• Somport
    556
    Skroz na novo sam se registrirao, al mi ovo tu piše:zkcbd2lnczqcs7w2.jpg

    Itko zna u čem je fora?
  • deda
    27.5k
    Znači da ako plaćaš Internet po Gigama da ćete skupo stajat. Ako imaš flat varijantu nemaš o čemu brinuti.
  • Somport
    556
    Razumijem to, no datum mi piše da vrijedi do 31.7.2020., a nikad se prije nisam registrirao pomoću ovog maila.
  • Somport
    556
    Mislim, ne znam još putovati kroz vrijeme :meh:
  • deda
    27.5k
    A to, vjerojatno je greška. Ja sam isto jučer instalirao aplikaciju i registrirao se. Sve šljaka ok.
  • Somport
    556
    Probat ću dobiti novi vaučer pomoću maila, ne znam kako su izvukli 31.7.2020. no dobro
  • nkdz
    829
    onaj prosli vaucher koji se dobio je bio do 31.7 jesi ziher da nisi bio registriran prek tog maila ili korisnickog imena?

    edit: i meni šljaka bez beda, koristio sam drugi mail
  • Somport
    556
    Nikada prije nisam koristio.
  • nkdz
    829


    hmm... mozda su ti poslali voucher iz stare akcije jer se taman poklapa s datumom do kak je trajala.
    Vjerujem da ak ih kontaktiras i posaljes screenshot da ce ti dati dobar kod, bar se nadam
  • Somport
    556
    Proslijedio sam mail koji sam dobio prilikom registracije, pa neka se snađu.
  • serbus
    3.4k
    Hvala dečki na objavi za max tv, gotovo lovljenje streamova za ovu sezonu :)
  • deda
    27.5k
    Ovo je stvarno super stvar. Eto, moram ih pohvaliti, nije baš sve crno u tom marketingu.
  • Eduardo
    17.2k
    Zoran Mamić (prvi trener Dinama) kažnjen je s 5.000 kuna (čl. 84. DP HNS-a) temeljem prijave povjerenika za natjecanje i povjerenika za suđenje zbog komentiranja suđenja poslije utakmice Dinamo - Hajduk.

    Tihomir Bulat (trener vratara Istre 1961) kažnjen je trima utakmicama i 1.000 kuna (čl. 53b. DP HNS-a) zbog udaljavanja s klupe uslijed vrijeđanja sudaca tijekom utakmice Osijek - Istra 1961.

    Direktor NK-a Slaven Belupo, Zvonimir Šimunović, odnosno predsjednik HNK-a Gorica, Nenad Črnko, prijavljeni su po istom prekršaju kao i trener Dinama, Zoran Mamić, (komentiranje suđenja), ali pred Disciplinskom komisijom HNS-a.
  • og1986
    2.9k


    Za ovo se radi podsjetnik u kalendar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.