• Crusades1986
    9.7k
    I molim da se naznači "smanjivanje plaća bez prigovora i pregovora"
    To je poanta cijele priče.
  • xavier
    11.1k


    Koliko ti godina imaš? 7?
  • Smotanihaker
    592
    Pa zbog ljubavi prema Dinamo oni to sami sebi uplaćuju. Da ih nitko ne optuži da su nešto pošteno iz Dinama uzeli.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Morales je ispo naivna sobarica
  • Morales7
    184
    a koliko je bilo rashoda u te dvije godine? Svaka medalja ima dvije strane. Koliki su bili prihodi npr Arsen Liverpoola pa ne vidim da su se nešto tamo bunili. Sad pitanje za tebe, jesi ti zaposlen i jesu tebi smanjili plaću?


    Edit: u to vrijeme na gotovo svim portalima je bila anketa na čijoj ste strani, opravdavate li upravu Dinama i svi su bili da su na strani Dinama. Izgleda da su svi ljudi mamičevci..
  • xavier
    11.1k
    A i ja stvarno ulazim u svakakve rasprave :roll:
  • Crusades1986
    9.7k
    Pa bilo je rashoda, da. Kad se dio ukrade, dio se baca za kupnje Kulenovića, Belog, Komnena, Vasilja, Karačića i još 3 desna beka koja se ima na plaći, dio se daje za još uvijek nezatvoren kredit na Malti, dio ide za plejke, đakuzije, dio ide u Hercegovinu za zaštitare BMW i jahtu, dio ide za službeni auto Rožiću i tak.
    Da, rashodi su veliki.
  • Mali dioničar
    14.2k
    @Morales7

    Tvoja je tvrdnja da je Bjelica u Dinamu bio zbog novca istinita.

    Kao prvo, čovjek je nogometni trener. Biti trener u Dinamu koji ima ciljeve više od bilo kojeg kluba u HNL-u je pitanje kompenzacije odnosno novca.

    Kao drugo, dobri rezultati u Dinamu u kombinaciji sa Bjeličinom igračkom karijerom su mu mogli otvoriti vrata nekoliko Liga u zapadnoj Europi, ali eto to se za sada nije dogodilo.

    Kao treće, dobar odnos sa Dinamom odnosno Mamićima može biti fini poguranac za mjesto izbornika reprezentacije koja ima 2 medalje sa Svjetskih prvenstava. Gle čuda, obje medalje su se dogodile dok Mamići nisu imali pristup avionu osim ako ne računamo Ćirino izbacivanje Nike Kovača iz aviona za Francusku 98 i uguravanje Zokija kao 23. igrača tamo.

    S druge strane, Bjelica je napravio u 2 godine rezultat kakav Mamićima nije uspjevalo u 18 godina prije toga. Bjelica je zaposlenik i kao takav je imao Ugovor s klubom.

    Temeljem čega su mamići svih ovih 20 godina dobivali novac od Dinama (prvenstveno mislim na Zdravka jer je Zoki bio igrač i SD, a Zdravko tvrdio da radi za 5 tisuća kuna).

    Dakle, molim te odgovor na konkretno pitanje inicirano tvojom tvrdnjom da je Bjelica bio u Dinamu samo zbog novca;

    ZBOG ČEGA SU MAMIĆI U DINAMU?
  • Papastrumf
    9.7k
    Dok klub placa smjestaj i tjelohranitelje bjeguncu u Hercegovini, svaka prica o smanjenju placa je smijesna.
    Pusit ove price moze jedino totalni naivac.
  • og1986
    2.9k
    Zvali su ga "Morales peta kolona"
  • NORTE
    9.2k
    ko da smo zacoprali jučer kak mlađi četnik nije javno kenjao protiv Bjelice)Kwedi

    Kako ne, ako se dobro sjećam zasmetala mu je izjava da Olmo nije Dinamov proizvod nego Barcelonin tj. jednostavno talent.
  • Kwedi
    3.8k
    Ma ono je pičkin dim u odnosu na ovo
  • SAS1987
    13.4k
    Groundhog Day.

    Jucer smo se i sluzbeno vratili u 2014, godinu kada su se proganjali navijaci a stanje na terenu te uz teren je bilo isto ko i danas. Isto tako smo se tada nadali da je kraj ovog horora blizu, jaku blizu. Pa nece pravna drzava dozvoliti da klub vode obtoženi kriminalci?

    U 2020 drzava dozvoljava da klub vode (nepunomocno) osuđeni kriminalci a manager engleskog tipa je lik, koji bi prema Uskoku i zakonu trebao biti stavljen u istrazni z zatvor zbog opasnosti ponavljanja zločina u slucaju da prestupi prag stadiona. Uz sve to, bi sportska inspekcija davno trebala maknuti predsjednika kluba, g. Barisica.

    Kako naprijed? Cekati na presude nema smisla jer se lako moze dogoditi da ih nece biti ili ce ih klub ignorirati te ce biti sve po starom - zoki i zdravko u bosni, a kreso harati po klubu.

    Nesto treba napraviti ali treba biti jako pametan jer najgore sto se moze dogoditi je, da poput 2014 (Dinamo - Osijek) oni najglasniji opet dobe masu zabrana i velike probleme u privatnem zivotu.

    Upravu se može maknuti jedino sa fizickim nasiljem nad njima ili dovoljno jak pritisak na politiku pa da ih oni smjene (bolja opcija). Treceg nema.

    Napoleon Bonaparte je jednom kazao:
    There are only two forces in the world, the sword and the spirit. In the long run the sword will always be conquered by the spirit.

    BSN.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    @Morales7 kolega, ja sam mislio da ja imam najkriminalnije postove, ali ti si i preprcao i mene i razum.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.