• makro polo
    13
    A ti imaš nekog insajdera u NH-u pa tako dobro znaš šta se radi?
  • og1986
    2.9k
    A ti imaš nekog insajdera u NH-u pa tako dobro znaš šta se radi?makro polo

    Bolje je šutiti i biti smatran glupim nego progovoriti i potvrditi sumnje.
  • The Undertaker
    3.9k
    Vezano za raspravu na drugoj temi imam jedno pitanje/prijedlog. Da li je netko radio kakvu anketu među Dinamovim navijačima ili članovima oko ovih pitanja oko kojih je bilo ''klanje'' na temi. Ako nije (a ja ih nisam vidio) možda bi bilo zanimljivo da je Zona napravi.
    Ako sam nešto propustio, unaprijed se ispričavam.
  • deda
    27.5k
    Znamo tko je zadužen za ankete :wink:

    Vratit će nam se on za koji dan pa mu prepuštamo
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ne znam šta bi pitali u anketi?
    Jel navijaš za Dinamo ili protiv?
    Tko to pitanje postavi u anketi još jednom ja ću ga osobno banirati. Bez razmišljanja. Pravednika mi je pun kufer iskreno.
  • Mali dioničar
    14k


    Došao veliki Pravednik sa dinamomjerom prosuditi da li se smije istovremeno navijati za GNK i za FD.

    Da li se smije kupovati godišnje i za FD i za GNK...

    Da li se smiju kupovati suveniri i u Ilici i u Jurišićevoj i na stadionu...?

    Ako nam Pravednik odobri da smijemo navijati i za FD i za GNK, na konju smo.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Da. I predstavlja DTSM (Dinamo to smo mi) a proriče navijanje protiv Dinama.
  • Bosna86
    11.5k
    Gledam i ne vjerujem... Uspješni futsal Dinamo s 0 finala u prvenstvu i kupu nakon 7 godina... Hrpetina patetike nakon svakog poraza, dvoznamenkasti broj ljudi na skupštini gdje se bira jedan čovjek, hiljadu, dvije članova uz svu moguću pozitivu...
    Ovo ako napišeš, onda si valjda cetnik

    I da se razumijemo nemam ništa protiv momaka iz futsala, svaka jebena čast svakom tko se cima za bilo sta ali uvjeravati ljude da je bijeli zid crne boje ima neke svoje granice
  • Mali dioničar
    14k


    Dečki iz Futsala sa vrh, osobno poznam dva člana NO i znam da su to dečki koji žele razvijati Futsal i da im sutra veliš da idu u Skupštinu ili NO GNK-a rekli bi da ih to ne zanima i da nisu da to.

    Vjerujem da je takav i treći član NO kojeg ne poznam osobno, a uvjeren sam da je i Matija kao predsjednik kluba takav. Njima svaka čast.

    Ali ovo da netko dodje i priča kako je jedini ispravan marketing FD i jedini ispravan put je FD i svi koji podržavaju FD na način na koji je ustrojen, ali misle da i taj klub ima prostora za napredak, a da paralelno ideš na veliki Dinamo se proglašava mamićevcima, majko mila van pameti, a i ta vrsta jednoumlja podsjeća na nekoga.
  • Pop corn
    4.8k
    Da. I predstavlja DTSM (Dinamo to smo mi) a proriče navijanje protiv Dinama.marcio amoroso

    Odmah da ovo demantiram kako ne bi bilo kasnije lažnih etiketiranja i nanošenja štete Udruzi DTSM:

    Ovo sve što sam pisao su moji osobni stavovi i niti u jednom trenutku ne predstavljaju stavove Udruge DTSM. Uostalom, Udruga DTSM ima svog predsjednika koji ju javno predstavlja i njegovi istupi u ime Udruge DTSM su stavovi Udruge.

    Nadalje, ja sam jasno rekao da ne proričem navijanje protiv, već da sam ravnodušan prema svemu i da nemogu pojmiti to.

    Ostalo izvrtanje i spiniranje neću ni komentirati, jer ovo je prešlo svaku granicu i ovo je moj zadnji post ovdje. Hvala lijepa i svako dobro.
  • Mali dioničar
    14k
    Nadalje, ja sam jasno rekao da ne proričem navijanje protiv, već da sam ravnodušan prema svemu i da nemogu pojmiti to.Pop corn

    Kaj ne proričeš, a pokrenuo si ti temu i nakon Cluja ili Ferenca i sad opet ideš s tezom “tko navija za veliki Dinamo je mamićevac”?
  • marcio amoroso
    31.9k
    I tebi svako dobro.
    Pozdrav.
  • Bosna86
    11.5k
    Ma nema spora

    Ja sam jedan od onih kome je stav samo je jedan Dinamo, imamo mi svoj klub, trajno zgadio futsal klub... Isto se događa i sa dtsm, moja prirodna reakcija i dosta ljudi koji ovo čitaju da će glasati suprotno od onog sta dotični bude podupirao.... Za par godina ćemo doći do situacije da su likovi poput Igora Cvitanovica cetnici i da im treba zabraniti prilaz klubu.... Još nismo ni skinuli mamica, a već se dijelimo u rovove....
  • Građanski1911
    326
    trajno zgadio futsal klub...Bosna86

    A kao, prije ti je bio simpatičan :smile:
  • The Undertaker
    3.9k
    Svatko od nas se kreće u nekom krugu ljudi koji imaju slična razmišjanja i skloni smo onda ta razmišljanja ili životnu filozofiju smatrati općeprihvaćenom i samorazumljivom. I onda se šokiramo kad naletimo na ljude koji o istoj stvari imaju potpuno oprečan stav. Ako već radimo ankete o svemu i svačemu onda možemo i o bitnim stvarima u i oko kluba. Možda kolega Pop corn nije manjina. U tom slučaju bi se ja recimo dobro zamislio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.