• Stihl
    3k

    Ma naravno, sve jasno. Malo kasniš hehe ,nekak sam se ponadao da smo zavrsili ovu priču, tak da nebum vise ulazio u raspravu, nekak nisam vise zagrijan...proslo me, a i spomenuo sam vec par puta tjekom rasprave da je skroz normalno da svatko od nas ima drugacije misljenje i to je tak. :smile:
    Živio!
  • Nino Bule
    10.7k
    Ja bi samo skrenuo pozornost na nekorektno izvrtanje teza da se eto navijacima dinama ovdje djele "moralne sljage" od strane onih koji navijaju protiv/indiferentni prema rezultatima dinama. Svaki put kad netko potegne temu zasto ne navija za dinamo prvo ga sprda grupa regularaca ovdje pa se onda prijeti banovima.
    Veselio sam se rezultatima u bjelicinoj eri, od kad je zoki preuzeo uglavnom sam indiferentan, a nekad mu zelim da izgubi sve (npr. da izgubi sad od lokomotive i osijeka pa si da otkaz). To ne znaci da mislim da ste svi moralni sljam ako navijate za dinamo niti sam ikome ovdje spocitavao slavljenje rezultata od preuzimanja zokija.
    Da nisam navijac dinama ako ne navijam trenutno za pobjede dinama ne bi ni komentirao, to je logika petog razreda pucke skole.
  • Morales7
    184
    Evo kaže Strahonja dva penala nam nisu sudili protiv Šibenika
  • marcio amoroso
    31.4k
    A jbg. Sudili su aut za nas protiv Gorice.
  • Carrasco
    3.9k
    Koliko god je bilo retardirano ono priopćenje bar se skrenula pozornost na to da je Dinamo oštećen. Da se prethodnih godina to radilo danas ne bi svjedočili tome da cijela Hrvatska skače na pogrešno dosuđen aut za Dinamo, a kad Dinamu ne sudi dva čista penala praktički u medijima ni slova o tome.
  • bezvangori
    174
    Uspješni futsal Dinamo s 0 finala u prvenstvu i kupu nakon 7 godina...Bosna86

    1. Što je po tebi uspjeh?
    2. Na koliko si utakmica futsala bio?
    3. Jesi li član MNK FD?
    4. Ako je odgovor na prethodno pitanje da, znaš li koji su ciljevi kluba, ako nije jesi li upoznat s barem nekim?

    Unaprijed hvala.
  • Markelo
    2.3k
    2 penala koja nisu suđena dok se vodi bitka za prvo mjesto i di je svaki bod bitan. Al "nema nikih problema".
  • NORTE
    8.5k
    ja nakon ovih par dana imam osjećaj da će neki izgubiti smisao nakon što Mamići oduLudovic IX

    Ovo se zove promašaj u sridu.


    Uvijek će bit nekq borbaLudovic IX
    Hoće. Uvijek za Dinamo.
  • Bosna86
    11.1k
    Ovo sam pisao u afektu, ispričavam se svima ako sam s tim nekoga uvrijedio... Član sam čisto da pokupim majicu, ne izlazim na izbore i kao takav nisam mjerodavan da pametujem o klubu... Priznajem svoju grešku i još se jednom ispričavam
  • Carrasco
    3.9k
    Ma treba to zataškat, a potencirat onaj aut protiv Gorice. Nije ni čudo da i neki navijači Dinama znaju napisati da je Dinamo prvak zahvaljujući sucima kad se konstantno greške u korist Dinama potenciraju makar to bio i jebeni aut, a greške na štetu Dinama se zataškavaju. Pa za onaj jebeni aut se digla cijela Hrvatska, a o ova dva penala ništa nismo mogli čuti do ove emisije.
  • bezvangori
    174
    Živcira li vas više suđenje na terenu ili van terena?
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Znaci u dvi ipo godine, Dinamo je uplatia priko 15M eura klubovima u HNL na transfere igraca (Antiemwen , Kastrati , Tolic , Ivanusec , Cabraja , Spikic.....). Plus lova iz Uefe za skupine LP na ime Dinama koja je klubovima HNL uplacena. Spasavamo likvidnost HR klubova. Da nema Dinama propali bi realno. A nama se vraca na nacin da se ne sude tri penala u dvije utakmice uz VAR tehnologiju! Sramotno i pokvareno!!
  • LovroZG
    1.3k
    Tog su se sad sjetili da malo primire puk? :rofl:
    Inače, da se ne bi neko zaletio i čudio:
    "***Vlasnici godišnjih ulaznica koji su već imali aktiviranu ovu pogodnosti prošle godine morat će se prijaviti uz NOVU e-mail adresu, s obzirom na to da Hrvatski Telekom nije u mogućnosti omogućiti prijavu s istom e-mail adresom kao prvi put."
  • deda
    26.3k
    Jesam se ja neš zajebo s obzirom da mi dafe gledat Osijek :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.