz. A ovaj bez srama i morala sjedi idalje... Gade mi se svi...
  • xavier
    11.1k
    jedino je bilo manje Bjelice zbog naravno činjenice jer ovaj nije postao trener OsijekaKwedi

    Ovo je zapravo trenutak koji je promijenio puno toga.

    Odlučili su se riješiti Bjelice i znali su da navijači neće biti baš oduševljeni, ali nije ni prvi ni zadnji put. Jovićević će preuzeti ulogu tampon zone, a na ruku im je išla i činjenica da se igralo bez gledatelja. Računali su da će se sve prije ili kasnije smiriti, a na Bjelicu će svi pomalo zaboraviti nakon što ode negdje daleko od hrvatskog nogometa.

    No početkom mjeseca dogodilo se nešto o čemu nisu uopće razmišljali. Bjelica ne da nije otišao daleko nego se vratio u HNL. I još dodatno na to, Zoki je uspio ispasti od mađarskog kluba što se nikad nikom nije dogodilo. Naravno da su im se odmah upalili svi alarmi i treba sad upregnuti sav PR kako bi se ljudima objasnilo da "nije sve tako kako izgleda".
  • NORTE
    9.2k
    famozno proljeće nakon 50 godina - super, ali igrali smo osminu finala, jesmo dobili medalju za tonamodi grebza

    Bravo Zoki majstore! S ovom izjavom otvorit temu o treneru s optužnicama.
  • LovroZG
    1.3k
    Ako je ovo istina, a ne vidim zašto ne bi bila, onda je Bjelica bio već mislima daleko od Dinama ako je uzeo 40% manju isplatu. Nije Bjelica cvijeće u ovoj cijeloj pričiMorales7

    Bjelici je u tom trenutku bio otpušten stožer i klub nije pristao ponovno ih zaposlit. Bjelica to naravno nije htio trpit pa je otišo.

    A i ranije se bez ikakvih pregovora javno zatražilo od svih u klubu da pristanu na smanjenje plaća šta se naravno nije prihvatilo i to je razumljivo. Pogotovo ak se uzme u obzir da klub navodno nije htio isplatit i neke premije igračima za veljaču i ožujak, dakle za nešto šta su igrači već odigrali.
  • Bosna86
    11.6k
    S obzirom da nas vrli stručnjak daje intervjue isključivo fikusima, napisati ću par pitanja pa se možda koji novinar usudi pitati

    Ako je istina da su igrači ušli u LP, kako su onda ispali u 3 pretkolu?
    Zašto je trener Dinama ako ga ne žele ni igrači ni navijači?
    Zašto sposobna uprava igra ključnu utakmicu sa dijetetom od 18g?
    Kako se sposobna uprava našla u situaciji da nema zamjene za oba krilna igrača?
    Tko je iz sposobne uprave skautirao i doveo Danicica, iz aviona se vidi da nije ni blizu igrača za Dinamo?
    Kako je moguće da sposobna uprava nije u stanju riješiti probleme zvane Hajrović i Atiemwen? S obzirom da im je zbirna plaća oko milijun eura, to i nije tako mali problem
    Zasto su svi glavni igrači od prošle godine u velikom padu forme?
    Tko su ti pomoćnici Zorane? Cluj nam je dao golove na način na koji su svi novinari pa i neki forumaši ovdje upozoravali, Ferencvaros nas je pobijedio na isti način na koji su pobijedili i Celtic? S kim si se to okružio
    Ako je prezimljavanje u Europi pickin dim, kako je moguće da ga nikad nije ostvario sposobni Zoki?

    Evo par pitanja od mene, a dalo bi ih se još naći
  • NORTE
    9.2k
    Tko je iz sposobne uprave skautirao i doveo Danicica, iz aviona se vidi da nije ni blizu igrača za Dinamo?Bosna86

    Bosna iz tvojih očiju šiklja krv!


    Ako je prezimljavanje u Europi pickin dim, kako je moguće da ga nikad nije ostvario sposobni Zoki?Bosna86

    Nije lako ne izgubit kod jedne Astre u gostima, lako je pričat. Zoki ostaje trener do daljnjeg jer ga od korona-prezimljavanja dijeli tekma s amaterima na Maksimiru.
  • Bosna86
    11.6k
    Bosna iz tvojih očiju šiklja krv!NORTE

    Ma kakvi... Ja nemam ništa protiv dovodjenja igrača tipa Gojak ili Milic koji su mladi i iskoče u nekoj okolnoj ligi ili u mladjim uzrastima... Čak i dovodjenje Kulenovica mi ima logike jer je posljedica Petkovića... pola milje, milja za igrača od 18-20 g mi je skroz normalna i zdrava politika... Danicic mi smeta jer nije mogao igrati ni u Zvezdi ni u Vozdovcu, a u slučaju ozljede Leovca je prva opcija.... To je štetno i pogrešno jednako kao i Atiemwen i Andric koje dovodiš unatoč treneru i njegovoj želji
  • Carrasco
    4.1k
    Nakon 7 mjeseci se vraća Dino Perić. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.