• Bosna86
    11.5k
    Hvala na informaciji... Ima li još koji klub u dijaspori a da sam ga zaboravio spomenuti?
  • blue heart 72
    1.3k
    Mislim da si spomenuo manje više sve koji su meni poznati. Možda ima još nešto u Austriji, ali nisam ziher. U Švici nema više ništa, za Njemačku ne znam osim ovog minhenskog nijedan
  • Infinity
    15.1k
    Dinamo 75 Prijedor
    Dinamo Ottankring

    Ako je to to sto trazis.
  • Bosna86
    11.5k
    Dinamo 75 PrijedorInfinity

    Zar tamo ima Hrvata?

    Ako je to to sto trazis.Infinity

    Tražim klubove koji imaju poveznicu s našim klubom... Znaci da su ih ljudi osnovali nadahnuti Dinamom iz Zg
  • Infinity
    15.1k
    Zar tamo ima Hrvata?Bosna86

    To je selo kod Brckog.
  • SAS1987
    13.2k
    Imaju i himnu :cool:

  • Navijač Dinama
    7.2k
    Zar tamo ima Hrvata?Bosna86

    Naravno.

    95% sela oko Brčkog su etnički Hrvatska. Pa tako i taj Prijedor kod Brčkog. :smile:
  • Bosna86
    11.5k
    Mislimo na različita mjesta
  • Neki tip
    18.8k
    Možda samo zato što je bliža, prva na redu, ali s puno većim uzbuđenjem čekam Osijek, nego Krasnodar u 1/16 finala EL. :brow:

    Da mi je to netko rekao prije koju godinu, mislio bih da se ili opako preserava sa "samo HNL" pričom ili da je lud. :yikes:
  • og1986
    2.9k
    Prije dve godine sa drugom momčadi smo ih pobjeđivali 3:0. Danas mrtva trka za prvo mjesto.
    Tko bi rekao :grin:
  • NORTE
    8.9k

    Osijek je već dugo ozbiljan klub koji puno ulaže. Sad kad imaju Bjelicu ozbiljnost je na vrhunskoj razini.
  • bezvangori
    174
    Osijek je već dugo ozbiljan klub koji puno ulaže.NORTE

    Pitanje je samo do kad će kapati forinta u Osijek, ali da rade jeben posao rade. Jebiga, to je tak kad imaš "svoj" klub i možeš investirati u njega. Bjelica da osvoji ligu i plasira se u LP još jedna jebena odskočna daska za neki "ozbiljniji" klub nakon što ga je COVID sjebalo s prošlom prilikom.
  • NORTE
    8.9k
    DTSM prenosi vijest iz medija: brat člana uprave postao direktor novog poduzeća kojeg je osnovao klub.
  • LM1995
    1.6k
    Ima li netko knjigu Miroslava Tomaševića- Dinamo: povijest i 10 zlatnih godina?
    Treba mi za pisanje diplomskog rada pa ako mi ju netko može posuditi na par dana (Zagreb). Hvala unaprijed!
  • SAS1987
    13.2k
    diplomskog radaLM1995

    Na koju tematiku pišeš diplomski ako nije tajna? :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.